Kontynuuj Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".

Sport

Data opublikowania: 2018-04-17

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy informuje: Czwarta kolejka II Rundy Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym

Ponownie najlepszy dorobek punktowy osiągnął Tomasz Hryciuk. Drugi zespół z Siemiatycz (Top spin) zdecydowanie pokonał Czeremchę II 9: 1. Dzięki zdobytym punktom na fotel wicelidera powrócił Rafał Moczulski. Natomiast derby Hajnówki zakończyły się wynikiem 8: 2 dla pierwszej drużyny. Komplet punktów zdobył Jerzy Mieczyński.

MECZ nr 49

SIEMIATYCZE - TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC  

1)- „A” MARCINIUK Mariusz – „X” JADCZUK  Wojciech   0: 3

 

2)- „B” HRYCIUK Tomasz- „Y” KOSTRZYŃSKI Sławomir  3: 0

 

3)- „C” SAWICKI Daniel  - „Z” WSZOŁ Krzysztof  0: 3

 

4)- „A” MARCINIUK Mariusz – „Z” WSZOŁ Krzysztof  0: 3

                

5)- „B” HRYCIUK Tomasz  - „X” JADCZUK  Wojciech  3: 1

 

6)- „C” SAWICKI Daniel – „Y” KOSTRZYŃSKI Sławomir  3: 2

 

7)- „A” MARCINIUK Mariusz – „Y” MOCZULSKI Robert  3: 2

                                                                  

8)- „B” HRYCIUK Tomasz  - „Z” WSZOŁ Krzysztof  3: 0

 

9)- „C” SAWICKI Daniel – „X” JADCZUK  Wojciech  3: 0

 

10)-  SAWICKI Daniel            Gra            KOSTRZYŃSKI Sławomir        4: 2

        HRYCIUK Tomasz     podwójna      WSZOŁ  Krzysztof

Końcowy wynik  7: 3 (22: 16)   dla drużyny z Siemiatycz

PUNKTY INDYWIDUALNE I DEBLOWE:

  • Hryciuk Tomasz (Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 1)
  • Sawicki Daniel (Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 5)
  • Marciniuk Mariusz (Siemiatycze) – 1 pkt. (3: 8)
  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów-Ciechanowiec) – 2 pkt. (6: 3)
  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów-Ciechanowiec) – 1 pkt. (4: 6)

Debel: Sawicki Daniel/ Hryciuk Tomasz (Siemiatycze) – 1 pkt. (4: 2)   

MECZ nr 50

TOP SPIN” SIEMIATYCZE -  CZEREMCHA II

1)- „A” SIEKIERKO Andrzej – „X” SOCHA Renata  1: 3

                        

2)- „B” MOCZULSKI Rafał – „Y” PACZUSKA Paulina  3: 0

 

3)- „C” MOCZULSKI Tomasz  - „Z” ZINIEWICZ Katarzyna  3: 2

 

4)- „A” SIEKIERKO Andrzej - „Z” ZINIEWICZ Katarzyna  3: 0

 

5)- „B” MOCZULSKI Rafał - „X” SOCHA Renata  3: 2

 

6)- „C” MOCZULSKI Tomasz  - „Y” Paczuska Paulina  3: 2

 

7)- „A” SIEKIERKO Andrzej - „Y” PACZUSKA Paulina  3: 1

                                                                               

8)- „B” MOCZULSKI Rafał - „Z” ZINIEWICZ Katarzyna  3: 0

 

9)- „C” KRYSIŃSKI Wojciech   - „X” SOCHA Renata   3: 2

 

10)-  MOCZULSKI Rafał          Gra       SOCHA Renata  4: 2

        SIEKIERKO Andrzej    podwójna  PACZUSKA Paulina

Końcowy wynik  9 : 1 ( 29 : 14 )   dla drużyny „Top spin” Siemiatycze

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Moczulski Rafał („Top spin” Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 2)
  • Siekierko Andrzej („Top spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (7: 4)
  • Moczulski Tomasz („Top spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 4)
  • Krysiński Wojciech („Top spin” Siemiatycze) – 1 pkt. (3: 2)
  • Socha Renata (Czeremcha II) – 1 pkt. (7: 7)
  •  Debel: Siekierko Andrzej/ Moczulski Rafał („Top spin” Siemiatycze) – 1 pkt.(4: 2)

MECZ nr 51

HAJNÓWKA I – HAJNÓWKA II  

1)- „A” MIECZYŃSKI Jerzy – „X” CHARYTONOW Karol 3: 1

                           

2)- „B” MISZCZUK Zbigniew – „Y” HAJDUK Marek 3: 0

 

3)- „C” LUDWICZAK Janusz – „Z” ORZECHOWSKI Wojciech  1: 3

 

4)- „A” MIECZYŃSKI Jerzy – „Z” ORZECHOWSKI Wojciech  3: 2

                                                                                                

