Kontynuuj Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".

Sport

Data opublikowania: 2019-02-05

Znakomita postawa biegaczy PARKIET HAJNÓWKA w II Sprawdzianie PZLA w Spale

Na terenie Ośrodka Przygotowań Olimpijskich, Centralnego Ośrodka Sportu w Spale w dniu 03.02.2019 r odbyły się zawody lekkoatletyczne,we wszystkich kategoriach wiekowych  " II Sprawdzian PZLA" . Na zawodach nie zbrakło reprezentantów Klubu Sportowego Parkiet Hajnówka. Na dystansie 1000 m bardzo dobrze pobiegła (pierwszy rok juniorka młodsza) Małgorzata Karpiuk, która w drugiej serii zajęła drugie miejsce poprawiając swój dotychczasowy wynik w hali 3: 02,11 co w kategorii open pozwoliło na zajęcie 12 miejsca. Piąte miejsce zajęła wychowanka naszego klubu - obecnie zawodniczka KS PODLASIE BIAŁYSTOK Diana Karpiuk, która również poprawiła swój rekord życiowy 2:56,16. Na dystansie 1500 m M w kategorii Open Marek Romańczuk(pierwszy rok w kat. junior) zajął 16 miejsce uzyskując czas 4: 12, 18, który jest również jego nowym rekordem życiowym. Jego kolega z Klubu Sportowego Podlasie Białystok Damian Wnorowski zajął 15 miejsce uzyskując czas 4:10,54. Jest to również rekord życiowy tego zawodnika. Uzyskane wyniki stanowią bardzo dobry prognostyk do Halowych Mistrzostw Polski, które odbędą się w Toruniu w dniach 8-10 lutego 2019 r. w kategorii juniorów młodszych i juniorów. Niewątpliwie wyniki uzyskane przez naszych zawodników, są wynikiem dobrego przygotowania na zgrupowaniu sportowym w Borowicach, na którym przebywali dzięki wsparciu Władz Miasta Hajnówka, firmy Parkiet Hajnówka i Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.
zdjęcie Parkietu Hajnówka
Pozostałe Sport
2019-04-14

XX Plebiscyt Wieści Podlaskich „Sportowiec Ziemi Hajnowskiej 2018”

„Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń.” Eleanor Roosevelt
Czytaj więcej
2019-04-17

Ruszyły zapisy na XIX Półmaraton Hajnowski

Solidna dawka sportowych emocji, rodzinna atmosfera, i ten puszczański klimat – tak w wieeeelkim skrócie można opisać Półmaraton Hajnowski
Czytaj więcej
2019-04-17

Złote Medale zawodników Parkiet Hajnówka

Sezon przełajowy za nami. Biegacze Klubu Sportowego Parkiet Hajnówka, po sukcesach na arenie Mistrzostw Polski i Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików bardzo dobrze zaprezentowali się na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych, które odbyły się na pięknych trasach w Supraślu. Bardzo dobrze na dystansie 100
Czytaj więcej
2019-04-17

Drużynowa Liga Amatorów w Tenisie Stołowym – piąta kolejka Rundy rewanżowej

Hajnowianie tracąc punkt z zawsze groźną Czeremchą I, stracili pierwsze miejsce. Sytuację tą wykorzystał Team Śledzianów Ciechanowiec wygrywając z Łosicami 6: 4 i dzięki temu wysunął się na prowadzenie w klasyfikacji drużynowej. Pierwsze zwycięstwo odniosła Czeremcha II, która pokonała 6: 4 drugi zespół z Hajnówki. Natom
Czytaj więcej
2019-04-17

Impreza na basenie rekreacyjnym w Parku Wodnym

W „wodnych pląsach” zorganizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji i Park Wodny wzięło udział 40 uczestników.
Czytaj więcej
2019-04-17

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej

W Igrzyskach powiatowych w piłce nożnej rocz.2003-2005, które odbyły się dnia 5 kwietnia 2019r uczestniczyło 62 uczniów i 17 uczennic.
Czytaj więcej
2019-04-10

Drużynowa Liga Amatorów w Tenisie Stołowym – czwarta kolejka Rundy rewanżowej

Informuje Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
Czytaj więcej
2019-04-10

Mistrzostwa LZS Województwa Podlaskiego w piłce siatkowej mężczyzn

Emocji nie zabrakło.
Czytaj więcej
Zobacz więcej
najczęściej czytane

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy informuje: Lekkoatletyczny sezon w pełni

Data dodania 2019-04-20

Piłkarze kadry powiatu hajnowskiego w Muszynie

Data dodania 2019-04-20

Transgraniczny rajd rowerowy w Puszczy Białowieskiej

Data dodania 2019-04-20

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy informuje: Piąta kolejka II Rundy Drużynowej Ligi Amatorów w Teni

Data dodania 2019-04-20

VII Rajd Rowerowy Hajnówka – Kamieniec, 06-08.07.2018

Data dodania 2019-04-20