Kontynuuj Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".

Sport

Data opublikowania: 2019-05-14

Drużynowa Liga Amatorów w Tenisie Stołowym

Wyjazdowy mecz do Łosic nie był fortunny dla pierwszej Hajnówki. Wprawdzie przyjezdni wywalczyli remis, ale ten wynik pozbawił gości pierwszego miejsca w lidze.  Hajnówka druga nie poradziła sobie z ostatecznym liderem Team Śledzianów Ciechanowiec. Natomiast zespół z Siemiatycz rozgromił drugą Czeremchę 9: 1 i takim samym wynikiem Czeremcha I wygrała z Hajnówką Oldboje Straż. W klasyfikacji indywidualnej w sezonie 2018/2019 najlepszy okazał się Wojciech Jadczuk (Team Śledzianów Ciechanowiec) przed Grzegorzem Gałązką (Łosice) i Zbigniewem Miszczukiem (Hajnówka I). W grze podwójnej zwycięstwo odniosła para z Hajnówki I (Zbigniew Miszczuk/ Janusz Ludwiczak)  przed Łosicami (Jarosław Pietruszewski/ Grzegorz Gałązka) i Czeremchą I (Janusz Lipiński/ Andrzej Makulski).

MECZ nr 25 Rundy rewanżowej  z dnia 23.04.2019r.

ŁOSICE - HAJNÓWKA I

1) „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław -   „X” MISZCZUK Zbigniew  0: 3

2) „B” SIENNICKI Sylwester -  „Y” MIECZYŃSKI Jerzy  3: 1                 

3) „C” GAŁĄZKA Grzegorz - „ Z” LUDWICZAK Janusz  3: 1

4) „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław -   „Z” LUDWICZAK Janusz  0: 3 

5) „B” SIENNICKI Sylwester - „X” MISZCZUK Zbigniew  0: 3                         

6) „C” GAŁĄZKA Grzegorz - „Y” MIECZYŃSKI Jerzy  3: 0

7) „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław -   „Y” MIECZYŃSKI Jerzy  3 : 0

8) „B” SIENNICKI Sylwester -  „Z” LUDWICZAK Janusz  2: 3                      

9) „C” GAŁĄZKA Grzegorz - „X” MISZCZUK Zbigniew  3: 0

10)PIETRUSZEWSKI J./ GAŁĄZKA G. -  MISZCZUK Z./ LUDWICZAK J..  3: 4

Końcowy wynik 5: 5 ( 20: 19) dla drużyny z ŁOSIC

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Gałązka Grzegorz  (Łosice) – 3 pkt. (9: 1)
  • Miszczuk Zbigniew  (Hajnówka I) – 2 pkt. (6: 3)
  • Ludwiczak Janusz  (Hajnówka I) – 2 pkt. (7: 5)
  • Siennicki Sylwester  (Łosice) – 1 pkt. (5: 7)
  • Pietruszewski Jarosław  (Łosice) – 1 pkt. (3: 6)
  • Debel: Miszczuk Zbigniew/ Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 1 pkt.(4: 3)

 

MECZ nr 26 Rundy rewanżowej z dnia 24.04.2019r.

                                            HAJNÓWKA II - TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC            

1) „A” CHARYTONOW Karol -   „X” JADCZUK Wojciech  0: 3

2) „B” KUCZKO Wojciech -  „Y” KOSTRZYŃSKI Sławomir  0: 3           

3) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „ Z” WSZOŁ Krzysztof  1: 3

4) „A” CHARYTONOW Karol - „Z” WSZOŁ Krzysztof  2: 3

5) „B” WILUK Mateusz - „X” JADCZUK Wojciech  0: 3                         

6) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „Y” KOSTRZYŃSKI Sławomir  3: 1

7) „A” CHARYTONOW Karol -   „Y” KOSTRZYŃSKI Sławomir  3 : 1

8) „B” KUCZKO Wojciech - „Z” WSZOŁ Krzysztof  2: 3                        

9) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „X” JADCZUK Wojciech  1: 3

10) ORZECHOWSKI W./ CHARYTONOW K. – WSZOŁ K./ JADCZUK W.  4: 2

Końcowy wynik 7: 3 ( 25: 16) dla TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Jadczuk Wojciech  (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 1)
  • Wszoł Krzysztof  (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 5)
  • Kostrzyński Sławomir  (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 1 pkt. (5: 6)
  • Charytonow Karol  (Hajnówka II) – 1 pkt. (5: 7)
  • Orzechowski Wojciech  (Hajnówka II) – 1 pkt. (5: 7)

Debel: Orzechowski Wojciech/ Charytonow Karol (Hajnówka I) – 1 pkt.(4: 2)

 

MECZ nr 27 Rundy rewanżowej z dnia 25.04.2019r.

