Kontynuuj Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".

Sport

Data opublikowania: 2019-04-10

Drużynowa Liga Amatorów w Tenisie Stołowym – czwarta kolejka Rundy rewanżowej

Prowadzące drużyny walczą o każdy punkt, który może być bardzo ważny w końcowym rozliczeniu. Team Śledzianów Ciechanowiec rozgromił strażaków 10: 0, a Hajnówka I 9: 1 drugi zespół z Hajnówki. Łosice zdobyły cenne punkty w Czeremsze. Zwycięstwo 7: 3 nad drugą Czeremchą i remis z pierwszym zespołem kolejarzy, umocniło ich na trzecim miejscu. Jednak utrzymanie lokaty na „pudle” jest nie pewne, ponieważ przed nimi jeszcze trzy spotkania. Czeremcha I pokonała na wyjeździe drużynę z Siemiatycz i plasuje się na czwartym miejscu. W klasyfikacji indywidualnej na pierwszym miejscu z dorobkiem 29 punktów jest Wojciech Jadczuk (Team Śledzianów Ciechanowiec) przed Grzegorzem Gałązką (Łosice). Na trzecim miejscu(po 26 pkt.) jest aż czterech zawodników – dwóch z Hajnówki i dwóch z Team Śledzianów Ciechanowiec. W grze podwójnej od kilkunastu kolejek na czele jest para z Hajnówki I (Zbigniew Miszczuk i Janusz Ludwiczak). O zwycięstwie w tej klasyfikacji zadecyduje mecz hajnowian z Łosicami, gdyż para z Łosic (Jarosław Pietruszewski/ Grzegorz Gałązka) ma tylko jeden punkt straty do prowadzących.

MECZ nr 12 Rundy rewanżowej  z dnia 01.04.2019r.

CZEREMCHA I – ŁOSICE

1) „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław -   „X” MAKULSKI Andrzej  3: 1

2) „B” GAŁĄZKA Grzegorz -  „Y” STEPANIUK Adam  3: 1                    

3) „C” SIENNICKI Sylwester - „ Z” LIPIŃSKI Janusz  1: 3

4) „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław -   „Z” LIPIŃSKI Janusz  1: 3

5) „B” GAŁĄZKA Grzegorz - „X” MAKULSKI Andrzej  3: 0                          

6) „C” SIENNICKI Sylwester - „Y” STEPANIUK Adam  3: 0

7) „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław -   -   „Y” STEPANIUK Adam  2 : 3

8) „B” GAŁĄZKA Grzegorz -   - „Z” LIPIŃSKI Janusz  2: 3                        

9) „C” SIENNICKI Sylwester - „X” MAKULSKI Andrzej  0: 3

10) PIETRUSZEWSKI J./ GAŁĄZKA G. – LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A.  4: 3

Końcowy wynik 5: 5 ( 22: 20) dla drużyny z ŁOSIC

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Lipiński Janusz  (Czeremcha I) – 3 pkt. (9: 3)
  • Gałązka Grzegorz  (Łosice) – 2 pkt. (8: 4)
  • Pietruszewski Jarosław  (Łosice) – 1 pkt. (6: 7)
  • Makulski Andrzej  (Czeremcha I) – 1 pkt. (4: 6)
  • Siennicki Sylwester  (Łosice) – 1 pkt. (4: 7)
  • Stepaniuk Adam  (Czeremcha I) – 1 pkt. (4: 8)
  • Debel: Pietruszewski Jarosław/ Gałązka Grzegorz (Łosice) – 1 pkt.(4: 3)

 

MECZ nr 13 Rundy rewanżowej z dnia 02.04.2019r.

                                            ŁOSICE – CZEREMCHA II  

1) „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław -   „X” PACZUSKA Paulina  3: 0

2) „B” GAŁĄZKA Grzegorz -  „Y” ZINIEWICZ Katarzyna  1: 3               

3) „C” SIENNICKI Sylwester - „ Z” KOWALSKI Ryszard  3: 0

4) „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław -   „Z” KOWALSKI Ryszard  3: 0

5) „B” GAŁĄZKA Grzegorz - „X” PACZUSKA Paulina  3: 0                         

6) „C” SIENNICKI Sylwester - „Y” ZINIEWICZ Katarzyna  0: 3

7) „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław -   „Y” ZINIEWICZ Katarzyna  3 : 1

