Kontynuuj Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".

Sport

Data opublikowania: 2021-04-27

Drużynowa Liga Amatorów w Tenisie Stołowym sezonu 2020/21

Dwie trzecie rozgrywek rundy pierwszej już za nami. Liczne obostrzenia oraz zachorowania i kwarantanny poszczególnych zawodników komplikowały, w terminowym rozegraniu zaplanowanych meczów. Pomimo tego udało się nam rozegrać szóstą kolejkę, w której komplety punktów dla swych drużyn zdobywali: Sawicki Daniel, Plichta Tomasz (DRS Siemiatycze); Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów Ciechanowiec); Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze); Pietruszewski Jarosław (Łosice). Drużynowo DRS Siemiatycze w dalszym ciągu  wyprzedza Team Śledzianów Ciechanowiec. Oba zespoły nie poniosły żadnej porażki. Indywidualnie na prowadzeniu z takim samym dorobkiem punktowym jest D.Sawicki i T.Plichta. W rywalizacji deblowej czołowe miejsce zajmuje Andrzej Makulski i Adam Stepaniuk (Czeremcha) przed Jerzym Mieczyńskim i Januszem Ludwiczakiem. Niespodzianka kolejki, to zwycięstwo pary z Czeremchy z parą DRS Siemiatycze.

MECZE  Z SZÓSTEJ KOLEJKI

26. „FITGEN” POPŁAWY - DROHICZYN

1) „A” KOSIŃSKI Patryk -   „X” MARCINIUK Mariusz 0: 3

2) „B” KOSIŃSKI Piotr -   „Y” KORPYSZ Łukasz  3: 0                       

3) „C” BOROWSKI Mariusz - „ Z” JAGIEŁŁO Przemysław  3: 1

4) „A” KOSIŃSKI Patryk - „Z” JAGIEŁŁO Przemysław  3: 0

5) „B” KOSIŃSKI Piotr - „X” MARCINIUK Mariusz 3: 1                        

6) „C” BOROWSKI Mariusz - „Y” KORPYSZ Łukasz  3: 1

7) „A” KOSIŃSKI Patryk -   „Y” KORPYSZ Łukasz  3: 0

8) „B” KOSIŃSKI Piotr - „Z” JAGIEŁŁO Przemysław  3: 2                        

9) „C” BOROWSKI Mariusz - „X” MARCINIUK Mariusz 0: 3

10)  KOSIŃSKI P./ KOSIŃSKI P.  – MARCINIUK M./ KORPYSZ Ł.  4: 1

Końcowy wynik 8: 2 (25: 12) dla „FITGEN” POPŁAWY

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Kosiński Piotr („Fitgen” Popławy) – 3 pkt. (9: 3)
  • Marciniuk Mariusz (Drohiczyn) – 2 pkt. (7: 3)
  • Kosiński Piotr („Fitgen” Popławy) – 2 pkt. (6: 3)
  • Borowski Mariusz („Fitgen” Popławy) – 2 pkt. (6: 5)

Debel: Kosiński Patryk/  Kosiński Piotr („Fitgen” Popławy)   –1 pkt. (4: 1)

27. CZEREMCHA - DRS SIEMIATYCZE

1) „A” GĄSIOROWSKI Andrzej -   „X” ANDRZEJEWSKI Robert  1: 3

2) „B” STEPANIUK Adam -   „Y” SAWICKI Daniel  0: 3                     

3) „C” MAKULSKI Andrzej - „ Z” PLICHTA Tomasz  1: 3

4) „A” GĄSIOROWSKI Andrzej - „Z” PLICHTA Tomasz  1: 3

5) „B” STEPANIUK Adam - „X” ANDRZEJEWSKI Robert  3: 1                         

6) „C” MAKULSKI Andrzej - „Y” SAWICKI Daniel  2: 3

7) „A” GĄSIOROWSKI Andrzej -   „Y” SAWICKI Daniel  0: 3

8) „B” STEPANIUK Adam - „Z” PLICHTA Tomasz  0: 3                        

9) „C” MAKULSKI Andrzej - „X” ANDRZEJEWSKI Robert  1: 3

10)  MAKULSKI A./ STEPANIUK A.  – PLICHTA T./ SAWICKI D. 4: 1

Końcowy wynik 8: 2 (26: 13) dla DRS SIEMIATYCZE

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Sawicki Daniel (DRS Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 2)
  • Plichta Tomasz (DRS Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 2)
  • Andrzejewski Robert (DRS Siemiatycze) – 2 pkt. (7: 5)
  • Stepaniuk Adam (Czeremcha) – 1 pkt. (3: 7)

Debel: Makulski Andrzej/ Stepaniuk Adam  (Czeremcha) –1 pkt. (4: 1)

28.TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC – „LOMBARD” BIAŁA PODLASKA

