Kontynuuj Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".

Sport

Data opublikowania: 2018-11-09

Druga kolejka Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym

W drugim rozdaniu Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym do najciekawszych i wyrównanych spotkań należały mecze: Łosice z Czeremchą I – 6: 4 dla zawodników z województwa mazowieckiego oraz Hajnówki II z Hajnówką Oldboje Straż – 6: 4 dla drugiej Hajnówki.  Natomiast Czeremcha II musiała zdecydowanie oddać pola 1: 9 bardzo silnej drużynie ze Śledzianowa. Wyjazd Hajnówki pierwszej do Siemiatycz okazał się szczęśliwy, gdyż pokonali tam dobrze grający „Top Spin” 7: 3. Na miejscu pierwszym i drugim we wszystkich klasyfikacjach drużynowych i indywidualnych są drużyny: Team Śledzianów Ciechanowiec i Hajnówka I. Jednak na podstawie lat ubiegłych miejsca w tabelach będą się wielokrotnie przetasowywać. Do rozegrania pierwszej rundy zostało jeszcze po pięć meczów.

MECZ nr 5 z dnia 24.10.2018r.

 CZEREMCHA II – TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC  

1) „A” SOCHA Renata -   „X” JADCZUK Wojciech  2: 3 

2) „B” ZINIEWICZ Katarzyna-  „Y” WSZOŁ Krzysztof   0: 3                   

3) „C” KOWALSKI Ryszard- „ Z” KOSTRZYŃSKI Sławomir  0: 3

4) „A” SOCHA Renata-   „Z” KOSTRZYŃSKI Sławomir 1: 3

5) „B” ZINIEWICZ Katarzyna - „X” JADCZUK Wojciech   0: 3                          

6) „C” KOWALSKI Ryszard  - „Y” WSZOŁ Krzysztof       0: 3

7) „A” SOCHA Renata -   „Y”  WSZOŁ Krzysztof       3: 1

8) „B” ZINIEWICZ Katarzyna -   - „Z” KOSTRZYŃSKI Sławomir    0: 3                          

9) „C” KOWALSKI Ryszard   - „X” JADCZUK Wojciech       0: 3

10) SOCHA R./ ZINIEWICZ K.  – JADCZUK W../ WSZOŁ K.  1: 4

Końcowy wynik 9: 1 ( 29: 7 ) dla Team Śledzianów Ciechanowiec      

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Kostrzyński Sławomir  (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 1)
  • Jadczuk Wojciech  (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 2)
  • Wszoł Krzysztof  (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 2 pkt. (7: 3)
  • Socha Renata (Czeremcha II) – 1 pkt. (6: 7)

Debel: Jadczuk Wojciech/ Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 1 pkt.(4: 1)

MECZ nr 6 z dnia 26.10.2018r.