8) „B” GAŁĄZKA Grzegorz - „Z” KOWALSKI Ryszard  3: 1                        

9) „C” SIENNICKI Sylwester - „X” PACZUSKA Paulina  1: 3

10) PIETREUSZEWSKI J./ GAŁĄZKA G. – PACZUSKA P./ ZINIEWICZ K.  4: 3

Końcowy wynik 7: 3 ( 24: 11) dla drużyny z ŁOSIC

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Pietruszewski Jarosław  (Łosice) – 3 pkt. (9: 1)
  • Gałązka Grzegorz  (Łosice) – 2 pkt. (7: 4)
  • Ziniewicz Katarzyna  (Czeremcha II) – 2 pkt. (7: 4)
  • Siennicki Sylwester  (Łosice) – 1 pkt. (4: 6)
  • Paczuska Paulina  (Czeremcha II) – 1 pkt. (3: 7)

Debel: Pietruszewski Jarosław/ Gałązka Grzegorz (Łosice) – 1 pkt.(4: 0)

 

MECZ nr 14 Rundy rewanżowej z dnia 03.04.2019r.

 „TOP SPIN” SIEMIATYCZE – CZEREMCHA I

1) „A” KRYSIŃSKI Wojciech -   „X” MAKULSKI Andrzej  0: 3

2) „B” MOCZULSKI Tomasz -  „Y” LIPIŃSKI Janusz  3: 0                     

3) „C” MOCZULSKI Rafał- „ Z” STEPANIUK Adam 3: 0

4) „A” KRYSIŃSKI Wojciech - „Z” STEPANIUK Adam 0: 3

5) „B” MOCZULSKI Tomasz - „X” MAKULSKI Andrzej  1: 3                        

6) „C” MOCZULSKI Rafał - „Y” LIPIŃSKI Janusz  3: 0

7) „A” KRYSIŃSKI Wojciech „Y” LIPIŃSKI Janusz  0 : 3

8) „B” MOCZULSKI Tomasz -   - „Z” STEPANIUK Adam 3: 1                       

9) „C” MOCZULSKI Rafał - „X” MAKULSKI Andrzej  0: 3

10) MOCZULSKI R./ MOCZULSKI T. – LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A.   2: 4

Końcowy wynik 6: 4 ( 20: 15) dla drużyny CZEREMCHA I

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Makulski Andrzej  (Czeremcha I) – 3 pkt. (9: 1)
  • Moczulski Tomasz  („Top Spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (7: 4)
  • Moczulski Rafał  („Top Spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 3)
  • Stepaniuk Adam  (Czeremcha I) – 1 pkt. (4: 6)
  • Lipiński Janusz  (Czeremcha I) – 1 pkt. (3: 6)

Debel: Lipiński Janusz/ Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 1 pkt.(4: 2)

MECZ nr 15 Rundy rewanżowej z dnia 04.04.2019r.

TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC – OLDBOJE STRAŻ HAJNÓWKA

1) „A” JADCZUK Wojciech - „X” GERMAN Jerzy  3: 0

2) „B” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „Y” OCHRYCEWICZ Roman  3: 0 

3) „C” WSZOŁ Krzysztof - „ Z” DZWONKOWSKI Zbigniew  3: 0

4) „A” JADCZUK Wojciech -   „Z” DZWONKOWSKI Zbigniew  3: 0

5) „B” KOSTRZYŃSKI Sławomir - - „X” GERMAN Jerzy  3: 0                          

6) „C” WSZOŁ Krzysztof - „Y” OCHRYCEWICZ Roman  3: 2

7) „A” JADCZUK Wojciech -   „Y” OCHRYCEWICZ Roman  3: 2

8) „B” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „Z” DZWONKOWSKI Zbigniew  3: 0                         

9) „C” WSZOŁ Krzysztof - „X” GERMAN Jerzy  3: 1

10) JADCZUK W./ KOSTRZYŃSKI S. – GERMAN J./ OCHRYCEWICZ R.  4: 2

Końcowy wynik 10: 0 (31: 7) dla drużyny TEAM SLEDZIANÓW CIECHANOWIEC

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 0)
  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 2)
  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 3)

Debel: Jadczuk Wojciech/ Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciech. ) – 1 pkt.(4: 2)

MECZ nr 16 Rundy rewanżowej z dnia 05.04.2019r.

