Warto wiedzieć więcej – o sobie i o innych

Termin: 26 – 30.06.2012

Program: Fundacja Współpracy Polsko - Niemieckiej

Całkowita wartość projektu: 8251,40 zł,   kwota dofinansowania: 4050,00 zł - Fundacja, 3820 zł – Urząd Nordsee–Treene

Osiągnięte rezultaty: Projekt miał na celu zacieśnienie współpracy pomiędzy gminami powiatu hajnowskiego a Urzędem Nordsee – Treene (Niemcy), wymianę doświadczeń samorządowych. W ramach tego miała miejsce wizyta przedstawicieli partnerskiego Urzędu. Przedsięwzięcie stanowiło kontynuację poprzednich działań.