Kontynuuj Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".

Sport

Data opublikowania: 2021-04-07

Drużynowa Liga Amatorów w Tenisie Stołowym sezonu 2020/21

W przyspieszonym tempie udało się rozegrać piątą kolejkę ligi amatorów. Trzy spotkania zakończyły się wynikiem 7: 3, a dwa mecze po 6: 4. Rewolucji w tabelach klasyfikacyjnych nie było. W dalszym ciągu faworyci zdobywali punkty. Niespodzianki kolejki, to 3 punkty zdobyte przez: Sylwestra Siennickiego (Łosice), który powrócił do drużyny i Adama Stepaniuka (Czeremcha).

Mecze  z piątej kolejki z dnia 21.03 - 27.03.2021r.

21. Łosice - Drohiczyn

1) „A” KORPYSZ Łukasz -   „X” PIETRUSZEWSKI Jarosław 1: 3

2) „B” JAGIEŁŁO Przemysław -   „Y” SIENNICKI Sylwester  0: 3          

3) „C” MARCINIUK Mariusz - „ Z” PIETRUSZEWSKI Artur  3: 0

4) „A” KORPYSZ Łukasz -   „Z” PIETRUSZEWSKI Artur  2: 3

5) „B” JAGIEŁŁO Przemysław - „X” PIETRUSZEWSKI Jarosław 2: 3                         

6) „C” MARCINIUK Mariusz - „Y” SIENNICKI Sylwester  2: 3

7) „A” KORPYSZ Łukasz -   „Y” SIENNICKI Sylwester  0: 3

8) „B” JAGIEŁŁO Przemysław - „Z” PIETRYSZEWSKI Artur  3: 0                         

9) „C” MARCINIUK Mariusz - „X” PIETRUSZEWSKI Jarosław 1: 3

10) JAGIEŁŁO P./ KORPYSZ Ł. – PIETRUSZEWSKI J./ PIETRUSZEWSKI A.  4: 1

Końcowy wynik – 7: 3 ( 22: 18 ) dla ŁOSIC                                         

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Siennicki Sylwester (Łosice) – 3 pkt.(9: 2)
  • Pietruszewski Jarosław (Łosice) – 3 pkt.(9: 4)
  • Marciniuk Mariusz (Drohiczyn) – 1 pkt.(6: 6)
  • Jagiełło Przemysław (Drohiczyn) – 1 pkt.(5: 6)
  • Pietruszewski Artur (Łosice) – 1 pkt.(3: 8)

Debel: Jagiełło Przemysław/ Korpysz Łukasz (Drohiczyn) – 1 pkt.(4: 1)

22. „Semafor” Czeremcha - Hajnówka

1) „A” SOCHA Renata -   „X” LUDWICZAK Janusz  3: 0

2) „B” PACZUSKA Paulina -   „Y” MIECZYŃSKI Jerzy  1: 3                  

3) „C” LIPIŃSKI Janusz - „ Z” HAJDUK Marek  1: 3

4) „A” SOCHA Renata - „Z” HAJDUK Marek  3: 0

5) „B” PACZUSKA Paulina - „X” LUDWICZAK Janusz  1: 3                        

6) „C” LIPIŃSKI Janusz - „Y” MIECZYŃSKI Jerzy  3: 1

7) „A” SOCHA Renata -   „Y” MIECZYŃSKI Jerzy  1: 3

8) „B” PACZUSKA Paulina - „Z” HAJDUK Marek  0: 3                        

9) „C” LIPIŃSKI Janusz - „X” LUDWICZAK Janusz  3: 2

10)   LIPIŃSKI J./ SOCHA R.  – MIECZYŃSKI J./ LUDWICZAK J.  1: 4

Końcowy wynik 6: 4 (19: 17) dla HAJNÓWKI

PUNKTY INDYWIDUALNE I DEBLOWE

  • Socha Renata („Semafor” Czeremcha) – 2 pkt. (7: 3)
  • Hajduk Marek (Hajnówka) – 2 pkt. (7: 4)
  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka) – 2 pkt. (7: 5)
  • Lipiński Janusz (Czeremcha) – 2 pkt. (7: 6)
  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka) – 1 pkt. (5: 7)
  • Debel: Mieczyński Jerzy/ Ludwiczak Janusz (Hajnówka) –1 pkt. (4: 1)

