POWIATOWY SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY W HAJNÓWCE informuje: Przedostatnia szansa

Kategoria: Sport

        Trzynasta kolejka sezonu 2016/2017 Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym była skupiona na pojedynku Siemiatycz z Hajnówką I.

Mistrzowie ligi nie dali sobie odebrać wiele punktów, zwyciężając 5: 2. W drugim spotkaniu derby Hajnówki II i III, to walka o miejsce w środkowej części tabeli, z której zwycięsko wyszła druga drużyna. Wicemistrz Czeremcha I bez większych problemów zdobył komplet punktów w krainie żubra - Białowieża. Natomiast zespół Czeremcha II oddał kolejne punkty walkowerem. W klasyfikacji indywidualnej w dalszym ciągu prowadzi Makulski Andrzej (Czeremcha I), ale tylko pół punktu nad depczącym mu po piętach Zbigniewem Miszczukiem (Hajnówka I). Rozstrzygnięcie w tej klasyfikacji dokona się dopiero w ostatniej kolejce, w której zagrają między sobą zespoły w/w zawodników.  

MECZ nr 49

„Top Spin” Siemiatycze – HAJNÓWKA I

1) - „A” SAWICKI Daniel - „Y” MISZCZUK Zbigniew 0: 3 

2) - „B” MOCZULSKI Rafal- „X” LUDWICZAK Janusz 3: 1

3) - „C” SIEKIERKO Andrzej  - „ Z” MIECZYŃSKI Jerzy 0: 3

4) – SIEKIERKO A./ MOCZULSKI R. – LUDWICZAK J./ MISZCZUK Zb. 2: 4

5) - „A” SAWICKI Daniel- „X” LUDWICZAK Janusz  2: 3

6) -„C” SIEKIERKO Andrzej -„Y” MISZCZUK Zbigniew  0: 3                           

7) -„B” MOCZULSKI Rafał - „Z” MIECZYŃSKI Jerzy   3: 2

Końcowy wynik 5: 2  (19: 10) dla drużyny z Hajnówki I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:                                 

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 2,5 pkt. (10: 2)
  • Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze) – 2,0 pkt. (8: 7)
  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 1,5 pkt. (8: 7)
  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 1,0 pkt. (5: 3)

  MECZ nr 50

                                                        HAJNÓWKA III – HAJNÓWKA II

1) - „A” GERMAN Jerzy - „Y” ORZECHOWSKI Wojciech 1: 3 

2) - „B” BUJKO Arkadiusz - „X” CHARYTONOOW Karol 1: 3

3) - „C” OCHRYCEWICZ Roman-„ Z” HAJDUK Marek 3: 0

4) – GERMAN J./ OCHRYCEWICZ R. – ORZECHOWSKI W./ CHARYTONOW K.  3: 4

5) - „A” GERMAN Jerzy - „X” CHARYTONOW Karol   0: 3                  

6) -„C” OCHRYCEWICZ Roman-„Y” ORZECHOWSKI Wojciech  1: 3                           

7) -„B” BUJKKO Arkadiusz- „Z” HAJDUK Marek 3: 1

Końcowy wynik 5: 2 (17: 12) dla drużyny z Hajnówki II.

PUNKTY INDYWIDUALNE:                      

  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 2,5 pkt. (10: 4)
  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 2,5 pkt. (10: 5)
  • Bujko Arkadiusz (Hajnówka III) – 1,0 pkt. (4: 4)
  • Ochrycewicz Roman (Hajnówka III) – 1,0 pkt. (7: 7)

MECZ nr 51

CZEREMCHA II – DUBINY 3: 0 (22:0) VO

Końcowy wynik 7: 0 dla drużyny z Dubin.

PUNKTY INDYWIDUALNE:                                 

  • Kojło Marcin (Dubiny) – 2,5 pkt.
  • Moroz Dawid (Dubiny) – 2,5 pkt.
  • Siekan Łukasz (Dubiny) – 2,0 pkt.

MECZ nr 52

TL BIAŁOWIEŻA – CZEREMCHA I

1) - „A” BORYSIUK Damian - „Y” STEPANIUK Adam 1: 3 

2) - „B” SANKOWSKI Dawid - „X” MAKULSKI Andrzej   0: 3

3) - „C” KISZŁO Tomasz- „ Z” LIPIŃSKI Janusz   1: 3

4) – SANKOWSKI D./ BORYSIUK D. – MAKULSKI A./ LIPIŃSKI J. 0: 4

5) - „A” BORYSIUK Damian - „X” MAKULSKI Andrzej 0: 3                

6) -„C” KISZŁO Tomasz -„Y” STEPANIUK Adam  1: 3                           

7) -„B” SANKOWSKI Dawid- „Z” LIPIŃSKI Janusz  0: 3

Końcowy wynik 7: 0 (22: 3) 3 pkt. dla drużyny z Czeremchy I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:                                 

