Urozmaicenie oferty zajęć pozalekcyjnych w szkołach prowadzonych przez Powiat Hajnowski

Termin realizacji: 01.08.2008 – 30.09.2009

Całkowita wartość projektu: 212 190,00 zł, kwota dofinansowania: 212 190,00 zł

Program: Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.1. Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty.

Osiągnięte rezultaty: Projekt miał na celu wsparcie uczniów w procesie nauki i organizacji czasu wolnego.