POWIATOWY SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY W HAJNÓWCE informuje: Końcowa klasyfikacja ligi

Kategoria: Sport

zdjęcie grupoweCzternasta kolejka Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym zakończyła rywalizację sezonu 2016/2017.

Na pierwszym miejscu z przewagą trzech zwycięstw nad Czeremchą I uplasowała się Hajnówka I w składzie: Zbigniew Miszczuk, Jerzy Mieczyński, Janusz Ludwiczak i Edward Poniecki. Drużynę z Czeremchy I jako wicemistrza ligi reprezentowali: Andrzej Makulski, Janusz Lipiński i Adam Stepaniuk. Bardzo dobrze spisujące się w drugiej rundzie Siemiatycze zajęły trzecie miejsce z taką samą ilością zwycięstw jak wicelider. Zespół „Top Spina” Siemiatycze występował w szerszym składzie: Rafał Moczulski, Andrzej Siekierko, Daniel Sawicki, Tomasz Moczulski, Andrzej Kryczka.   O końcowej klasyfikacji indywidualnej zadecydowało ostatnie spotkanie czołowych drużyn. Dzięki czemu na pierwszym miejscu znalazł się Zbigniew Miszczuk (Hajnówka I) przed Andrzejem Makulskim (Czeremcha I). Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i medale. Najlepsza ósemka w klasyfikacji indywidualnej również została uhonorowana medalami, a najstarszy zawodnik ligi 80-letni Edward Poniecki (Hajnówka I) -  statuetką.

W sezonie 2016/2017 uczestniczyło osiem drużyn, których składy reprezentowało 36 zawodników. Rozegrano 56 meczów drużynowych i 392 spotkania indywidualne i deblowe.   Liczę na to, że w kolejnym sezonie zgłoszą się nowe drużyny. Serdecznie zapraszam.  Kontakt drogą elektroniczną – januszludwiczak@wp.pl lub pod tel.509050268.

MECZ nr 53

 HAJNÓWKA III - DUBINY

1) - „A” GERMAN Jerzy - „Y” SIEKAN Łukasz 3: 0 

2) - „B” OCHRYCEWICZ Roman- „X” KOJŁO Marcin 0: 3

3) - „C” BUJKO Arkadiusz  - „ Z” MOROZ Dawid 3: 0 vo

4) – GERMAN J./ OCHRYCEWICZ R. – KOJŁO M./ SIEKAN Ł. 4: 2

5) - „A” GERMAN Jerzy - „X” KOJŁO Marcin  3: 1

6) -„C” BUJKO Arkadiusz -„Y” SIEKAN Łukasz  3: 0                           

7) -„B” OCHRYCEWICZ Roman - „Z” MOROZ Dawid   3: 0 vo

Końcowy wynik 6: 1  (19: 6) dla drużyny z Hajnówki III.

PUNKTY INDYWIDUALNE:                                 

  • German Jerzy (Hajnówka III) – 2,5 pkt. (10: 3)
  • Bujko Arkadiusz (Hajnówka III) – 2,0 pkt. (6: 0)
  • Ochrycewicz Roman (Hajnówka III) – 1,5 pkt. (7: 5)
  • Kojło Marcin (Dubiny) – 1,0 pkt. (6: 7)

  MECZ nr 54

                                                 HAJNÓWKA II – „TOP SPIN” SIEMIATYCZE

1) - „A” ORZECHOWSKI Wojciech - „Y” MOCZULSKI Rafał  2: 3 

2) - „B” HAJDUK Marek - „X” SIEKIERKO Andrzej 0: 3

3) - „C” CHARYTONOW Karol - „ Z” KRYCZKA Andrzej 3: 0

4) – ORZECHOWSKI W./ CHARYTONOW K. – SIEKIERKO A./ MOCZULSKI R.  3: 4

5) - „A” ORZECHOWSKI Wojciech - „X” SIEKIERKO Andrzej   3: 1

6) -„C” CHARYTONOW Karol - „Y” MOCZULSKI Rafał  1: 3                           

7) -„B” HAJDUK Marek- „Z” KRYCZKA Andrzej 0: 3

Końcowy wynik 5: 2 (17: 12) dla drużyny z Siemiatycz.

PUNKTY INDYWIDUALNE:                      

  • Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze) – 2,5 pkt. (10: 6)
  • Siekierko Andrzej („Top Spin” Siemiatycze) – 1,5 pkt. (8: 6)
  • Kryczka Andrzej („Top Spin” Siemiatycze) – 1,0 pkt. (3: 3)
  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 1,0 pkt. (7: 7)
  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 1,0 pkt. (8: 8)

MECZ nr 55

HAJNÓWKA I - CZEREMCHA I

1) - „A” LUDWICZAK Janusz - „Y” STEPANIUK Adam 1: 3 

2) - „B” MISZCZUK Zbigniew- „X” MAKULSKI Andrzej 3: 1

3) - „C” MIECZYŃSKI Jerzy  - „ Z” LIPIŃSKI Janusz 3: 0

4) – LUDWICZAK J./ MISZCZUK Zb. – MAKULSKI A./ LIPIŃSKI J. 4: 2

5) - „A” LUDWICZAK Janusz- „X” MAKULSKI Andrzej  1: 3

6) -„C” MIECZYŃSKI Jerzy -„Y” STEPANIUK Adam  3: 1                           

7) -„B” MISZCZUK Zbigniew - „Z” LIPIŃSKI Janusz   3: 2

Końcowy wynik 5: 2  (18: 12) dla drużyny z Hajnówki I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:                                 

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 2,5 pkt. (10: 5)
  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 2,0 pkt. (6: 1)
  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 1,0 pkt. (4: 4)
  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 1,0 pkt. (6: 8)
  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 0,5 pkt. (6: 8)

