Przebudowa drogi powiatowej nr 1602B - kontynuacja przebudowy ulicy w miejscowości Czyże

Flagi Polski

Termin realizacji:     sierpień 2019 -  październik 2019

Całkowita wartość projektu:  1 251 827,49 zł, w tym:

dofinansowanie na poziomie 50%: 615 458, 74;

wkład własny Powiatu Hajnowskiego: 321.155,56 zł

środki z budżetu gminy Czyże: 315.213,19 zł

Program: inwestycja zrealizowana z udziałem środków z Funduszu Dróg Samorządowych (fundusze zewnętrzne, krajowe)

Cele projektu:

Zakres prac na drodze powiatowej nr 1602B ulicy w miejscowości Czyże dotyczył przebudowy odcinka ulicy o długości 260,81 mb. Przebudowa polegała na poszerzeniu i wzmocnieniu istniejącej nawierzchni bitumicznej, budowie ciągów pieszych i pieszo-rowerowych, przebudowie zjazdów gospodarczych, przebudowie skrzyżowania z drogą powiatową nr 1616B oraz udrożnieniu istniejących rowów przydrożnych wraz z przepustami pod zjazdami, przebudowie hydrantu oraz robotach towarzyszących. Inwestycja została zakończona i odebrana Zakończona i odebrana w dniu 05.11.2019 r.