TOP SPIN SIEMIATYCZE – HAJNÓWKA I

1) „A” KRYSIŃSKI Wojciech-   „X” LUDWICZAK Janusz  3: 2 

2) „B” MOCZULSKI Rafał -  „Y” MISZCZUK Zbigniew  2: 3                   

3) „C” JAGIEŁŁO Przemysław „ Z” MIECZYŃSKI Jerzy  1: 3

4) „A” KRYSIŃSKI Wojciech  -   „Z” MIECZYŃSKI Jerzy   1: 3

5) „B” MOCZULSKI Rafał - „X” LUDWICZAK Janusz     2: 3                           

6) „C” JAGIEŁŁO Przemysław - „Y” MISZCZUK Zbigniew      1: 3

7) „A” KRYSIŃSKI Wojciech -   „Y” MISZCZUK Zbigniew  1: 3

8) „B” MOCZULSKI Rafał - „Z” MIECZYŃSKI Jerzy     3: 0                         

9) „C” MOCZULSKI Tomasz - „X” LUDWICZAK Janusz     3: 2

10) MISZCZUK Z./ LUDWICZAK J. – MOCZULSKI R./ MOCZULSKI T.  4: 1

Końcowy wynik 7: 3 (26: 18) dla Hajnówki I                                       

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Miszczuk Zbigniew  (Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 2)
  • Mieczyński Jerzy  (Hajnówka I) – 2 pkt. (6: 5)
  • Ludwiczak Janusz  (Hajnówka I) – 1 pkt. (7: 8)
  • Moczulski Rafał  (Top Spin Siemiatycze) – 1 pkt. (7: 6)
  • Moczulski Tomasz (Top Spin Siemiatycze)    – 1 pkt. (3: 2)
  • Krysiński Wojciech (Top Spin Siemiatycze)    – 1 pkt. (5: 8)

Debel: Miszczuk Z./ Ludwiczak J. (Hajnówka I) – 1 pkt.(4: 1)

MECZ nr 7 z dnia 27.10.2018r.

 HAJNÓWKA OLDBOJE STRAŻ – HAJNÓWKA II

1) „A” GERMAN Jerzy   -   „X” CHARYTONOW Karol  0: 3 

2) „B” OCHRYCEWICZ Roman  -   „Y” KUCZKO Wojciech  3: 1          

3) „C” KOJŁO Marcin  - „ Z” ORZECHOWSKI Wojciech  2: 3

4) „A” GERMAN Jerzy     -   „Z” ORZECHOWSKI Wojciech  2: 3

5) „B” OCHRYCEWICZ Roman  - „X” CHARYTONOW Karol  1: 3                          

6) „C” KOJŁO Marcin  - „Y” KUCZKO Wojciech       3: 2

7) „A” GERMAN Jerzy   -   „Y” WILUK Mateusz    3: 0

8) „B” OCHRYCEWICZ Roman  - „Z” ORZECHOWSKI Wojciech  2: 3                          

9) „C” KOJŁO Marcin  - „X” CHARYTONOW Karol  2: 3

10) GERMAN J./ OCHRYCEWICZ R.  – CHARYTONOW K./ ORZECHOWSKI W.  4: 2

Końcowy wynik 6: 4 (23: 22) dla drużyny z Hajnówki II.                 

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Charytonow Karol  (Hajnówka II) – 3 pkt. (9: 3)
  • Orzechowski Wojciech  (Hajnówka II) – 3 pkt. (9: 6)
  • Kojło Marcin  (Oldboje Straż Hajnówka ) – 1 pkt. (7: 8)
  • German Jerzy  (Oldboje Straż Hajnówka ) – 1 pkt. (5: 6)
  • Ochrycewicz Roman  (Oldboje Straż Hajnówka ) – 1 pkt. (6: 7)

Debel: German Jerzy/ Ochrycewicz Roman (Oldboje Straż Hajnówka ) – 1 pkt.(4: 2)

MECZ nr 8 z dnia 28.10.2018r.

 CZEREMCHA I – ŁOSICE

1) „A” LIPIŃSKI Janusz   -   „X” GAŁĄZKA Grzegorz 2: 3 

2) „B” MAKULSKI Andrzej  -   „Y” PIETRUSZEWSKI Jarosław  3: 2    

3) „C” STEPANIUK Adam  - „ Z” SINNICKI Sylwester  0: 3

4) „A” LIPIŃSKI Janusz        -   „Z” SINNICKI Sylwester  3: 1

5) „B” MAKULSKI Andrzej  - „X” GAŁĄZKA Grzegorz 1: 3                          

6) „C” STEPANIUK Adam  - „Y” PIETRUSZEWSKI Jarosław  2: 3

7) „A” LIPIŃSKI Janusz     -   „Y” PIETRUSZEWSKI Jarosław  3: 2

8) „B” MAKULSKI Andrzej  - „Z” SINNICKI Sylwester  3: 2                          

9) „C” STEPANIUK Adam  - „X” GAŁĄZKA Grzegorz 0: 3

10) LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A.  – GAŁĄZKA G./ PIETRUSZEWSKI J.  2: 4

Końcowy wynik 6: 4(26: 19) dla drużyny z Łosic.                            

