Termomodernizacja budynków Zespołu Szkół Zawodowych w Hajnówce

Termin: 5.08.2010 - grudzień 2012

Program: Regionalny Program Operacyjny Województwa Podlaskiego

Całkowita wartość projektu: 1 420 814,25zł, kwota dofinansowania: 1 065 610,69zł

Osiągnięte rezultaty: W ramach termomodernizacji dokonano wymiany stolarki okiennej i drzwiowej, docieplenia piwnic, ścian i stropodachów, pokrycia dachów papą termozgrzewalną bądź blachodachówką, wykonania elewacji i obróbek blacharskich, wymiany instalacji centralnego ogrzewania i innych prac przyczyniających się do obniżenia kosztów ogrzewania w budynku głównym szkoły orasz w budynku po byłym internacie w którym mieści się obecnie Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy.