Przebudowa drogi powiatowej nr 2329B ulicy Poddolnej i odcinka ulicy Ks. A. Dziewiatowskiego w Hajnówce – I etap.

Termin:  sierpień 2018 - październik 2018

Całkowita wartość projektu: 1 800 000 zł

Powiat -  1 170 000 zł

Miasto Hajnówka-     250 000zł

Województwo Podlaskie-    380 000 zł , w ramach Podlaskiego Instrumentu Wsparcia Dróg Lokalnych.

Projekt realizowany jest przez Powiat Hajnowski.

Cele projektu: Przebudowa odcinka ww. ulic wraz z przejazdem kolejowym o łącznej długości 421,7 mb. w tym odc. ul Dziewiatowskiego- dług. 73,41 mb., odc. ul. Poddolnej- 233,79 mb, teren PKP- odc. dług. 114,5 mb,. Zakres obejmuje: przebudowę konstrukcji jezdni, budowę kanalizacji deszczowej, przebudowę przepustu, budowę chodnika, ścieżki rowerowej, przebudowę urządzeń energetycznych itp.

najczęściej czytane

Wydziały Starostwa