Partnerstwo samorządów – Powiat Hajnowski i AmtNordsee – Treene

Termin realizacji: 01.05.2009 - 21.06.2009

Całkowita wartość projektu: 23 710,38 zł,  kwota dofinansowania: 17 283,50zł (wkład fundacji: 13310,71 zł i partnera niemieckiego: 3972,79 zł)

Program: Fundacja Współpracy Polsko - Niemieckiej

Osiągnięte rezultaty: W wyniku wieloletnich serdecznych kontaktów Starostwa Powiatowego z Urzędem w Hattstedt zawiązano współpracę dotyczącą współpracy w zakresie edukacji, samorządności i sprzyjaniu dobrosąsiedzkiej współpracy. W ramach projektu odbyły się wizyta studyjna delegacji z Niemiec. Goście poznali lokalne dziedzictwo powiatu hajnowskiego.