Kontynuuj Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".

Sport

Data opublikowania: 2019-02-05

Znakomita postawa biegaczy PARKIET HAJNÓWKA w II Sprawdzianie PZLA w Spale

Na terenie Ośrodka Przygotowań Olimpijskich, Centralnego Ośrodka Sportu w Spale w dniu 03.02.2019 r odbyły się zawody lekkoatletyczne,we wszystkich kategoriach wiekowych  " II Sprawdzian PZLA" . Na zawodach nie zbrakło reprezentantów Klubu Sportowego Parkiet Hajnówka. Na dystansie 1000 m bardzo dobrze pobiegła (pierwszy rok juniorka młodsza) Małgorzata Karpiuk, która w drugiej serii zajęła drugie miejsce poprawiając swój dotychczasowy wynik w hali 3: 02,11 co w kategorii open pozwoliło na zajęcie 12 miejsca. Piąte miejsce zajęła wychowanka naszego klubu - obecnie zawodniczka KS PODLASIE BIAŁYSTOK Diana Karpiuk, która również poprawiła swój rekord życiowy 2:56,16. Na dystansie 1500 m M w kategorii Open Marek Romańczuk(pierwszy rok w kat. junior) zajął 16 miejsce uzyskując czas 4: 12, 18, który jest również jego nowym rekordem życiowym. Jego kolega z Klubu Sportowego Podlasie Białystok Damian Wnorowski zajął 15 miejsce uzyskując czas 4:10,54. Jest to również rekord życiowy tego zawodnika. Uzyskane wyniki stanowią bardzo dobry prognostyk do Halowych Mistrzostw Polski, które odbędą się w Toruniu w dniach 8-10 lutego 2019 r. w kategorii juniorów młodszych i juniorów. Niewątpliwie wyniki uzyskane przez naszych zawodników, są wynikiem dobrego przygotowania na zgrupowaniu sportowym w Borowicach, na którym przebywali dzięki wsparciu Władz Miasta Hajnówka, firmy Parkiet Hajnówka i Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.
zdjęcie Parkietu Hajnówka
Pozostałe Sport
2019-05-10

NORDIC WALKING NA RECEPTĘ - ruszają spotkania dla miłośników marszu z kijkami!!

NORDIC WALKING NA RECEPTĘ w ramach AKADEMII ZDROWIA SANTANDER CONSUMER BANK
Czytaj więcej
2019-07-22

IV Ogólnopolski Bieg Królewski

Dni Kleszczel spędźmy na sportowo!
Czytaj więcej
2019-07-08

CYKLO PUSZCZA szosowy maraton rowerowy

Puszczaj wodze fantazji i przejedź Krainę Żubra rowerem na jednym z trzech dystansów.
Czytaj więcej
2019-06-18

Puchar Centralnej Europy Modeli Wodnosamolotów

21- 23 czerwiec 2019 Stary Dwór, gmina Narewka https://wodnosamoloty.com/ To już XIII edycja zmagań pasjonatów modeli wodnosamolotów i fantastycznych spotkań w gronie zawodników, ich rodzin, fanów i przypadkowych obserwatorów podczas zmagań Pucharu Centralnej Europy Modeli Wodnosamolotów Sezon
Czytaj więcej
2019-06-14

DRUŻYNA "ORLIKÓW" PUSZCZY HAJNÓWKA W FINALE WOJEWÓDZKIM ROCZNIKA 2008.

Orlicy KS Puszcza Hajnówka zakończyli swoje zmagania turniejowe w ramach rozgrywek Podlaskiego Związku Piłki Nożnej.
Czytaj więcej
2019-06-04

Małgorzata Karpiuk Mistrzem Polski LZS w biegu na 1500 m i 3000m

Tym razem Małgorzata Karpiuk uczestniczyła w Mistrzostwach Polski Krajowego Zrzeszenia LZS.
Czytaj więcej
2019-06-04

II Edycja marszu na orientację “Żubrowym Szlakiem” już za Nami – relacja z wydarzenia

W ostatni majowy weekend, w słoneczną sobotę w miejscowości Topiło odbył się już II Marsz na orientację pn” Żubrowym szlakiem” realizowany przez Starostwo Powiatowe w Hajnówce
Czytaj więcej
2019-05-31

Turniej Siatkówki Plażowej Mężczyzn Amatorów

Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Hajnówce, Termin: 08.06.2019r.
Czytaj więcej
Zobacz więcej
najczęściej czytane

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy informuje: Lekkoatletyczny sezon w pełni

Data dodania 2019-07-24

Piłkarze kadry powiatu hajnowskiego w Muszynie

Data dodania 2019-07-24

Transgraniczny rajd rowerowy w Puszczy Białowieskiej

Data dodania 2019-07-24

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy informuje: Piąta kolejka II Rundy Drużynowej Ligi Amatorów w Teni

Data dodania 2019-07-24

VII Rajd Rowerowy Hajnówka – Kamieniec, 06-08.07.2018

Data dodania 2019-07-24