5)- „B” MISZCZUK Zbigniew - „X” CHARYTONOW Karol  2: 3

 

6)- „C” LUDWICZAK Janusz – „Y” HAJDUK Marek  3: 0

 

7)- „A” MIECZYŃSKI Jerzy– „Y” HAJDUK Marek  3: 1

                

8)- „B” MISZCZUK Zbigniew – „Z” ORZECHOWSKI Wojciech 3: 2

 

9)- „C” LUDWICZAK Janusz – „X” CHARYTONOW Karol  3: 1

 

10)-  MISZCZUK Zbigniew        Gra          ORZECHOWSKI Wojciech  4: 0

       LUDWICZAK Janusz     podwójna      CHARYTONOW Karol

Końcowy wynik  8 : 2 ( 28 : 13 )   dla drużyny z Hajnówki I

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Mieczyński Jerzy ( Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 4)
  • Miszczuk Zbigniew ( Hajnówka I) – 2 pkt. (8: 5)
  • Ludwiczak Janusz ( Hajnówka I) – 2 pkt. (7: 4)
  • Orzechowski Wojciech ( Hajnówka II) – 1 pkt. (7: 7)
  • Charytonow Karol ( Hajnówka II) – 1 pkt. (5: 8)

Debel: Miszczuk Zbigniew/ Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 1 pkt.(4: 0)

MECZ nr 52

 CZEREMCHA I – TL BIAŁOWIEŻA (przełożony)

TABELA DRUŻYNOWA PO CZWARTEJEJ KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ

Miej.

Nazwa drużyny

Rozeg mecze

Ilość zwycięstw

Ilość remisów

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

SIEMIATYCZE         

12

10

0

29

71: 25

230: 112

II

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

12

10

0

26

66: 29

190: 135

III

HAJNÓWKA I

12

8

0

23

61: 35

190: 146

IV

TOP SPIN SIEMIATYCZE

12

8

0

22

60: 36

200: 153

V

CZEREMCHA I

11

7

0

22

57: 29

210: 140

VI

HAJNÓWKA II

12

5

0

16

47: 49

163: 183

VII

CZEREMCHA II         

12

2

0

8

21: 75

102: 251

VIII

TL BIAŁOWIEŻA

11

1

0

4

14: 65

45: 189

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO CZWARTEJ KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

  Sety

I

Sawicki Daniel                

Siemiatycze

12

24

70: 26

II

Moczulski Rafał              

Top Spin Siemiatycze

12

22

69: 29

III

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

12

22

57: 22

IV

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

12

21

64: 26

V

Wszoł Krzysztof              

Team Śledzianów-Ciech.

12

21

56: 31

VI

Lipiński Janusz              

Czeremcha I

11

18

62: 39

VII

Mieczyński Jerzy            

Hajnówka I

12

18

55: 46

VIII

Hryciuk Tomasz

Siemiatycze

7

17

51: 2

IX

Charytonow Karol

Hajnówka II

12

17

54: 41

X

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

12

16

54: 47

XI

Makulski Andrzej

Czeremcha I

9

15

54: 27

XII

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

10

14

40: 35

XIII

Siekierko Andrzej           

Top Spin Siemiatycze

11

14

44: 41

XIV

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

12

14

49: 54

XV

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

11

13

48: 46

XVI

Socha Renata

Czeremcha II

12

13

51: 60

XVII

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech.

12

12

30: 35

XVIII

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

10

11

38: 42

XIX

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

7

6

18: 21

XX

Hajduk Marek

Hajnówka II

12

6

26: 62

XXI

Moczulski Robert            

Team Śledzianów-Ciech.

9

5

20: 16

XXII

Przygodzki Sławomir

TL Białowieża

10

5

15: 35

XXIII

Krysiński Wojciech

„Top Spin” Siemiatycze

3

4

13: 9

XXIV

Borysiuk Damian            

TL Białowieża

10

4

15: 54

XXV

Zinkiewicz Wiesław

Siemiatycze

2

3

9: 10

XXVI

Boguszewska Paulina

TL Białowieża

10

3

6: 56

XXVII

Kryczka Andrzej

„Top Spin” Siemiatycze

1

2

7: 3

XXVIII

Śliwiński Zdzisław

Czeremcha I

2

2

6: 7

XXIX

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

7

2

12: 36

XXX

Kowalski Ryszard

Czeremcha II

8

2

1: 30

XXXI

Paczuska Paulina           

Czeremcha II

12

2

16: 78

XXXII

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXXIII

Gryciuk Patryk

TL Białowieża

1

0

0: 3

XXXIV

Leończuk Dawid

TL Białowieża

2

0

0: 6

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA PO CZWARTEJ KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

