Zmiana dyżurów aptek na terenie Powiatu Hajnowskiego

Starostwo Powiatowe w Hajnówce uprzejmie informuje, że nastąpi zmiana dyżurów aptek:

9 czerwca 2018 r.  dyżur będzie pełnić Apteka „SALIX”  Hajnówka,  ul. Do. Adama Dowgirda 9natomiast

26 czerwca 2018 r. dyżur będzie pełnić Apteka „OAK” Hajnówka, ul. 3-Maja 55A

13 czerwca 2018 r. dyżur będzie pełnić Apteka „Cefarm” Hajnówka,           ul. 3 Maja 39

21 czerwca 2018 r. dyżur będzie pełnić Apteka „MELISA” Hajnówka, ul. Lipowa 53

Sporz: Danuta Ługowoj

Jednocześnie informujemy, że pełny wykaz dyżurów aptek okresla Uchwała Nr XIX/170/16 RADY POWIATU HAJNOWSKIEGO z dnia 27 października 2016 r. w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Hajnowskiego na 2017 r.

Powiat Hajnowski
najczęściej czytane