Kontynuuj Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".

Sport

Data opublikowania: 2021-04-27

Drużynowa Liga Amatorów w Tenisie Stołowym sezonu 2020/21

Na rozegranie czwartej kolejki potrzeba było półtora miesiąca. Następne mecze zostaną rozegrane w szybszym tempie, ponieważ dużo drużyn rozegrało już 80 % swoich spotkań.  

Wszystkie mecze tej kolejki zakończyły się wynikiem 8: 2 na korzyść drużyn z Czeremchy, „Lombard” Biała Podlaska, DRS Siemiatycze i Hajnówki. Drużynowy leaderem jest DRS Siemiatycze przed Teamem Śledzianów Ciechanowiec (zaległy mecz z „Semaforem” Czeremcha). Indywidualnie najwięcej punktów zdobyli zawodnicy z DRS Siemiatycze: Tomasz Plichata i Daniel Sawicki, którzy wyprzedzają parę z Czeremchy: Andrzeja Makulskiego i Andrzeja Gąsiorowskiego. W klasyfikacji deblowej pierwsze miejsce zajmują zawodnicy z Czeremchy (Andrzej Makulski i Adam Stepaniuk) przed parą z DRS Siemiatycze (Daniel Sawicki i Tomasz Plichta) oraz parą z Hajnówki (Jerzy Mieczyński i Janusz Ludwiczak).

MECZE  Z CZWARTEJ KOLEJKI z dnia 01.02 - 20.03.2021r.

16. CZEREMCHA - DROHICZYN

1) „A” STEPANIUK Adam -   „X” KORPYSZ Łukasz 3: 1

2) „B” GĄSIOROWSKI Andrzej -   „Y” JAGIEŁŁO Przemysław  3: 0   

3) „C” MAKULSKI Andrzej - „ Z” MARCINIUK Mariusz  1: 3

4) „A” STEPANIUK Adam -   „Z” MARCINIUK Mariusz  2: 3

5) „B” GĄSIOROWSKI Andrzej - „X” KORPYSZ Łukasz 3: 0                         

6) „C” MAKULSKI Andrzej - „Y” JAGIEŁŁO Przemysław  3: 1

7) „A” STEPANIUK Adam -   „Y” JAGIEŁŁO Przemysław  3: 1

8) „B” GĄSIOROWSKI Andrzej - „Z” MARCINIUK Mariusz  3: 0                         

9) „C” MAKULSKI Andrzej - „X” KORPYSZ Łukasz 3: 0

10) MAKULSKI A./ STEPANIUK A.  – JAGIEŁŁO P./ MARCINIUK M.  4: 2

Końcowy wynik – 8: 2 ( 28: 11 ) dla CZEREMCHY                       

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Gąsiorowski Andrzej (Czeremcha) – 3 pkt.(9: 0)
  • Stepaniuk Adam (Czeremcha) – 2 pkt.(8:5
  • Makulski Andrzej (Czeremcha) – 2 pkt.(7:4)
  • Marciniuk Mariusz (Drohiczyn) – 2 pkt. (6: 6)

Debel: Makulski Andrzej/ Stepaniuk Adam (Czeremcha) – 1 pkt.(4: 2)

