Zmiana dyżurów aptek na terenie Powiatu Hajnowskiego

Dnia 18 maja dyżur będzie pełniła Apteka Dbam o Zdrowie, ul. Batorego 18, zaś 8 lipca będzie czynna Apteka Dr Max, ul. Piłsudskiego 10.

Dnia 26 maja także nastąpi zmiana dyżuru  aptek – czynna będzie Apteka Dr Max, ul. Piłsudskiego 7, zaś  7 lipca dyżur będzie pełnić Apteka Społeczna, ul. Batorego 4/1

19 maja 2018 r.  dyżur będzie pełnić Apteka „SALIX”  Hajnówka,  ul. Do. Adama Dowgirda 9natomiast

27 maja 2018 r. dyżur będzie pełnić Apteka „DOZ” Hajnówka, ul. Stefana Batorego 18

Sporz: Danuta Ługowoj

Jednocześnie informujemy, że pełny wykaz dyżurów aptek okresla Uchwała Nr XIX/170/16 RADY POWIATU HAJNOWSKIEGO z dnia 27 października 2016 r. w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Hajnowskiego na 2017 r.

Powiat Hajnowski
najczęściej czytane