HAJNÓWKA II – HAJNÓWKA I

1) „A” CHARYTONOW Karol - „X” LUDWICZAK Janusz  0: 3

2) „B” KUCZKO Wojciech - „Y” MIECZYŃSKI Jerzy  0: 3                      

3) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „ Z” MISZCZUK Zbigniew  3: 2

4) „A” CHARYTONOW Karol -   „Z” MISZCZUK Zbigniew  1: 3

5) „B” KUCZKO Wojciech  - „X” LUDWICZAK Janusz  2: 3                         

6) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „Y” MIECZYŃSKI Jerzy  1: 3

7) „A” CHARYTONOW Karol -   „Y” MIECZYŃSKI Jerzy  2: 3

8) „B” KUCZKO Wojciech - „Z” MISZCZUK Zbigniew  0: 3                         

9) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „X” LUDWICZAK Janusz  0: 3

10) CHARYTONOW K./ ORZECHOWSKI W. – MISZCZUK Z./ LUDWICZAK J.  0: 4

Końcowy wynik 9: 1 (30: 9) dla drużyny HAJNÓWKA I

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 2)
  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 3)
  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 2 pkt. (8: 4)
  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 1 pkt. (4: 8)

Debel: Miszczuk Zbigniew/ Ludwiczak Janusz (Hajnówka I ) – 1 pkt.(4: 0)

 

TABELA DRUŻYNOWA PO 4 KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ SEZONU 2018/2019

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Ilość

remisów

Punkty duże

Punkty małe

  Sety

I

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

11

10

                             1

30

91: 21

296: 121

II

HAJNÓWKA I

11

10

                            1

28

83: 27

285: 141

III

ŁOSICE

11

7

                           2

20

70: 40

263: 163

IV

CZEREMCHA I

11

5

                            2

16

56: 44

233: 201

V

„TOP SPIN” SIEMIATYCZE

11

4

                            1

11

52: 58

204: 217

VI

HAJNÓWKA II

11

3

                             0

7

38: 72

164: 268

VII

OLDBOJE STRAŻ HAJNÓWKA

11

1

                             1

3

27: 83

146: 282

VIII

CZEREMCHA II

11

0

                            0

0

20: 90

102: 301

 

TABELA DRUŻYNOWA PO 4 KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ SEZONU 2018/2019

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

  Sety

I

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

11

29

93: 26

II

Gałązka Grzegorz

Łosice

10

27

86: 22

III

Wszoł  Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

11

26

89: 36

IV

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

11

26

86: 34

V

Kostrzyński  Sławomir

Team Śledzianów-Ciech

11

26

81: 34

VI

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

11

26

83: 37

VII

Pietruszewski Jarosław

Łosice

11

22

79: 42

VIII

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

11

22

74: 47

IX

Lipiński  Janusz

Czeremcha I

11

21

77: 51

X

Makulski Andrzej

Czeremcha I

10

19

63: 47

XI

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

11

19

67: 66

XII

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

8

15

53: 28

XIII

Charytonow Karol

Hajnówka II

9

14

55: 51

XIV

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

9

13

47: 45

XV

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

11

13

53: 57

XVI

Siennicki Sylwester

Łosice

11

13

56: 69

XVII

Jagiełło Przemysław

Top Spin Siemiatycze

9

12

45: 50

XVIII

Kojło Marcin

Oldboje Straż Hajnówka

9

12

50: 60

XIX

Socha Renata

Czeremcha II

7

10

41: 39

XX

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

10

9

38: 53

XXI

Paczuska Paulina

Czeremcha II

7

5

19: 53

XXII

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

11

5

36: 86

XXIII

German Jerzy

Oldboje Straż Hajnówka

11

5

31: 86

XXIV

Ziniewicz  Katarzyna

Czeremcha II

7

3

17: 53

XXV

Wiluk Mateusz

Hajnówka II

9

2

10: 51

XXVI

Szymczak Stanisław

Oldboje Straż Hajnówka

1

1

4: 6

XXVII

Tarapata Paulina

Łosice

1

1

4: 8

XXVIII

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXIX

Żałoba Patryk

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXX

Śliwiński Zdzisław

Czeremcha I

1

0

1: 6

XXXI

Korza Kinga

Czeremcha II

1

0

0: 9

XXXII

Dzwonkowski Zbigniew

Oldboje Straż Hajnówka

1

0

0: 9

XXXIII

Tyczyno Eryk

Czeremcha II

3

0

3: 21

XXXIV

Kuczko Wojciech

Hajnówka II

9

0

6: 63

XXXV

Kowalski  Ryszard

Czeremcha II

10

0

5: 78

 

TABELA DRUŻYNOWA PO 4 KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ SEZONU 2018/2019