1) „A” JADCZUK Wojciech -   „X” LEWKOWICZ Urszula 3: 1

2) „B” KOSTRZYŃSKI Sławomir  -  „Y” BONDARZEWSKI Andrzej 3: 0    

3) „C” WSZOŁ Krzysztof - „ Z” BURDZICKI Zbigniew 3: 0

4) „A” JADCZUK Wojciech -   „Z” BURDZICKI Zbigniew 0: 3

5) „B” KOSTRZYŃSKI Sławomir  - „X” LEWKOWICZ Urszula 3: 2                         

6) „C” WSZOŁ Krzysztof - „Y” BONDARZEWSKI Andrzej 3: 1

7) „A” JADCZUK Wojciech -   „Y” BONDARZEWSKI Andrzej 3: 0

8) „B” KOSTRZYŃSKI Sławomir  - „Z” BURDZICKI Zbigniew 0: 3                        

9) „C” WSZOŁ Krzysztof - „X” LEWKOWICZ Urszula 3: 1

10) WSZOŁ K./ KOSTRZYŃSKI S. – LEWKOWICZ U./ BONDARZEWSKI A. 4: 0

Końcowy wynik: 8: 2 (25: 11) dla TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC                                                                                                    

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 2)
  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 2 pkt. (7: 4)
  • Burdzicki Zbigniew („Lombard” Biała Podlaska) – 2 pkt. (6: 3)
  • Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 2 pkt. (6: 5)

Debel: Wszoł Krzysztof/ Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciech.) –1 pkt. (4: 0)

29.HAJNÓWKA – „TOP SPIN” SIEMIATYCZE

1) „A” CHARYTONOW Karol -   „X” SIEKIERKO Andrzej 3: 1

2) „B” MIECZYŃSKI Jerzy -   „Y” KRYSIŃSKI Wojciech  3: 0             

3) „C” LUDWICZAK Janusz - „ Z” MOCZULSKI Rafał  0: 3

4) „A” CHARYTONOW Karol -   „Z” MOCZULSKI Rafał  0: 3

5) „B” MIECZYŃSKI Jerzy - „X” SIEKIERKO Andrzej 3: 0                         

6) „C” LUDWICZAK Janusz - „Y” KRYSIŃSKI Wojciech  2: 3

7) „A” CHARYTONOW Karol -   „Y” KRYSIŃSKI Wojciech  3: 0

8) „B” MIECZYŃSKI Jerzy - „Z” MOCZULSKI Rafał  2: 3                          

9) „C” LUDWICZAK Janusz - „X” SIEKIERKO Andrzej 3: 1

10) MIECZYŃSKI J./ LUDWICZAK J. – MOCZULSKI R./ KRYSIŃSKI W.  4: 2

Końcowy wynik – 6: 4 ( 23: 16 ) dla HAJNÓWKI                          

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 2)
  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka) – 2 pkt. (8: 3)
  • Charytonow Karol (Hajnówka) – 2 pkt. (7: 4)
  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka) – 1 pkt. (5: 7)
  • Krysiński Wojciech („Top Spin” Siemiatycze) – 1 pkt. (3: 8)

Debel: Mieczyński Jerzy/ Ludwiczak Janusz (Hajnówka)  – 1 pkt.(4: 2)

30. „SEMAFOR” CZEREMCHA - ŁOSICE

1) „A” LIPIŃSKI Janusz -   „X” PIETRUSZEWSKI Artur 3: 1

2) „B” PACZUSKA Paulina -   „Y” PIETRUSZEWSKI Jarosław  0: 3   

3) „C” KOWALSKI Ryszard - „ Z”                 vo                          3: 0

4) „A” LIPIŃSKI Janusz -   „Z”                vo                                3: 0

5) „B” PACZUSKA Paulina - „X” PIETRUSZEWSKI Artur  3: 1                        

6) „C” SOCHA Renata - „Y” PIETRUSZEWSKI Jarosław  1: 3

7) „A” LIPIŃSKI Janusz -   „Y” PIETRUSZEWSKI Jarosław  1: 3

8) „B” PACZUSKA Paulina - „Z”                 vo                        3: 0                       

9) „C” SOCHA Renata - „X” PIETRUSZEWSKI Artur  3: 1

10) LIPIŃSKI J./ PACZUSKA P.  – PIETRUSZEWSKI J./ PIETRUSZEWSKI A.  4: 0

Końcowy wynik – 7: 3 ( 24: 12 ) dla „SEMAFORA” CZEREMCHA

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Pietruszewski Jarosław (Łosice) – 3 pkt. (9: 2)
  • Lipiński Janusz („Semafor” Czeremcha) – 2 pkt. (7: 4)
  • Paczuska Paulina („Semafor” Czeremcha) – 2 pkt. (6: 4)
  • Kowalski Ryszard („Semafor” Czeremcha) – 1 pkt. (3: 0)
  • Socha Renata („Semafor” Czeremcha) – 1 pkt. (4: 4)