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Gałązka Grzegorz  (Łosice) – 3 pkt. (9: 3)
  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 2 pkt. (8: 6)
  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 2 pkt. (7: 7)
  • Pietruszewski Jarosław  (Łosice) – 2 pkt. (9: 3)
  • Sinnicki Sylwester  (Łosice) – 1 pkt. (6: 6)

Debel: Gałązka Grzegorz/ Pietruszewski Jarosław (Łosice ) – 1 pkt.(4: 2)

                                                                                                                                                           

TABELA DRUŻYNOWA PO DRUGIEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Ilość

remisów

Punkty duże

Punkty małe

  Sety

I

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

2

2

0

6

17: 3

55: 19

II

HAJNÓWKA I

2

2

0

5

15: 5

52: 26

III

ŁOSICE

2

1

1

3

11: 9

47: 37

IV

OLDBOJE STRAŻ HAJNÓWKA

2

0

1

1

9: 11

40: 44

V

CZEREMCHA I

2

0

0

0

6: 14

31: 52

VI

CZEREMCHA II

2

0

0

0

3: 17

15: 55

VII

HAJNÓWKA II

1

1

0

2

6: 4

23: 22

VIII

„TOP SPIN” SIEMIATYCZE

1

0

0

0

3: 7

18: 26

 

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO DRUGIEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

  Sety

I

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

2

6

18: 2

II

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

2

6

18: 4

III

Pietruszewski Jarosław

Łosice

2

5

18: 3

IV

Kostrzyński  Sławomir

Team Śledzianów-Ciech

2

5

16: 4

V

Wszoł  Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

2

5

16: 6

VI

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

2

4

12: 8

VII

Charytonow Karol

Hajnówka II

1

3

9: 3

VIII

Gałązka Grzegorz

Łosice

1

3

9: 3

IX

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

2

3

14: 11

X

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

1

3

9: 6

XI

Lipiński  Janusz

Czeremcha I

2

3

14: 13

XII

Kojło Marcin

Oldboje Straż Hajnówka

2

3

13: 12

XIII

Siennicki Sylwester

Łosice

2

2

12: 12

XIV

German Jerzy

Oldboje Straż Hajnówka

2

2

10: 14

XV

Socha Renata

Czeremcha II

2

2

9: 13

XVI

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

2

2

9: 14

XVII

Makulski Andrzej

Czeremcha I

2

2

8: 16

XVIII

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

1

1

7: 6

XIX

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

1

1

3: 2

XX

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

1

1

5: 8

XXI

Tarapata Paulina

Łosice

1

1

4: 8

XXII

Ziniewicz  Katarzyna

Czeremcha II

2

1

3: 16

XXIII

Kuczko Wojciech

Hajnówka II

1

0

3: 6

XXIV

Wiluk Mateusz

Hajnówka II

1

0

0: 3

XXV

Jagiełło Przemysław

Top Spin Siemiatycze

1

0

2: 6

XXVI

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

2

0

3: 17

XXVI

Kowalski  Ryszard

Czeremcha II

2

0

0: 18

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA PO DRUGIEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

  Sety

I

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

2

2

8: 3

II

German Jerzy

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

2

2

8: 4

III

Jadczuk Wojciech

Wszoł  Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

1

4: 1

IV

Gałązka Grzegorz

Pietruszewski Jarosław

Łosice

1

1

4: 2

V

Lipiński  Janusz

Makulski  Andrzej

Czeremcha I

2

1

6: 5

VI

Pietruszewski Jarosław

Siennicki Sylwester

Łosice

1

0

2: 4

VII

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

1

0

2: 4

VIII

Kostrzyński Sławomir

Wszoł  Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

0

1: 4

IX

Moczulski Rafał

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

1

0

1: 4

X

Socha Renata

Ziniewicz  Katarzyna

Czeremcha II

2

0

3: 8

                                                                                                                                                                                                          