„TOP SPIN” SIEMIATYCZE  - CZEREMCHA II

1) „A” MOCZULSKI Rafał -   „X” ZINIEWICZ Katarzyna  3: 0

2) „B” MOCZULSKI Tomasz -  „Y” PACZUSKA Paulina  3: 0                

3) „C” KRYSIŃSKI Wojciech - „ Z” KOWALSKI Ryszard  3: 0

4) „A” MOCZULSKI Rafał - „Z” KOWALSKI Ryszard  3: 2

5) „B” MOCZULSKI Tomasz - „X” ZINIEWICZ Katarzyna  2: 3                        

6) „C” KRYSIŃSKI Wojciech - „Y” PACZUSKA Paulina  3: 0

7) „A” MOCZULSKI Rafał - „Y” PACZUSKA Paulina  3 : 0

8) „B” MOCZULSKI Tomasz - „Z” KOWALSKI Ryszard  3: 1                       

9) „C” KRYSIŃSKI Wojciech - „X” ZINIEWICZ Katarzyna  3: 0

10) MOCZULSKI R./ KRYSIŃSKI W. – PACZUSKA P./ ZINIEWICZ K.  4: 3

Końcowy wynik 9: 1 ( 30: 9) dla drużyny „TOPO SPIN” SIEMIATYCZE

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Krysiński Wojciech  („Top Spin” Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 0)
  • Moczulski Rafał  („Top Spin” Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 2)
  • Moczulski Tomasz  („Top Spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (8: 4)
  • Ziniewicz Katarzyna  (Czeremcha II) – 1 pkt. (3: 8)

Debel: Moczulski Rafał/ Krysiński Wojciech („Top Spin” Siemiatycze) – 1 pkt.(4: 3)

MECZ nr 28 Rundy rewanżowej z dnia 26.04.2019r.

     HAJNÓWKA OLDBOJE STRAŻ - CZEREMCHA I

1) „A” OCHRYCEWICZ Roman - „X” LIPIŃSKI Janusz  0: 3

2) „B” GERMAN Jerzy - „Y” MAKULSKI Andrzej  1: 3                            

3) „C” ŻORNACZUK Dariusz - „ Z” STEPANIUK Adam  3: 0

4) „A” OCHRYCEWICZ Roman -   „Z” STEPANIUK Adam  0: 3

5) „B” GERMAN Jerzy - „X” LIPIŃSKI Janusz  0: 3                        

6) „C” ŻORNACZUK Dariusz - „Y” MAKULSKI Andrzej  0: 3

7) „A” OCHRYCEWICZ Roman -   „Y” MAKULSKI Andrzej  0: 3

8) „B” GERMAN Jerzy „Z” STEPANIUK Adam  2: 3                         

9) „C” ŻORNACZUK Dariusz - „X” LIPIŃSKI Janusz  1: 3

10) GERMAN J./ OCHRYCEWICZ R. – LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A.  0: 4

Końcowy wynik 9: 1 (28: 7) dla drużyny z CZEREMCHY I

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 3 pkt. (9: 1)
  • Makulski Andrzej  (Czeremcha I) – 3 pkt. (9: 1)
  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 2 pkt. (6: 5)
  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 3 pkt. (9: 1)
  • Żornaczuk Dariusz (Hajnówka Oldboje Straż) – 1pkt. (4: 6)

Debel: Lipiński Janusz/ Makulski Andrzej (Czeremcha I ) – 1 pkt.(4: 0)

 