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

  Sety

I

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

11

9

42: 21

II

Gałązka Grzegorz

Pietruszewski Jarosław

Łosice

10

8

38: 18

III

Lipiński  Janusz

Makulski  Andrzej

Czeremcha I

9

5

30: 24

IV

Kostrzyński Sławomir

Wszoł  Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

5

4

19: 17

V

German Jerzy

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

11

4

27: 35

VI

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

9

3

25: 29

VII

Jadczuk Wojciech

Wszoł  Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

3

2

10: 5

VIII

Kostrzyński Sławomir

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciechanowiec

2

2

8: 3

IX

Moczulski Rafał

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

2

2

8: 5

X

Paczuska Paulina

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

3

2

8: 10

XI

Jagiełło Przemysław

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

4

1

9: 14

XII

Pietruszewski Jarosław

Siennicki Sylwester

Łosice

1

0

2: 4

XIII

Socha Renata

Paczuska Paulina

Czeremcha II

1

0

2: 4

XIV

Jagiełło Przemysław

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

1

0

0: 4

XV

Paczuska Paulina

Żałoba Patryk

Czeremcha II

1

0

0: 4

XVI

Moczulski Rafał

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

2

0

3: 8

XVII

Orzechowski Wojciech

Kuczko Wojciech

Hajnówka II

2

0

2: 8

XVIII

Jagiełło Przemysław

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

2

0

2: 8

XIX

Paczuska Paulina

Tyczyno Eryk

Czeremcha II

2

0

1: 8

XX

Socha Renata

Ziniewicz  Katarzyna

Czeremcha II

4

0

6: 16

                                                                                                                                                                                                                           

 

Organizator – Janusz Ludwiczak

Pozostałe Sport
2019-05-10

NORDIC WALKING NA RECEPTĘ - ruszają spotkania dla miłośników marszu z kijkami!!

NORDIC WALKING NA RECEPTĘ w ramach AKADEMII ZDROWIA SANTANDER CONSUMER BANK
Czytaj więcej
2019-06-18

Puchar Centralnej Europy Modeli Wodnosamolotów

21- 23 czerwiec 2019 Stary Dwór, gmina Narewka https://wodnosamoloty.com/ To już XIII edycja zmagań pasjonatów modeli wodnosamolotów i fantastycznych spotkań w gronie zawodników, ich rodzin, fanów i przypadkowych obserwatorów podczas zmagań Pucharu Centralnej Europy Modeli Wodnosamolotów Sezon
Czytaj więcej
2019-06-14

DRUŻYNA "ORLIKÓW" PUSZCZY HAJNÓWKA W FINALE WOJEWÓDZKIM ROCZNIKA 2008.

Orlicy KS Puszcza Hajnówka zakończyli swoje zmagania turniejowe w ramach rozgrywek Podlaskiego Związku Piłki Nożnej.
Czytaj więcej
2019-06-04

Małgorzata Karpiuk Mistrzem Polski LZS w biegu na 1500 m i 3000m

Tym razem Małgorzata Karpiuk uczestniczyła w Mistrzostwach Polski Krajowego Zrzeszenia LZS.
Czytaj więcej
2019-06-04

II Edycja marszu na orientację “Żubrowym Szlakiem” już za Nami – relacja z wydarzenia

W ostatni majowy weekend, w słoneczną sobotę w miejscowości Topiło odbył się już II Marsz na orientację pn” Żubrowym szlakiem” realizowany przez Starostwo Powiatowe w Hajnówce
Czytaj więcej
2019-05-31

Turniej Siatkówki Plażowej Mężczyzn Amatorów

Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Hajnówce, Termin: 08.06.2019r.
Czytaj więcej
2019-05-29

MISTRZOSTWA POWIATU HAJNOWSKIEGO W TRÓJBOJU LA

Bieg na 60 m., skok w dal i rzut piłeczką palantową, to doskonały sprawdzian szybkości, skoczności i siły
Czytaj więcej
2019-05-22

TURNIEJ DEBLOWY HAJNÓWKA 2019 – PODSUMOWANIE LIGI AMATORSKIEJ w TENISIE STOŁOWYM sezonu 2018/2019

Uczestnictwo w jedynym Turnieju Deblowym organizowanym na terenie naszego województwa zgromadziło dziesięć par.
Czytaj więcej
Zobacz więcej
najczęściej czytane

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy informuje: Lekkoatletyczny sezon w pełni

Data dodania 2019-06-24

Piłkarze kadry powiatu hajnowskiego w Muszynie

Data dodania 2019-06-24

Transgraniczny rajd rowerowy w Puszczy Białowieskiej

Data dodania 2019-06-24

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy informuje: Piąta kolejka II Rundy Drużynowej Ligi Amatorów w Teni

Data dodania 2019-06-24

VII Rajd Rowerowy Hajnówka – Kamieniec, 06-08.07.2018

Data dodania 2019-06-24