Zmiana dyżurów aptek na terenie Powiatu Hajnowskiego

Zmiana dyżurów

Starostwo Powiatowe w Hajnówce uprzejmie informuje, że nastąpi zmiana dyżurów aptek:

5 lipca 2019 r. dyżur będzie pełnić  Apteka „DOSIS”(KAUFLAND), Hajnówka, ul. Stefana Batorego 18.

21 lipca 2019 r. dyżur będzie pełnić  Apteka „CEFARM”, Hajnówka, ul. 3-go Maja 34.

16 sierpnia 2019 r. dyżur będzie pełnić  Apteka „DOSIS”(KAUFLAND). Hajnówka, ul. Stefana Batorego 18.

17 sierpnia 2019 r. dyżur będzie pełnić  Apteka DR MAX ul. Hajnówka, Piłsudskiego 10.

_____________________________________________________

Jednocześnie informujemy, że pełny wykaz dyżurów aptek okresla Uchwała Nr XIX/170/16 RADY POWIATU HAJNOWSKIEGO z dnia 27 października 2016 r. w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Hajnowskiego na 2017 r.

Powiat Hajnowski
najczęściej czytane