23. „TOP SPIN” Siemiatycze - Team Śledzianów Ciechanowiec

1) „A” MOCZULSKI Rafał -   „X” JADCZUK Wojciech 0: 3

2) „B” KRYSIŃSKI Wojciech  -  „Y” KOSTRZYŃSKI Sławomir 1: 3      

3) „C” SIEKIERKO Andrzej - „ Z” WSZOŁ Krzysztof 0: 3

4) „A” MOCZULSKI Rafał -   „Z” WSZOŁ Krzysztof 1: 3

5) „B” KRYSIŃSKI Wojciech  - „X” JADCZUK Wojciech 0: 3                        

6) „C” SIEKIERKO Andrzej - „Y” KOSTRZYŃSKI Sławomir 3: 1

7) „A” MOCZULSKI Rafał -   „Y” KOSTRZYŃSKI Sławomir 3: 0

8) „B” KRYSIŃSKI Wojciech  - „Z” WSZOŁ Krzysztof 1: 3                        

9) „C” SIEKIERKO Andrzej - „X” JADCZUK Wojciech 0: 3

10) MOCZULSKI R./ KRYSIŃSKI W.  – WSZOŁ K./ KOSTRZYŃSKI S.  4: 3

Końcowy wynik: 7: 3 (25: 12) dla TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC      

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 0)
  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 2)
  • Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze) – 1 pkt. (4: 6)
  • Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec) –1 pkt. (4: 7)
  • Siekierko Andrzej („Top Spin” Siemiatycze) – 1 pkt. (3: 7)

Debel: Moczulski Rafał/ Krysiński Wojciech („Top Spin” Siemiatycze) –1 pkt. (4: 3)

24.”LOMBARD” Biała Podlaska – DRS Siemiatycze

1) „A” BONDARZEWSKI Andrzej  -   „X” ANDRZEJEWSKI Andrzej 3: 1

2) „B” SZOT Andrzej -   „Y” PLICHTA Tomasz  1: 3                                  

3) „C” KULISZ Krzysztof - „ Z” SAWICKI Daniel  3: 1

4) „A” BONDARZEWSKI Andrzej  -   „Z” SAWICKI Daniel  0: 3

5) „B” ” SZOT Andrzej - „X” ANDRZEJEWSKI Andrzej  2: 3                         

6) „C” KULISZ Krzysztof - „Y” PLICHTA Tomasz  3: 1

7) „A” BONDARZEWSKI Andrzej  -   „Y” PLICHTA Tomasz  1: 3

8) „B” SZOT Andrzej - „Z” SAWICKI Daniel    0: 3                        

9) „C” KULISZ Krzysztof - „X” ANDRZEJEWSKI Andrzej 2: 3

10) BONDARZEWSKI A./ LEWKOWICZ U. –SAWICKI D. / PLICHTA T.   0: 4

Końcowy wynik – 7: 3 ( 25: 15 ) dla DRS SIEMIATYCZE                 

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Kulisz Krzysztof („Lombard” Biała Podlaska) – 2 pkt. (8: 5)
  • Sawicki Daniel (DRS Siemiatycze) – 2 pkt. (7: 3)
  • Plichta Tomasz (DRS Siemiatycze) – 2 pkt. (7: 5)
  • Andrzejewski Andrzej (DRS Siemiatycze) – 2 pkt. (7: 7)
  • Bondarzewski Andrzej („Lombard” Biała Podlaska) – 1 pkt. (4: 7)

Debel: Sawicki Daniel/ Plichta Tomasz (DRS Siemiatycze)  – 1 pkt.(4: 0)

