Zmiana dyżurów aptek na terenie Powiatu Hajnowskiego

Starostwo Powiatowe w Hajnówce uprzejmie informuje, że nastąpi zmiana dyżurów aptek:

26 sierpnia 2018 r. dyżur będzie pełnić Apteka „DOZ” Hajnówka,  ul. Stefana Batorego 18 (Kaufland) natomiast

09 września 2018 r. dyżur będzie pełnić Apteka „MELISA” Hajnówka,       ul. Lipowa 53

Sporz: Danuta Ługowoj

Jednocześnie informujemy, że pełny wykaz dyżurów aptek okresla Uchwała Nr XIX/170/16 RADY POWIATU HAJNOWSKIEGO z dnia 27 października 2016 r. w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Hajnowskiego na 2017 r.

Powiat Hajnowski
najczęściej czytane