17. „FITGEN”POPŁAWY – „LOMBARD”BIAŁA PODLASKA

1) „A” KOSIŃSKI Patryk -   „X” SZOT Andrzej  2: 3

2) „B” KOSIŃSKI Piotr -   „Y” BURDZICKI Zbigniew  0: 3                   

3) „C” BOROWSKI Mariusz  - „ Z” LEWKOWICZ Urszula  0: 3

4) „A” KOSIŃSKI Patryk „Z” LEWKOWICZ Urszula  1: 3

5) „B” KOSIŃSKI Piotr - „X” SZOT Andrzej  0: 3                        

6) „C” BOROWSKI Mariusz  - „Y” BURDZICKI Zbigniew  3: 1

7) „A” KOSIŃSKI Patryk -   „Y” BURDZICKI Zbigniew  3: 2

8) „B” KOSIŃSKI Piotr - „Z” LEWKOWICZ Urszula  2: 3                        

9) „C” BOROWSKI Mariusz  - „X” SZOT Andrzej  1: 3

10)   KOSIŃSKI P./ KOSIŃSKI P.  –  LEWKOWICZ U./ SZOT A.  0: 4

Końcowy wynik 8: 2 (28: 12) dla „LOMBARD” BIAŁA PODLASKA

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Lewkowicz Urszula („Lombard” Biała Podlaska) – 3 pkt. (9: 3)
  • Szot Andrzej („Lombard” Biała Podlaska) – 3 pkt. (9: 3)
  • Burdzicki Zbigniew („Lombard” Biała Podlaska) – 1 pkt. (6: 6)
  • Kosiński Patryk („Fitgen” Popławy) – 1 pkt. (6: 8)
  • Borowski Mariusz („Fitgen” Popławy) – 1 pkt. (4: 7)
  • Debel: Lewkowicz Urszula/ Szot Andrzej („Lombard” Biała Podlaska) –1 pkt. (4: 0)

18.DRS SIEMIATYCZE – „TOP SPIN”SIEMIATYCZE

1) „A” SAWICKI Daniel -   „X” MOCZULSKI Tomasz 3: 0

2) „B” PLICHTA Tomasz  -  „Y” SIEKIERKO Andrzej 3: 1                  

3) „C” ANDRZEJEWSKI Robert - „ Z” MOCZULSKI Rafał 3: 2

4) „A” SAWICKI Daniel -   „Z” MOCZULSKI Rafał 3: 0

5) „B” PLICHTA Tomasz  - „X” MOCZULSKI Tomasz 3: 0                        

6) „C” ANDRZEJEWSKI Robert - „Y” SIEKIERKO Andrzej 3: 0

7) „A” SAWICKI Daniel -   „Y” SIEKIERKO Andrzej 3: 0

8) „B” PLICHTA Tomasz  - „Z” MOCZULSKI Rafał 3: 0                         

9) „C” ANDRZEJEWSKI Robert - „X” MOCZULSKI Tomasz 1: 3

10) SAWICKI D./ PLICHTA T.  – SIEKIERKO A./. MOCZULSKI R.  2: 4

Końcowy wynik: 8: 2 (27: 10) dla DRS SIEMIATYCZE                 

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Sawicki Daniel (DRS Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 0)
  • Plichta Tomasz (DRS Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 1)
  • Andrzejewski Robert (DRS Siemiatycze) – 2 pkt. (7: 5)
  • Moczulski Tomasz („Top Spin” Siemiatycze) – 1 pkt. (3: 7)

Debel: Siekierko Andrzej/ Moczulski Rafał –1 pkt. (4: 2)

19.TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC – „SEMAFOR”CZEREMCHA

( mecz przełożony na termin późniejszy)

20.HAJNÓWKA - ŁOSICE

1) „A” CHARYTONOW Karol  -   „X” PIETRUSZEWSKI Jarosław 1: 3

2) „B” MIECZYŃSKI Jerzy -   „Y” PIETRUSZEWSKI Artur  3: 0          

3) „C” LUDWICZAK Janusz - „ Z”                  vo                  3: 0

4) „A” CHARYTONOW Karol  -   „Z”              vo                  3: 0

5) „B” ” MIECZYŃSKI Jerzy - „X” PIETRUSZEWSKI Jarosław 3: 2                         

6) „C” LUDWICZAK Janusz - „Y” PIETRUSZEWSKI Artur  3: 0

7) „A” CHARYTONOW Karol  -   „Y” PIETRUSZEWSKI Artur  3: 1

8) „B” MIECZYŃSKI Jerzy - „Z”                     vo                  3: 0                        

9) „C” LUDWICZAK Janusz - „X” PIETRUSZEWSKI Jarosław 1: 3

10) MIECZYŃSKI J./ LUDWICZAK J. – PIETRUSZEWSKI J./ PIETRUSZEWSKI A.  4: 2

Końcowy wynik – 8: 2 ( 27: 11 ) dla HAJNÓWKI                          

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka) – 3 pkt. (9: 2)
  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka) – 2 pkt. (7: 3)
  • Pietruszewski Jarosław (Łosice) – 2 pkt. (8: 5)
  • Charytonow Karol (Hajnówka) – 2 pkt. (7: 4)

Debel: Mieczyński Jerzy/ Ludwiczak Janusz (Hajnówka) – 1 pkt.(4: 2)