25. Czeremcha – „Fitgen” Popławy

1) „A” MAKULSKI Andrzej -   „X” KOSIŃSKI Patryk 1: 3

2) „B” STEPANIUK Adam -   „Y” BOROWSKI Mariusz  3: 1                   

3) „C” GĄSIOROWSKI Andrzej - „ Z” KOSIŃSKI Piotr  3: 2

4) „A” MAKULSKI Andrzej -   „Z” KOSIŃSKI Piotr    0: 3

5) „B” ” STEPANIUK Adam - „X” KOSIŃSKI Patryk 3: 2                         

6) „C” GĄSIOROWSKI Andrzej - „Y” BOROWSKI Mariusz  3: 2

7) „A” MAKULSKI Andrzej -   „Y” BOROWSKI Mariusz  3: 0

8) „B” STEPANIUK Adam - „Z” KOSIŃSKI Piotr    3: 1                        

9) „C” GĄSIOROWSKI Andrzej - „X” KOSIŃSKI Patryk 1: 3

10) MAKULSKI A./ STEPANIUK A.KOSIŃSKI P./ KOSIŃSKI P.  2: 4

Końcowy wynik – 6: 4 ( 22: 21 ) dla CZEREMCHY                            

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Stepaniuk Adam (Czeremcha) – 3 pkt. (9: 4)
  • Kosiński Patryk („Fitgen” Popławy) – 2 pkt. (8: 5)
  • Gąsiorowski Andrzej (Czeremcha) – 2 pkt. (7: 7)
  • Kosiński Piotr („Fitgen” Popławy) – 1 pkt. (6: 6)
  • Makulski Andrzej (Czeremcha) –1pkt. (4: 6)

Debel: Kosiński Piotr/ Kosiński Patryk („Fitgen” Popławy) – 1 pkt.(4: 2)

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA PO 5 KOLEJCE RUNDY I SEZONU 2020/2021

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Ilość

remisów

Punkty duże

Punkty małe

  Sety

I

DRS SIEMIATYCZE

5

5

0

14

40: 10

138: 54

II

CZEREMCHA

5

5

0

11

33: 17

120: 82

III

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

4

4

0

11

31: 9

109: 45

IV

HAJNÓWKA I

5

3

0

7

28: 22

104: 95

V

„LOMBARD”

BIAŁA PODLASKA

5

3

0

6

29: 21

115: 85

VI

„FITGEN” POPŁAWY

5

1

1

3

19: 31

85: 111

VII

„TOP SPIN” SIEMIATYCZE

5

1

0

3

21: 29

87: 109

VIII

ŁOSICE

5

0

1

3

14: 36

56: 126

IX

„SEMAFOR”

CZEREMCHA

4

0

0

0

14: 26

66: 91

X

DROHICZYN

5

0

0

0

11: 39

63: 134

 