Debel: Lipiński Janusz/ Paczuska Paulina („Semafor” Czeremcha) – 1 pkt.(4: 0)

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA PO 6 KOLEJCE RUNDY I SEZONU 2020/2021

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Ilość

remisów

Punkty duże

Punkty małe

  Sety

I

DRS SIEMIATYCZE

6

6

0

17

48: 12

164: 67

II

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

5

5

0

14

39: 11

134: 56

III

CZEREMCHA

6

5

0

11

35: 25

133: 108

IV

HAJNÓWKA I

6

4

0

9

34: 26

127: 111

V

„LOMBARD”

BIAŁA PODLASKA

6

3

0

6

31: 29

126: 110

VI

„FITGEN” POPŁAWY

6

2

1

6

27: 33

110: 123

VII

„TOP SPIN” SIEMIATYCZE

6

1

0

3

25: 35

103: 132

VIII

„SEMAFOR”

CZEREMCHA

5

1

0

2

21: 29

90: 103

IX

ŁOSICE

6

0

1

3

17: 43

68: 150

X

DROHICZYN

6

0

0

0

13: 47

75: 159

 

KLASYFIKACJA  INDYWIDUALNA PO 6 KOLEJCE RUNDY I SEZONU 2020/2021

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

  Sety

I

Sawicki Daniel

DRS Siemiatycze

6

16

51: 13

II

Plichta Tomasz

DRS Siemiatycze

6

16

50: 12

III

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

5

14

43: 11

IV

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciechanowiec

5

12

40: 14

V

Kosiński Patryk

„Fitgen” Popławy

6

12

43: 28

VI

Andrzejewski Robert

DRS Siemiatycze

6

12

44: 30

VII

Mieczyński Jerzy

Hajnówka

6

11

40: 28

VIII

Makulski Andrzej

Czeremcha

6

11

41: 31

IX

Gąsiorowski Andrzej

Czeremcha

6

11

38: 29

X

Pietruszewski Jarosław

Łosice

6

11

39: 31

XI

Moczulski Rafał

„Top Spin” Siemiatycze

6

11

37: 30

XII

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciechanowiec

5

10

34: 24

XIII

Marciniuk Mariusz

Drohiczyn

6

10

39: 34

XIV

Charytonow Karol

Hajnówka

5

9

33: 25

XV

Kosiński Piotr

„Fitgen” Popławy

6

8

31: 37

XVI

Stepaniuk Adam

Czeremcha

6

8

30: 38

XVII

Lipiński Janusz

„Semafor” Czeremcha

5

7

28: 31

XVIII

Ludwiczak Janusz

Hajnówka

6

7

31: 40

XIX

Lewkowicz Urszula

„Lombard” Biała Podlaska

3

6

22: 13

XX

Szot Andrzej

„Lombard” Biała Podlaska

3

6

21: 14

XXI

Burdzicki Zbigniew

„Lombard” Biała Podlaska

4

6

24: 19

XXII

Socha Renata

„Semafor” Czeremcha

5

6

27: 29

XXIII

Siekierko Andrzej

„Top Spin” Siemiatycze

6

6

24: 38

XXIV

Kulisz Krzyszof

„Lombard” Biała Podlaska

3

5

22: 18

XXV

Siennicki Sylwester

Łosice

3

5

18: 15

XXVI

Bondarzewski Andrzej

„Lombard” Biała Podlaska

3

4

14: 17

XXVII

Paczuska Paulina

„Semafor” Czeremcha

4

4

19: 26

XXVIII

Borowski Mariusz

„Fitgen” Popławy

6

4

21: 45

XXIX

Moczulski Tomasz

„Top Spin” Siemiatycze

2

3

9: 11

XXX

Hajduk Marek

Hajnówka

1

2

7: 4

XXXI

Krysiński Wojciech

„Top Spin” Siemiatycze

4

2

10: 34

XXXII

Jagiełło Przemysław

Drohiczyn

6

2

18: 50

XXXIII

Kowalski Ryszard

„Semafor” Czeremcha

1

1

3: 0

XXXIV

Płusko Wiesław

„Lombard” Biała Podlaska

1

1

3: 0

XXXV

Tomaszuk Eugeniusz

„Semafor” Czeremcha

1

1

3: 7

XXXVI

Pietruszewski Artur

Łosice

3

1

7: 26

XXXVII

Zachoruk Arkadiusz

Łosice

1

0

1: 9

XXXVIII

Tarapata Paulina

Łosice

1

0

0: 9

XXXIX

Laszuk Adam

Łosice

1

0

0: 9

XXXX

Korpysz Łukasz

Drohiczyn

6

0

6: 54

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA  PO 6 KOLEJCE RUNDY I SEZONU 2020/2021