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA PO 4 KOLEJCE RUNDY I SEZONU 2020/2021

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Ilość

remisów

Punkty duże

Punkty małe

  Sety

I

DRS SIEMIATYCZE

4

4

0

12

33: 7

113: 39

II

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

3

3

0

9

24: 6

84: 33

III

CZEREMCHA

4

4

0

9

27: 13

98: 61

IV

„LOMBARD”

BIAŁA PODLASKA

4

3

0

6

26: 14

100: 61

V

HAJNÓWKA I

4

2

0

5

22: 18

85: 78

VI

„FITGEN” POPŁAWY

4

1

1

3

15: 25

64: 89

VII

„TOP SPIN” SIEMIATYCZE

4

1

0

3

18: 22

75: 84

VIII

ŁOSICE

4

0

1

1

7: 33

34: 108

IX

„SEMAFOR”

CZEREMCHA

3

0

0

0

10: 20

49: 72

X

DROHICZYN

4

0

0

0

8: 32

45: 112

KLASYFIKACJA  INDYWIDUALNA PO 4 KOLEJCE RUNDY I SEZONU 2020/2021

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

  Sety

I

Plichta Tomasz

DRS Siemiatycze

4

11

34: 5

II

Sawicki Daniel

DRS Siemiatycze

4

11

35: 8

III

Makulski Andrzej

Czeremcha

4

10

33: 16

IV

Gąsiorowski Andrzej

Czeremcha

4

9

29: 13

V

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciecha

3

8

25: 7

VI

Andrzejewski Robert

DRS Siemiatycze

4

8

30: 18

VII

Kosiński Patryk

„Fitgen” Popławy

4

8

29: 20

VIII

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciecha

3

7

24: 10

IX

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciecha

3

7

24: 12

X

Charytonow Karol

Hajnówka

4

7

26: 21

XI

Mieczyński Jerzy

Hajnówka

4

7

25: 20

XII

Moczulski Rafał

„Top Spin” Siemiatycze

4

7

24: 22

XIII

Marciniuk Mariusz

Drohiczyn

4

7

26: 25

XIV

Lewkowicz Urszula

„Lombard” Biała Podlaska

2

6

18: 4

XV

Szot Andrzej

„Lombard” Biała Podlaska

2

6

18: 5

XVI

Siekierko Andrzej

„Top Spin” Siemiatycze

4

5

19: 22

XVII

Pietruszewski Jarosław

Łosice

4

5

21: 25

XVIII

Ludwiczak Janusz

Hajnówka

4

5

19: 26

XIX

Burdzicki Zbigniew

„Lombard” Biała Podlaska

3

4

18: 16

XX

Stepaniuk Adam

Czeremcha

4

4

20: 27

XXI

Kosiński Piotr

„Fitgen” Popławy

4

4

16: 28

XXII

Bondarzewski Andrzej

„Lombard” Biała Podlaska

1

3

9: 1

XXIII

Kulisz Krzyszof

„Lombard” Biała Podlaska

2

3

14: 13

XXIV

Moczulski Tomasz

„Top Spin” Siemiatycze

2

3

9: 11

XXV

Socha Renata

„Semafor” Czeremcha

3

3

16: 22

XXVI

Lipiński Janusz

„Semafor” Czeremcha

3

3

14: 21

XXVII

Paczuska Paulina

„Semafor” Czeremcha

2

2

11: 13

XXVIII

Siennicki Sylwester

Łosice

2

2

9: 13

XXIX

Borowski Mariusz

„Fitgen” Popławy

4

2

12: 31

XXX

Płusko Wiesław

„Lombard” Biała Podlaska

1

1

3: 0

XXXI

Tomaszuk Eugeniusz

„Semafor” Czeremcha

1

1

3: 7

XXXII

Krysiński Wojciech

„Top Spin” Siemiatycze

2

1

5: 17

XXXIII

Jagiełło Przemysław

Drohiczyn

4

1

10: 35

XXXIV

Pietruszewski Artur

Łosice

1

0

1: 9

XXXV

Zachoruk Arkadiusz

Łosice

1

0

1: 9

XXXVI

Tarapata Paulina

Łosice

1

0

0: 9

XXXVII

Laszuk Adam

Łosice

1

0

0: 9

XXXVIII

Korpysz Łukasz

Drohiczyn

4

0

2: 36

 