W trzeciej kolejce zagrają:                                                                 

  • Hajnówka I – Hajnówka Oldboje Straż
  • Team Śledzianów Ciechanowiec - „Top Spin” Siemiatycze
  • Czeremcha I – Czeremcha II
  • Łosice – Hajnówka II

          

 Organizator – Janusz Ludwiczak

Pozostałe Sport
2018-09-25

Jesienna oferta Parku Wodnego w Hajnówce

Po przewie wracają aqua fitness i zajęcia „Zdrowy Kręgosłup”
Czytaj więcej
2018-11-14

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy informuje: Drużynowy Tenis Stołowy na szczeblu powiatu hajnowskiego rocz.2006 i mł.

Zawody powiatowe już od kilku lat znacznie zawęziły swój krąg. Taka sytuacja również dotknęła tenis stołowy. Na placu boju przy pingpongowych stołach została tylko Narewka, Narew i Czeremcha. Zapewne jest to spowodowane tym, że uprawianie tej dyscypliny jest możliwe tylko na zajęciach pozalekcyjnych. Do tego dochodzi duża czasochłonno
Czytaj więcej
2018-11-13

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ MŁODZIKÓW Z OKAZJI ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

Swoją „cegiełkę” do święta dorzucił OSiR Hajnówka, który wspólnie z animatorem miejskiego Orlika zorganizował 10 listopada Turniej Piłki Nożnej Młodzików (rocznik 2006 i młodsi).
Czytaj więcej
2018-11-09

Druga kolejka Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym

W drugim rozdaniu Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym do najciekawszych i wyrównanych spotkań należały mecze: Łosice z Czeremchą I – 6: 4 dla zawodników z województwa mazowieckiego oraz Hajnówki II z Hajnówką Oldboje Straż – 6: 4 dla drugiej Hajnówki.  Natomiast Czeremcha II
Czytaj więcej
2018-11-09

ZAPRASZAMY NA RAJD KOŃCZĄCY SEZON ROWEROWY!

Rajd Rowerowy organizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Hajnówce Termin: Start 10 listopada 2018 roku (sobota) o godzinie 9.00. Spotkanie uczestników przy Szkole Podstawowej nr 3.
Czytaj więcej
2018-10-29

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy informuje: Drugi wyjazd na Super Ligę Tenisa Stołowego

Kolejny wyjazd i kolejne zwycięstwo
Czytaj więcej
2018-10-29

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy informuje: VII DZIECIĘCE MISTRZOSTWA HAJNÓWKI W PŁYWANIU

Już dziewięć lat upłynęło od otwarcia Parku Wodnego w Hajnówce i sześć lat od założenia sekcji pływackiej przy KS „Puszcza” Hajnówka. Wszystkim zapewne wiadomo, że szkolenie w tej dyscyplinie powinno się zaczynać od pięciolatków.
Czytaj więcej
2018-10-25

MOBILNA AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW PO RAZ TRZECI NA BOISKU OSIR HAJNÓWKA

12 października 2018 r na obiektach OSiR Hajnówka odbyły się gry selekcyjne rocznika 2006 i młodsi w ramach Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Nim przystąpiono do części głównej spotkania dla wszystkich zainteresowanych trenerzy oddelegowani z Polskiego ZPN – Mirosław Dymek i Michał Klimowicz w Hajnowskim Domu Kultury przyg
Czytaj więcej
Zobacz więcej
najczęściej czytane

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy informuje: Lekkoatletyczny sezon w pełni

Data dodania 2018-11-17

Piłkarze kadry powiatu hajnowskiego w Muszynie

Data dodania 2018-11-17

Transgraniczny rajd rowerowy w Puszczy Białowieskiej

Data dodania 2018-11-17

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy informuje: Piąta kolejka II Rundy Drużynowej Ligi Amatorów w Teni

Data dodania 2018-11-17

VII Rajd Rowerowy Hajnówka – Kamieniec, 06-08.07.2018

Data dodania 2018-11-17