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

  Sety

I

Makulski Andrzej

Stepaniuk Adam

Czeremcha

6

5

22: 10

II

Mieczyński Jerzy

Ludwiczak Janusz

Hajnówka

6

5

23: 14

III

Sawicki Daniel

Plichta Tomasz

DRS Siemiatycze

6

4

19: 12

IV

Wszoł Krzysztof

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciechanowiec

5

3

18: 8

V

Kosiński Piotr

Kosiński Patryk

„Fitgen”

Popławy

6

3

15: 15

VI

Lewkowicz Urszula

Szot Andrzej

„Lombard”                        Biała Podlaska

1

1

4: 0

VII

Szot Andrzej

Burdzicki Zbigniew

„Lombard”                        Biała Podlaska

1

1

4: 0

VIII

Lipiński Janusz

Paczuska Paulina

„Semafor”

Czeremcha

1

1

4: 0

IX

Moczulski Rafał

Moczulski Tomasz

„Top Spin”

Siemiatycze

1

1

4:  2

X

Moczulski Rafał

Krysiński Wojciech

„Top Spin”

Siemiatycze

2

1

6: 7

XI

Szot Andrzej

Płusko Wojciech

„Lombard”                        Biała Podlaska

2

1

7: 7

XII

Jagiełło Przemysław

Korpysz Łukasz

 

Drohiczyn

3

1

6: 9

XIII

Moczulski Rafał

Siekierko Andrzej

„Top Spin”

Siemiatycze

3

1

4: 10

XIV

Socha Renata

Lipiński Janusz

„Semafor”

Czeremcha

4

1

6: 13

XV

Jagiełło Przemysław

Mraciniuk Mariusz

 

Drohiczyn

2

0

5: 8

XVI

Mraciniuk Mariusz

Korpysz Łukasz

 

Drohiczyn

1

0

1: 4

XVII

Pietruszewski Jarosław

Zachoruk Arkadiusz

 

Łosice

1

0

0: 4

XVIII

Lewkowicz Urszula

Bondarzewski Andrzej

„Lombard”                        Biała Podlaska

2

0

0: 8

XIX

Pietruszewski Jarosław

Siennicki Sylwester

 

Łosice

2

0

0: 8

XX

Pietruszewski Jarosław

Pietruszewski Artur

Łosice

3

0

3: 12

 

Mecze zaległe ( do rozegrania):

  • z czwartej kolejki - 19.TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC – „SEMAFOR”CZEREMCHA

Organizator – Janusz Ludwiczak

 

Pozostałe Sport
2021-04-27

Drużynowa Liga Amatorów w Tenisie Stołowym sezonu 2020/21

Dwie trzecie rozgrywek rundy pierwszej już za nami.
Czytaj więcej
2021-04-27

Łukasz Klimiuk na zgrupowaniu kadry

Celem tego zgrupowania było przygotowanie zawodnika do zbliżającego się sezonu lekkoatletycznego
Czytaj więcej
2021-04-27

Drużynowa Liga Amatorów w Tenisie Stołowym sezonu 2020/21

Na rozegranie czwartej kolejki potrzeba było półtora miesiąca. Następne mecze zostaną rozegrane w szybszym tempie, ponieważ dużo drużyn rozegrało już 80 % swoich spotkań.
Czytaj więcej
2021-04-27

Wspólnie do celu – Mistrzostwa Hajnówki w Pływaniu

Zdalne nauczanie swoje piętno odcisnęło nie tylko w sferze edukacyjnej, psychicznej, ale również w dużej mierze w sferze sprawności fizycznej naszych pociech. Nie możemy się poddawać w takiej sytuacji. Starajmy się wspólnie jako rodzice, nauczyciele, trenerzy, dyrektorzy, oddziaływać i przekonywać, że ruch jest podstawą zdrowia. 
Czytaj więcej
2021-04-12

Podsumowanie II Edycji Wieloboju Siłowego online

Informuje Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
Czytaj więcej
2021-04-07

Drużynowa Liga Amatorów w Tenisie Stołowym sezonu 2020/21

Runda I – Kolejka piąta
Czytaj więcej
2021-03-01

Wyścig sprawnościowy parami

Informuje Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
Czytaj więcej
2021-02-15

Łukasz Klimiuk z KS PARKIET HAJNÓWKA brązowym medalistą

Łukasz Klimiuk zawodnik Klubu Sportowego PARKIET HAJNÓWKA w dniu 14 lutego 2021 r wystartował na dystansie 1000 m w Halowych Mistrzostwach Polski U18 w Toruniu
Czytaj więcej
Zobacz więcej
najczęściej czytane