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA  PO 4 KOLEJCE RUNDY I SEZONU 2020/2021

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

  Sety

I

Makulski Andrzej

Stepaniuk Adam

Czeremcha

4

4

16: 5

II

Sawicki Daniel

Plichta Tomasz

DRS Siemiatycze

4

3

14: 8

III

Mieczyński Jerzy

Ludwiczak Janusz

Hajnówka

4

3

15: 11

IV

Wszoł Krzysztof

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciechanowiec

3

2

11: 4

V

Lewkowicz Urszula

Szot Andrzej

„Lombard”                        Biała Podlaska

1

1

4: 0

VI

Szot Andrzej

Burdzicki Zbigniew

„Lombard”                        Biała Podlaska

1

1

4: 0

VII

Moczulski Rafał

Moczulski Tomasz

„Top Spin”

Siemiatycze

1

1

4:  2

VIII

Szot Andrzej

Płusko Wojciech

„Lombard”                        Biała Podlaska

2

1

7: 7

IX

Kosiński Piotr

Kosiński Patryk

„Fitgen”

Popławy

4

1

7: 12

X

Socha Renata

Lipiński Janusz

„Semafor”

Czeremcha

3

1

5: 9

XI

Moczulski Rafał

Siekierko Andrzej

„Top Spin”

Siemiatycze

3

1

4: 10

XII

Pietruszewski Jarosław

Pietruszewski Artur

Łosice

1

0

2: 4

XIII

Jagiełło Przemysław

Mraciniak Mariusz

 

Drohiczyn

2

0

5: 8

XIV

Pietruszewski Jarosław

Zachoruk Arkadiusz

 

Łosice

1

0

0: 4

XV

Jagiełło Przemysław

Korpysz Łukasz

 

Drohiczyn

2

0

2: 8

XVI

Pietruszewski Jarosław

Siennicki Sylwester

 

Łosice

2

0

0: 8

 

Organizator – Janusz Ludwiczak

 

Pozostałe Sport
2021-04-27

Drużynowa Liga Amatorów w Tenisie Stołowym sezonu 2020/21

Dwie trzecie rozgrywek rundy pierwszej już za nami.
Czytaj więcej
2021-04-27

Łukasz Klimiuk na zgrupowaniu kadry

Celem tego zgrupowania było przygotowanie zawodnika do zbliżającego się sezonu lekkoatletycznego
Czytaj więcej
2021-04-27

Drużynowa Liga Amatorów w Tenisie Stołowym sezonu 2020/21

Na rozegranie czwartej kolejki potrzeba było półtora miesiąca. Następne mecze zostaną rozegrane w szybszym tempie, ponieważ dużo drużyn rozegrało już 80 % swoich spotkań.
Czytaj więcej
2021-04-27

Wspólnie do celu – Mistrzostwa Hajnówki w Pływaniu

Zdalne nauczanie swoje piętno odcisnęło nie tylko w sferze edukacyjnej, psychicznej, ale również w dużej mierze w sferze sprawności fizycznej naszych pociech. Nie możemy się poddawać w takiej sytuacji. Starajmy się wspólnie jako rodzice, nauczyciele, trenerzy, dyrektorzy, oddziaływać i przekonywać, że ruch jest podstawą zdrowia. 
Czytaj więcej
2021-04-12

Podsumowanie II Edycji Wieloboju Siłowego online

Informuje Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
Czytaj więcej
2021-04-07

Drużynowa Liga Amatorów w Tenisie Stołowym sezonu 2020/21

Runda I – Kolejka piąta
Czytaj więcej
2021-03-01

Wyścig sprawnościowy parami

Informuje Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
Czytaj więcej
2021-02-15

Łukasz Klimiuk z KS PARKIET HAJNÓWKA brązowym medalistą

Łukasz Klimiuk zawodnik Klubu Sportowego PARKIET HAJNÓWKA w dniu 14 lutego 2021 r wystartował na dystansie 1000 m w Halowych Mistrzostwach Polski U18 w Toruniu
Czytaj więcej
Zobacz więcej
najczęściej czytane