MECZ nr 56

CZEREMCHA II - TL BIAŁOWIEŻA

1) - „A” RAKOWSKI Bogdan - „Y” BORYSIUK Damian 0: 3 

2) - „B” KOWALSKI Ryszard - „X” SANKOWSKI Dawid   0: 3

3) - „C” PACZUSKA Paulina- „ Z” PRZYGOCKI Sławomir   2: 3

4) – PACZUSKA P./ RAKOWSKI B. – BORYSIUK D./SANKOWSKI D. 2: 4

5) - „A” RAKOWSKI Bogdan - „X” SANKOWSKI Dawid 0: 3              

6) -„C” PACZUSKA Paulina -„Y” BORYSIUK Daman  3: 0                           

7) -„B” KOWALSKI Ryszard- „Z” PRZYGOCKI Sławomir  0: 3

Końcowy wynik 6: 1 (19: 5) 3 pkt. dla drużyny z TL Białowieża.

PUNKTY INDYWIDUALNE:                                 

  • Sankowski Dawid  – 2,5 pkt. (10: 2)
  • Przygocki Sławomir  – 2,0 pkt. (5: 2)
  • Borysiuk Damian – 1,5 pkt. (7: 5)
  • Paczuska Paulina (Czeremcha II) – 1,0 pkt. (7: 7)

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA sezonu 2016/2017

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Punkty duże

Punkty małe

  Sety

I

HAJNÓWKA I                        

14

14

38

87: 10

289: 70

II

CZEREMCHA I

14

11

34

78: 20

269: 94

III

„TOP SPIN” SIEMIATYCZE

14

11

     31

71: 27

249: 118

IV

HAJNÓWKA II                       

14

8

21

48: 50

174: 193

V

HAJNÓWKA III                      

14

7

17

41: 56

171: 194

VI

DUBINY         

13

         4

15

36: 62

140: 226

VII

TL BIAŁOWIEŻA

14

2

9

23: 75

107: 259

VIII

CZEREMCHA II

14

0

3

7: 91

44: 290

                                                                                                                  

 

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA sezonu 2016/2017

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

  Sety

I

MISZCZUK Zbigniew

Hajnówka I

14

33,5

134: 21

II

MAKULSKI Andrzej

Czeremcha I

14

32,5

133: 25

III

LUDWICZAK Janusz         

Hajnówka I

14

29,5

127: 40

IV

MOCZULSKI Rafał

„Top Spin Siemiatycze”

14

29,0

117: 50

V

LIPIŃSKI Janusz

Czeremcha I

14

26,5

118: 40

VI

SIEKIERKO Andrzej          

„Top Spin Siemiatycze”

14

25,0

107: 53

VII

MIECZYŃSKI Jerzy

Hajnówka I

13

23,0

71: 17

VIII

CHARYTONOW Karol

Hajnówka II

14

23,0

95: 72

IX

ORZECHOWSKI Wojciech

Hajnówka II

14

21,0

90: 83

X

STEPANIUK Adam

Czeremcha I

14

19,0

68: 38

XI

GERMAN Jerzy                   

Hajnówka III

13

16,5

86: 72

XII

OCHRYCEWICZ Roman

Hajnówka III

14

14,5

83: 90

XIII

KOJŁO Marcin                     

Dubiny

14

   13,5

63: 96

XIV

MOROZ Dawid                    

Dubiny

14

   12.5

41: 76

XV

BUJKO Arkadiusz               

Hajnówka III

14

10,0

37: 63

XVI

SIEKAN Łukasz                  

Dubiny

14

10,0

38: 94

XVII

SAWICKI Daniel                 

„Top Spin Siemiatycze”

9

8,0

31: 20

XVIII

BORYSIUK Damian           

TL Białowieża

14

8,0

52: 118

XIX

MOCZULSKI Tomasz

„Top Spin” Siemiatycze

6

7,0

26: 13

XX

SANKOWSKI Dawid           

TL Białowieża

14

6,5

28: 93

XXI

SZYMCZAK Stanisław

Czeremcha II

4

6,0

22: 17

XXII

KISZŁO Tomasz                  

TL Białowieża

10

4,5

34: 81

XXIII

PRZYGOCKI Sławomir

TL Białowieża

3

4,0

12: 14

XXIV

GRYGORUK Włodzimierz

Hajnówka II

11

4,0

19: 57

XXV

PONIECKI Edward

Hajnówka I

1

2,0

6: 2

XXVI

KRYCZKA Andrzej             

„Top Spin Siemiatycze

4

2,0

8: 9

XXVII

PACZUSKA Paulina           

Czeremcha II

2

1,0

10: 17

XXVIII

KUCZKO Wojciech              

Hajnówka III

1

0

0: 3

XXIX

MUŚKO Mirosław

Hajnówka III

1

0

0: 3

XXX

GRYŃCZUK                        

TL Białowieża

1

0

0: 6

XXXI

HAJDUK Marek

Hajnówka II

2

0

0: 12

XXXII

ŚCIGAŁA Anatol                 

Czeremcha II

3

0

1: 27

XXXIII

RAKOWSKI Bogdan

Czeremcha II

5

0

6: 41

XXXIV

ŻAŁOBA Patryk

Czeremcha II

9

0

   4: 56

XXXV

PAWLUCZUK Przemysł.

Czeremcha II

6

0

  7: 52

XXXVI

KOWALSKI Ryszard

Czeremcha II

9

0

  3: 80

                                                                   Organizator – Janusz Ludwiczak

w trakcie zawodów

w trakcie zawodów

w trakcie zawodów

w trakcie zawodów

w trakcie zawodów

w trakcie zawodów