Kontynuuj Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".

Sport

Data opublikowania: 2021-02-15

Łukasz Klimiuk z KS PARKIET HAJNÓWKA brązowym medalistą

 Łukasz Klimiuk zawodnik Klubu Sportowego PARKIET HAJNÓWKA w dniu 14 lutego 2021 r wystartował na dystansie 1000 m w Halowych Mistrzostwach Polski U18 w Toruniu. Rywalizacja w tej konkurencji odbyła się w czterech seriach na czas. Łukasz wystartował w pierwszej serii ustawiając się w czołówce biegu. Na linię mety przybiegł na trzeciej pozycji z wynikiem 2: 32,92, czym wywalczył sobie brązowym medal Halowych Mistrzostw Polski i tytuł drugiego wicemistrza Polski. Zwycięzcą biegu został Miłosz Wesołowski (KKL Rodło Kwidzyń) z wynikiem 2: 28,24 a miejsce drugie zajął Kamil Herzyk (SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała) z wynikiem 2:29,47. Jest to pierwszy medal naszego zawodnika na Mistrzostwach Polski i trzeci medal zdobyty przez zawodnika Klubu Parkiet Hajnówka. Jak wynika z danych statystycznych prowadzonych przez Pana Jerzego Górko wynik Łukasz jest też nowym rekordem województwa podlaskiego w kategorii wiekowej U18 w hali. Sukces zawodnika jest zasługą trenerów Łukasza, Pauliny Mikiewicz Łapińskiej i Romana Sacharczuk. Nie byłoby też sukcesów naszych zawodników bez wsparcia Władz Miasta Hajnówka, Powiatu Hajnowskiego oraz Firmy PARKIET HAJNÓWKA. Wpływ na prawidłowy rozwój zawodnika ma też Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Białymstoku oraz współpracujący z Klubem Ośrodek Sportu i Rekreacji w Hajnówce.
 
Załącznik: Komunikat zawodów.pdf (nowe okno)
Prezes
KS PARKIET HAJNÓWKA
Roman Sacharczuk
Pozostałe Sport
2021-04-12

Podsumowanie II Edycji Wieloboju Siłowego online

Informuje Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
Czytaj więcej
2021-04-07

Drużynowa Liga Amatorów w Tenisie Stołowym sezonu 2020/21

Runda I – Kolejka piąta
Czytaj więcej
2021-03-01

Wyścig sprawnościowy parami

Informuje Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
Czytaj więcej
2021-02-15

Łukasz Klimiuk z KS PARKIET HAJNÓWKA brązowym medalistą

Łukasz Klimiuk zawodnik Klubu Sportowego PARKIET HAJNÓWKA w dniu 14 lutego 2021 r wystartował na dystansie 1000 m w Halowych Mistrzostwach Polski U18 w Toruniu
Czytaj więcej
2021-02-03

Drużynowa Liga Amatorów w Tenisie Stołowym sezonu 2020/21

Informuje Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
Czytaj więcej
2021-02-01

Zostań w domu i ćwicz!!!

Propozycja Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego
Czytaj więcej
2021-02-01

Ferie na sportowo – „Wyścig na dochodzenie”

Kolejne zmagania wśród sekcji piłkarskich Orlików młodszych i starszych, przeprowadzono 14.01.2021r.
Czytaj więcej
2021-01-29

Ferie na sportowo – Olimpijka

W środę 13 stycznia przeprowadzono „Olimpijkę”
Czytaj więcej
Zobacz więcej
najczęściej czytane