KLASYFIKACJA  INDYWIDUALNA PO 5 KOLEJCE RUNDY I SEZONU 2020/2021

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

  Sety

I

Sawicki Daniel

DRS Siemiatycze

5

13

42: 11

II

Plichta Tomasz

DRS Siemiatycze

5

13

41: 10

III

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

4

11

34: 9

IV

Gąsiorowski Andrzej

Czeremcha

5

11

36: 20

V

Makulski Andrzej

Czeremcha

5

11

37: 22

VI

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciechanowiec

4

10

33: 10

VII

Andrzejewski Robert

DRS Siemiatycze

5

10

37: 25

VIII

Kosiński Patryk

„Fitgen” Popławy

5

10

37: 25

IX

Mieczyński Jerzy

Hajnówka

5

9

32: 25

X

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciechanowiec

4

8

28: 19

XI

Marciniuk Mariusz

Drohiczyn

5

8

32: 31

XII

Moczulski Rafał

„Top Spin” Siemiatycze

5

8

28: 28

XIII

Pietruszewski Jarosław

Łosice

5

8

30: 29

XIV

Charytonow Karol

Hajnówka

4

7

26: 21

XV

Stepaniuk Adam

Czeremcha

5

7

27: 31

XVI

Lewkowicz Urszula

„Lombard” Biała Podlaska

2

6

18: 4

XVII

Szot Andrzej

„Lombard” Biała Podlaska

3

6

21: 14

XVIII

Ludwiczak Janusz

Hajnówka

5

6

26: 33

XIX

Siekierko Andrzej

„Top Spin” Siemiatycze

5

6

22: 29

XX

Kulisz Krzyszof

„Lombard” Biała Podlaska

3

5

22: 18

XXI

Siennicki Sylwester

Łosice

3

5

18: 15

XXII

Socha Renata

„Semafor” Czeremcha

4

5

23: 25

XXIII

Lipiński Janusz

„Semafor” Czeremcha

4

5

21: 27

XXIV

Kosiński Piotr

„Fitgen” Popławy

5

5

22: 34

XXV

Burdzicki Zbigniew

„Lombard” Biała Podlaska

3

4

18: 16

XXVI

Bondarzewski Andrzej

„Lombard” Biała Podlaska

2

4

13: 8

XXVII

Moczulski Tomasz

„Top Spin” Siemiatycze

2

3

9: 11

XXVIII

Hajduk Marek

Hajnówka

1

2

7: 4

XXIX

Paczuska Paulina

„Semafor” Czeremcha

3

2

13: 22

XXX

Borowski Mariusz

„Fitgen” Popławy

5

2

15: 40

XXXI

Jagiełło Przemysław

Drohiczyn

5

2

15: 41

XXXII

Płusko Wiesław

„Lombard” Biała Podlaska

1

1

3: 0

XXXIII

Tomaszuk Eugeniusz

„Semafor” Czeremcha

1

1

3: 7

XXXIV

Pietruszewski Artur

Łosice

2

1

4: 17

XXXV

Krysiński Wojciech

„Top Spin” Siemiatycze

3

1

7: 26

XXXVI

Zachoruk Arkadiusz

Łosice

1

0

1: 9

XXXVII

Tarapata Paulina

Łosice

1

0

0: 9

XXXVIII

Laszuk Adam

Łosice

1

0

0: 9

XXXIX

Korpysz Łukasz

Drohiczyn

5

0

5: 45

 

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA  PO 5 KOLEJCE RUNDY I SEZONU 2020/2021

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

  Sety

I

Makulski Andrzej

Stepaniuk Adam

Czeremcha

5

4

18: 9

II

Sawicki Daniel

Plichta Tomasz

DRS Siemiatycze

5

4

18: 8

III

Mieczyński Jerzy

Ludwiczak Janusz

Hajnówka

5

4

19: 12

IV

Wszoł Krzysztof

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciechanowiec

4

2

14: 8

V

Kosiński Piotr

Kosiński Patryk

„Fitgen”

Popławy

5

2

11: 14

VI

Lewkowicz Urszula

Szot Andrzej

„Lombard”                        Biała Podlaska

1

1

4: 0

VII

Szot Andrzej

Burdzicki Zbigniew

„Lombard”                        Biała Podlaska

1

1

4: 0

VIII

Moczulski Rafał

Krysiński Wojciech

„Top Spin”

Siemiatycze

1

1

4: 3

IX

Moczulski Rafał

Moczulski Tomasz

„Top Spin”

Siemiatycze

1

1

4:  2

X

Szot Andrzej

Płusko Wojciech

„Lombard”                        Biała Podlaska

2

1

7: 7

XI

Jagiełło Przemysław

Korpysz Łukasz

 

Drohiczyn

3

1

6: 9

XII

Moczulski Rafał

Siekierko Andrzej

„Top Spin”

Siemiatycze

3

1

4: 10

XIII

Socha Renata

Lipiński Janusz

„Semafor”

Czeremcha

4

1

6: 13

XIV

Jagiełło Przemysław

Mraciniak Mariusz

 

Drohiczyn

2

0

5: 8

XV

Pietruszewski Jarosław

Pietruszewski Artur

Łosice

2

0

3: 8

XVI

Lewkowicz Urszula

Bondarzewski Andrzej

„Lombard”                        Biała Podlaska

1

0

0: 4

XVII

Pietruszewski Jarosław

Zachoruk Arkadiusz

 

Łosice

1

0

0: 4

XVIII

Pietruszewski Jarosław

Siennicki Sylwester

 

Łosice

2

0

0: 8

 

Organizator – Janusz Ludwiczak

 

 

Pozostałe Sport
2021-04-12

Podsumowanie II Edycji Wieloboju Siłowego online

Informuje Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
Czytaj więcej
2021-04-07

Drużynowa Liga Amatorów w Tenisie Stołowym sezonu 2020/21

Runda I – Kolejka piąta
Czytaj więcej
2021-03-01

Wyścig sprawnościowy parami

Informuje Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
Czytaj więcej
2021-02-15

Łukasz Klimiuk z KS PARKIET HAJNÓWKA brązowym medalistą

Łukasz Klimiuk zawodnik Klubu Sportowego PARKIET HAJNÓWKA w dniu 14 lutego 2021 r wystartował na dystansie 1000 m w Halowych Mistrzostwach Polski U18 w Toruniu
Czytaj więcej
2021-02-03

Drużynowa Liga Amatorów w Tenisie Stołowym sezonu 2020/21

Informuje Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
Czytaj więcej
2021-02-01

Zostań w domu i ćwicz!!!

Propozycja Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego
Czytaj więcej
2021-02-01

Ferie na sportowo – „Wyścig na dochodzenie”

Kolejne zmagania wśród sekcji piłkarskich Orlików młodszych i starszych, przeprowadzono 14.01.2021r.
Czytaj więcej
2021-01-29

Ferie na sportowo – Olimpijka

W środę 13 stycznia przeprowadzono „Olimpijkę”
Czytaj więcej
Zobacz więcej
najczęściej czytane