  Sety

I

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

12

8

32: 19

II

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej          

Czeremcha I

7

7

28: 9

III

Wszoł Krzysztof

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciechanowiec

10

7

25: 19

IV

Siekierko Andrzej

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

12

7

28: 30

V

Sawicki Daniel

Hryciuk Tomasz

Siemiatycze

7

6

26: 11

VI

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

12

6

29: 31

VII

Sawicki Daniel

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

3

3

12: 2

VIII

Socha Renata

Paczuska Paulina

Czeremcha II

12

3

23: 38

IX

Lipiński Janusz

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

4

2

11: 12

X

Sawicki Daniel

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

2

1

7: 4

XI

Boguszewska Paulina

Borysiuk Damian

TL Białowieża

7

1

2: 24

XII

Wszoł Krzysztof

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

0

2: 4

XIII

Przygodzki Sławomir

Borysiuk Damian

TL Białowieża

1

0

1: 4

XIV

Moczulski Robert

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

0

0: 4

XV

Boguszewska Paulina

Leończuk Dawid

TL Białowieża

1

0

0: 4

 

W piątej kolejce rundy rewanżowej zagrają:

TL Białowieża - Team Śledzianów Ciechanowiec

Hajnówka I - Czeremcha I

Czeremcha II - Hajnówka II

           Siemiatycze – „Top spin” Siemiatycz

                                                                                                                                                                                                          

Organizator – Janusz Ludwiczak

Pozostałe Sport
2018-06-12

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W ZAWODACH STREET WORKOUT, 17.06.2018

REGULAMIN ZAWODÓW STREET WORKOUT HAJNÓWKA 2018   §1. Przepisy wstępne 1. Organizatorem zawodów jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Hajnówce. 2. Zawody odbędą się w dniu 17.06.2018r (niedziela) 3. Zawody mają na celu: - popularyzację Street Workout w Hajnówce - propagowanie aktywnego spędzania wol
Czytaj więcej
2018-06-04

VII Rajd Rowerowy Hajnówka – Kamieniec, 06-08.07.2018

VII Rajd Rowerowy Hajnówka – Kamieniec organizowany przez: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Hajnówce
Czytaj więcej
2018-06-04

Mistrzostwa Hajnówki w Siatkówce Plażowej Mężczyzn Amatorów, 09.06.2018

Zapraszamy!
Czytaj więcej
2018-05-29

Piłkarze kadry powiatu hajnowskiego w Muszynie

W dniach 24.05.-27.05.2018 roku piłkarska ekipa powiatu hajnowskiego przebywała w Muszynie na zaproszenie samorządu lokalnego. Zaproszenie młodych piłkarzy LZS Narewka i OSiR Hajnówka to efekt wieloletniej współpracy na płaszczyźnie sportowej i kulturowej pomiędzy samorządem hajnowskim i nowosądeckim. Poza aspektem sportowym wymiana miała na celu
Czytaj więcej
2018-05-23

Zajęcia Zumby na świeżym powietrzu, 25.05.2018

Fitness Klub Activeline zaprasza gorąco na pierwsze w tym sezonie zajęcia Zumby na świeżym powietrzu. Powód do świętowania jest bardzo wyjątkowy - Dzień Mamy
Czytaj więcej
2018-05-14

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy informuje: Powiatowe Igrzyska Dzieci w LA

Igrzyska Dzieci to kolejny sprawdzian lekkoatletyczny dla uczniów ze szkół podstawowych rocznika 2005 i mł.
Czytaj więcej
2018-05-14

Transgraniczny rajd rowerowy w Puszczy Białowieskiej

28 kwietnia 2018 r. do Białowieży zawitała grupa rowerzystów w ramach kampanii rowerowej BIKE4SDGs 2018 przygotowanej przez UNDP na Białorusi, we współpracy z Gminą Białowieża, Urzędem Marszałkowskim Województwa Podlaskiego i Starostwem Powiatowym w Hajnówce.
Czytaj więcej
2018-05-11

Przed nami Półmaraton Hajnowski zapraszamy kibiców - 19 maja 2018r.

Drodzy Biegacze! Zapraszamy do Hajnówki - przyjaznego miejsca, do którego można uciec od codziennych trosk i kłopotów, gdzie znajdziecie ukojenie dla ciała i duszy. Natura bowiem hojnie obdarowała naszą ziemię piękną, zieloną puszczą i malowniczymi krajobrazami.
Czytaj więcej
Zobacz więcej
najczęściej czytane

Transgraniczny rajd rowerowy w Puszczy Białowieskiej

Data dodania 2018-06-19

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy informuje: Piąta kolejka II Rundy Drużynowej Ligi Amatorów w Teni

Data dodania 2018-06-19

MOBILNA AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW ODWIEDZIŁA HAJNÓWKĘ

Data dodania 2018-06-19

Zapraszamy do udziału w rajdzie rowerowym na Białorusi!

Data dodania 2018-06-19

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy informuje: Czwarta kolejka II Rundy Drużynowej Ligi Amatorów w Te

Data dodania 2018-06-19