TABELA KOŃCOWA DRUŻYNOWA SEZONU 2018/2019

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Ilość

remisów

Punkty duże

Punk. małe

  Sety

I

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

14

12

                             1

34

107: 35

363: 172

II

HAJNÓWKA I

14

11

                            3

32

100: 40

347: 199

III

ŁOSICE

14

7

                           4

22

84: 56

323: 226

IV

CZEREMCHA I

14

7

                            3

23

78: 52

308: 238

V

„TOP SPIN” SIEMIATYCZE

14

5

                            2

15

70: 70

269: 270

VI

HAJNÓWKA II

14

3

                             0

7

47: 93

207: 347

VII

OLDBOJE STRAŻ HAJNÓWKA

14

2

                             2

6

39: 101

197: 349

VIII

CZEREMCHA II

14

1

                            1

3

32: 108

162: 356

 

TABELA KOŃCOWA INDYWIDUALNA SEZONU 2018/2019

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

  Sety

I

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciechanowiec

14

36

118: 38

II

Gałązka Grzegorz

Łosice

13

34

110: 33

III

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

14

33

107: 45

IV

Wszoł  Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

14

31

108: 53

V

Kostrzyński  Sławomir

Team Śledzianów-Ciech

14

29

97: 56

VI

Lipiński  Janusz

Czeremcha I

14

28

102: 60

VII

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

14

28

94: 58

VIII

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

14

28

94: 65

IX

Pietruszewski Jarosław

Łosice

14

26

96: 60

X

Makulski Andrzej

Czeremcha I

12

26

86: 58

XI

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

14

23

85: 88

XII

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

12

21

73: 54

XIII

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

10

20

70: 35

XIV

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

14

18

68: 72

XV

Charytonow Karol

Hajnówka II

12

17

68: 72

XVI

Siennicki Sylwester

Łosice

14

15

66: 91

XVII

Socha Renata

Czeremcha II

9

14

57: 45

XVIII

Jagiełło Przemysław

Top Spin Siemiatycze

10

13

50: 58

XIX

Kojło Marcin

Oldboje Straż Hajnówka

10

13

55: 68

XX

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

11

12

47: 53

XXI

German Jerzy

Oldboje Straż Hajnówka

14

9

47: 106

XXII

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

14

8

48: 107

XXIII

Ziniewicz  Katarzyna

Czeremcha II

10

8

36: 69

XXIV

Paczuska Paulina

Czeremcha II

10

7

31: 77

XXV

Wiluk Mateusz

Hajnówka II

12

2

10: 69

XXVI

Żornaczuk Dariusz

Oldboje Straż Hajnówka

1

1

4: 6

XXVII

Szymczak Stanisław

Oldboje Straż Hajnówka

1

1

4: 6

XXVIII

Tarapata Paulina

Łosice

1

1

4: 8

XXIX

Kuczko Wojciech

Hajnówka II

11

1

11: 71

XXX

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXXI

Żałoba Patryk

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXXII

Śliwiński Zdzisław

Czeremcha I

1

0

1: 6

XXXIII

Korza Kinga

Czeremcha II

1

0

0: 9

XXXIV

Dzwonkowski Zbigniew

Oldboje Straż Hajnówka

2

0

2: 12

XXXV

Kryczka Andrzej

Top Spin Siemiatycze

2

0

1: 18

XXXVI

Tyczyno Eryk

Czeremcha II

3

0

3: 21

XXXVII

Kowalski  Ryszard

Czeremcha II

11

0

8: 87

 

TABELA KOŃCOWA DEBLOWA SEZONU 2018/2019

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

  Sety

I

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

14

11

51: 29

II

Gałązka Grzegorz

Pietruszewski Jarosł.

Łosice

13

9

47: 29

III

Lipiński  Janusz

Makulski  Andrzej

Czeremcha I

13

9

46: 28

IV

German Jerzy

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

14

6

35: 42

V

Kostrzyński Sławomir

Wszoł  Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

6

4

20: 21

VI

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

12

4

32: 39

VII

Paczuska Paulina

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

6

3

18: 20

VIII

Jadczuk Wojciech

Wszoł  Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

5

3

16: 11

IX

Moczulski Rafał

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

3

3

12: 8

X

Kostrzyński Sławomir

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciechanowiec

2

2

8: 3

XI

Jagiełło Przemysław

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

4

1

9: 14

XII

Pietruszewski Jarosław

Siennicki Sylwester

Łosice

1

0

2: 4

XIII

Socha Renata

Paczuska Paulina

Czeremcha II

1

0

2: 4

XIV

Paczuska Paulina

Żałoba Patryk

Czeremcha II

1

0

0: 4

XV

Moczulski Rafał

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

3

0

6: 12

XVI

Orzechowski Wojciech

Kuczko Wojciech

Hajnówka II

2

0

2: 8

XVII

Jagiełło Przemysław

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

2

0

2: 8

XVIII

Paczuska Paulina

Tyczyno Eryk

Czeremcha II

2

0

1: 8

XIX

Jagiełło Przemysław

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

2

0

0: 8

XX

Socha Renata

Ziniewicz  Katarzyna

Czeremcha II

4

0

6: 16

                                                                                                                                                                                                          

