Remont drogi powiatowej nr 1628B w miejscowości Kutowa, gmina Narew

Flaga i herb Polski jako logotypy Funduszu

W 2019 r. Powiat Hajnowski zakończył inwestycję polegającą na remoncie drogi powiatowej nr 1628B w miejscowości Kutowa, gmina Narew. Przedsięwzięcie było możliwie dzięki pozyskaniu przez Powiat Hajnowski  dofinansowania z Funduszu Dróg Samorządowych w kwocie 331 510,76 zł. Inwestycję wsparła gmina Narew w kwocie 186 557,05. Drugie tyle (czyli również 186 557,05) dołożył samorząd Powiatu Hajnowskiego.

Inwestycja była realizowana w terminie październik  2019 - listopad 2019. Zakres remontu drogi powiatowej nr 1628B w miejscowości Kutowa obejmuje wzmocnienie istniejącej nawierzchni bitumicznej, odtworzenie zjazdów gospodarczych i na drogi boczne oraz odtworzenie poboczy na długości 650 mb. Inwestycja została zakończona i odebrana w dniu 12.11.2019 r. W efekcie fragment drogi w miejscowości Kutowa wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze kilka miesięcy temu  – dziury na drodze i rozbite pobocza to już przeszłość. Inwestycja znacząco poprawiła komfort jazdy oraz bezpieczeństwo ruchu drogowego.

Galeria:

Fundusz Dróg Samorządowych