  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 2,5 pkt. (10: 0)
  •  Lipiński Janusz(Czeremcha I) – 2,5 pkt. (10: 1)
  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 2,0 pkt. (6: 2)

 

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA PO TRZYNASTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Punkty duże

Punkty małe

  Sety

I

HAJNÓWKA I                        

13

13

36

82: 8

271: 58

II

CZEREMCHA I

13

11

33

76: 15

257: 76

III

„TOP SPIN” SIEMIATYCZE

13

10

     29

66: 25

232: 106

IV

HAJNÓWKA II                       

13

8

20

46: 45

162: 176

V

HAJNÓWKA III                      

13

6

14

35: 55

152: 188

VI

DUBINY         

13

         4

15

35: 56

134: 207

VII

TL BIAŁOWIEŻA

13

1

6

16: 74

88: 254

VIII

CZEREMCHA II

13

0

3

6: 85

39: 271

                                                                                                                  

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO TRZYNASTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

  Sety

I

MAKULSKI Andrzej

Czeremcha I

13

31,5

127: 17

II

MISZCZUK Zbigniew

Hajnówka I

13

31,0

124: 16

III

LUDWICZAK Janusz         

Hajnówka I

13

29,0

121: 32

IV

MOCZULSKI Rafał

„Top Spin Siemiatycze”

13

26,5

107: 44

V

LIPIŃSKI Janusz

Czeremcha I

13

26,5

114: 30

VI

SIEKIERKO Andrzej          

„Top Spin Siemiatycze”

13

23,5

99: 47

VII

CHARYTONOW Karol

Hajnówka II

13

22,0

88: 65

VIII

MIECZYŃSKI Jerzy

Hajnówka I

12

21,0

65: 16

IX

ORZECHOWSKI Wojciech

Hajnówka II

13

20,0

82: 75

X

STEPANIUK Adam

Czeremcha I

13

18,0

64: 34

XI

GERMAN Jerzy                   

Hajnówka III

12

14,0

76: 69

XII

OCHRYCEWICZ Roman

Hajnówka III

13

13,0

76: 85

XIII

MOROZ Dawid                    

Dubiny

13

   12.5

41: 70

XIV

KOJŁO Marcin                     

Dubiny

13

   12,5

55: 89

XV

SIEKAN Łukasz                  

Dubiny

13

10,0

36: 84

XVI

SAWICKI Daniel                 

„Top Spin Siemiatycze”

9

8,0

31: 20

XVII

BUJKO Arkadiusz               

Hajnówka III

13

8,0

31: 63

XVIII

MOCZULSKI Tomasz

„Top Spin” Siemiatycze

6

7,0

26: 13

XIX

BORYSIUK Damian           

TL Białowieża

13

6,5

45: 113

XX

SZYMCZAK Stanisław

Czeremcha II

4

6,0

22: 17

XXI

KISZŁO Tomasz                  

TL Białowieża

10

4,5

34: 81

XXII

GRYGORUK Włodzimierz

Hajnówka II

11

4,0

19: 57

XXIII

SANKOWSKI Dawid           

TL Białowieża

13

4,0

18: 91

XXIV

PONIECKI Edward

Hajnówka I

1

2,0

6: 2

XXV

PRZYGOCKI Sławomir

TL Białowieża

2

2,0

7: 12

XXVI

KRYCZKA Andrzej             

„Top Spin Siemiatycze

3

1,0

5: 6

XXVII

KUCZKO Wojciech

Hajnówka III

1

0

0: 3

XXVIII

MUŚKO Mirosław

Hajnówka III

1

0

0: 3

XXIX

GRYŃCZUK                        

TL Białowieża

1

0

0: 6

XXX

HAJDUK Marek

Hajnówka II

1

0

0: 6

XXXI

PACZUSKA Paulina

Czeremcha II

1

0

3: 10

XXXII

ŚCIGAŁA Anatol                 

Czeremcha II

3

0

1: 27

XXXIII

RAKOWSKI Bogdan

Czeremcha II

4

0

4: 31

XXXIV

ŻAŁOBA Patryk

Czeremcha II

9

0

   4: 56

XXXV

PAWLUCZUK Przemysł.

Czeremcha II

6

0

  7: 52

XXXVI

KOWALSKI Ryszard

Czeremcha II

8

0

  3: 74

W czternastej (ostatniej) kolejce zagrają:                                                         

Dubiny – Hajnówka III

Hajnówka II - Siemiatycze

Hajnówka I – Czeremcha I

Czeremcha II – TL Białowieża

 

                                                                   Organizator – Janusz Ludwiczak

1.siemiatycze-hajnowka_i.jpg

2.siemiatycze-hajnowka_i.jpg

3.siemiatycze-hajnowka_i.jpg

4.siemiatycze-hajnowka_i.jpg

4.siemiatycze-hajnowka_i_0.jpg

6.siemiatycze-hajnowka_i.jpg

7.bialowieza-czeremcha_i.jpg

8.bialowieza-czeremcha_i.jpg

10.bialowieza-czeremcha_i.jpg