Turniej Deblowy w Tenisie Stołowym odbył się 11 maja 2019 (sobota) o godz. 11.00 w SP 1 Hajnówka, ul.3 Maja 54.

Po Turnieju również odbędzie się uroczyste podsumowanie Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym sezonu 2018/2019.

 

Organizator – Janusz Ludwiczak

 

Pozostałe Sport
2019-05-10

Zapisy na Marsz na orientację Żubrowym szlakiem II właśnie ruszają!

W sobotę, 25 MAJA amatorzy ruchu na świeżym powietrzu będą mieli okazję sprawdzić się w marszu na orientację ŻUBROWYM SZLAKIEM
Czytaj więcej
2019-05-10

NORDIC WALKING NA RECEPTĘ - ruszają spotkania dla miłośników marszu z kijkami!!

NORDIC WALKING NA RECEPTĘ w ramach AKADEMII ZDROWIA SANTANDER CONSUMER BANK
Czytaj więcej
2019-05-14

Drużynowa Liga Amatorów w Tenisie Stołowym

ostatnia kolejka Rundy rewanżowej
Czytaj więcej
2019-05-06

IGRZYSKA DZIECI POWIATU HAJNOWSKIEGO W CZWÓRBOJU LA

Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Hajnówce
Czytaj więcej
2019-04-25

Drużynowa Liga Amatorów w Tenisie Stołowym – szósta kolejka Rundy rewanżowej

 Mecz na szczycie zakończył się wygraną hajnowian i to oni wyszli w przedostatniej kolejce na prowadzenie. Czeremcha I nie miała większych problemów w pokonaniu Hajnówki II. Natomiast w dwóch pozostałych spotkaniach drużyny podzieliły się punktami. W rywalizacji indywidualnej bryluje Wojciech Jadczuk (Team Śledzianó
Czytaj więcej
2019-04-17

Ruszyły zapisy na XIX Półmaraton Hajnowski

Solidna dawka sportowych emocji, rodzinna atmosfera, i ten puszczański klimat – tak w wieeeelkim skrócie można opisać Półmaraton Hajnowski
Czytaj więcej
2019-04-17

Złote Medale zawodników Parkiet Hajnówka

Sezon przełajowy za nami. Biegacze Klubu Sportowego Parkiet Hajnówka, po sukcesach na arenie Mistrzostw Polski i Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików bardzo dobrze zaprezentowali się na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych, które odbyły się na pięknych trasach w Supraślu. Bardzo dobrze na dystansie 100
Czytaj więcej
2019-04-17

Drużynowa Liga Amatorów w Tenisie Stołowym – piąta kolejka Rundy rewanżowej

Hajnowianie tracąc punkt z zawsze groźną Czeremchą I, stracili pierwsze miejsce. Sytuację tą wykorzystał Team Śledzianów Ciechanowiec wygrywając z Łosicami 6: 4 i dzięki temu wysunął się na prowadzenie w klasyfikacji drużynowej. Pierwsze zwycięstwo odniosła Czeremcha II, która pokonała 6: 4 drugi zespół z Hajnówki. Natom
Czytaj więcej
Zobacz więcej
najczęściej czytane

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy informuje: Lekkoatletyczny sezon w pełni

Data dodania 2019-05-20

Piłkarze kadry powiatu hajnowskiego w Muszynie

Data dodania 2019-05-20

Transgraniczny rajd rowerowy w Puszczy Białowieskiej

Data dodania 2019-05-20

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy informuje: Piąta kolejka II Rundy Drużynowej Ligi Amatorów w Teni

Data dodania 2019-05-20

VII Rajd Rowerowy Hajnówka – Kamieniec, 06-08.07.2018

Data dodania 2019-05-20