POWIATOWY SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY W HAJNÓWCE informuje: Czołówka nie odpuszcza …

Kategoria: Sport

W dziesiątej kolejce sezonu 2016/2017 Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym zwycięstwa z kompletem punktów po 7: 0 odniosły trzy czołowe drużyny: Hajnówka I, Czeremcha I i „Top Spin” Siemiatycze. Bardzo zacięty pojedynek stoczyła Hajnówka II, która nieznacznie pokonała TL Białowieżę.

MECZ nr 37

                                                             HAJNÓWKA I – DUBINY

1) - „A” MISZCZUK Zbigniew - „Y” KOJŁO Marcin  3: 0 

2) - „B” LUDWICZAK Janusz - „X” SIEKAN Łukasz  3: 1

3) - „C” MIECZYŃSKI Jerzy - „ Z” MOROZ Dawid  3: 0 vo

4) – MISZCZUK Zb./ LUDWICZAK J.– KOJŁO M./ SIEKAN M.  4: 0

5) - „A” MISZCZUK Zbigniew- „X” SIEKAN Łukasz  3: 0

6) -„C” MIECZYŃSKI Jerzy -„Y” KOJŁO Marcin  3: 1                           

7) -„B” LUDWICZAK Janusz - „Z” MOROZ Dawid   3: 1

Końcowy wynik 7: 0 dla drużyny z Hajnówki I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:                                 

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 2,5 pkt. (10: 0)
  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 2,5 pkt. (10: 2)
  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 2,0 pkt. (6: 1)

  

MECZ nr 38

                                                      CZEREMCHA II – CZEREMCHA I

1) - „A” STEPANIUK Adam - „Y” ŻAŁOBA Patryk 3: 0 

2) - „B” MAKULSKI Andrzej  - „X” KOWALSKI  Ryszard   3: 0

3) - „C” LIPIŃSKI Janusz -„ Z” ŚCIGAŁA Anatol  3: 0

4) – LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A.– KOWALSKI R./ ŚCIGAŁA A.  4: 0

5) - „A” STEPANIUK Adam - „X” KOWALSKI Ryszard   3: 0               

6) -„C” LIPIŃSKI Janusz -„Y” ŻAŁOBA Patryk  3: 0                           

7) -„B” MAKULSKI Andrzej- „Z” ŚCIGAŁA Anatol  3: 0 

Końcowy wynik 7: 0 dla drużyny z Czeremchy I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:                      

  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 2,5 pkt. (10: 0)
  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 2,5 pkt. (10: 0)
  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 2,0 pkt. (6: 0)

MECZ nr 39

                                    „Top Spin” SIEMIATYCZE – HAJNÓWKA III

1) - „A” MOCZULSKI Rafał - „Y” GERMAN Jerzy 3: 1 

2) - „B” SIEKIERKO Andrzej - „X” BUJKO Arkadiusz  3: 0

3) - „C” SAWICKI Daniel - „ Z” OCHRYCEWICZ Roman  3: 1

4) – SIEKIERKO A./ MOCZULSKI R - GERMAN J./ OCHRYCEWICZ R.  4: 2

5) - „A” MOCZULSKI Rafał- „X” BUJKO Arkadiusz  3: 0

6) -„C” MOCZULSKI Tomasz -„Y” GERMAN Jerzy  3: 1                           

7) -„B” SIEKIERKO Andrzej - „Z” OCHRYCEWICZ Roman   3: 1     

Końcowy wynik 7: 0 dla drużyny z Siemiatycz.

PUNKTY INDYWIDUALNE:                                 

  • Siekierko Andrzej („Top Spin” Siemiatycze) – 2,5 pkt. (10: 3)
  • Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze) – 2,5 pkt. (10: 4)
  • Sawicki Daniel („Top Spin” Siemiatycze) – 1,0 pkt. (3: 1)
  • Moczulski Tomasz („Top Spin” Siemiatycze) – 1,0pkt. (3: 1)

 

MECZ nr 40

                                                      HAJNÓWKA II - TL BIAŁOWIEŻA

1) - „A” ORZECHOWSKI Wojciech - „Y” PRZYGOCKI Sławomir 3: 0 

2) - „B” CHARYTONOW Karol  - „X” BORYSIUK Damian   3: 0

3) - „C” GRYGORUK Włodzimierz -„ Z” SANKOWSKI Dawid  2: 3

4) – CHARYTONOW K./ ORZECHOWSKI W.– BORYSIUK D./ PRZYGOCKI Sł.  4: 1

5) - „A” ORZECHOWSKI Wojciech - „X” BORYSIUK Damian   3: 0  

6) -„C” GRYGORUK Włodzimierz -„Y” PRZYGOCKI Sławomir  0: 3                           

7) -„B” CHARYTONOW Karol- „Z” SANKOWSKI Dawid  1: 3 

Końcowy wynik 4: 3 dla drużyny z Hajnówki II.

PUNKTY INDYWIDUALNE:                      

  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 2,5 pkt. (10: 1)
  • Sankowski Dawid (TL Bialowieża) – 2,0 pkt. (6: 3)
  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 1,5 pkt. (8: 4)
  • Przygocki Sławomir (TL Białowieża) – 1,0 pkt. (4: 7)

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA PO DZIESIĄTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Punkty duże

Punkty małe

  Sety

I

HAJNÓWKA I                        

10

10

28

63: 6

208: 43

II

CZEREMCHA I

10

9

26

60: 10

202: 53

III

„TOP SPIN” SIEMIATYCZE

10

8

     23

53: 17

184: 71

IV

HAJNÓWKA III                      

10

5

13

33: 37

135: 127

V

HAJNÓWKA II         

10

5

13

30: 40

109: 152

VI

DUBINY         

10

         2

8

19: 51

79: 184

VII

TL BIAŁOWIEŻA

10

1

6

15: 54

71: 190

VIII

CZEREMCHA II

10

0

3

6: 64

36: 205

                                                                                                                  

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO DZIESIIĄTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

  Sety

I

MAKULSKI Andrzej

Czeremcha I

10

25,0

100: 10

II

MISZCZUK Zbigniew

Hajnówka I

10

23,5

94: 14

III

LUDWICZAK Janusz        

Hajnówka I

10

22,5

93: 23

IV

LIPIŃSKI Janusz

Czeremcha I

10

21,0

94: 23

V

SIEKIERKO Andrzej          

„Top Spin Siemiatycze”

10

20,0

82: 28

VI

MOCZULSKI Rafał

„Top Spin Siemiatycze”

10

20,0

83: 31

VII

MIECZYŃSKI Jerzy

Hajnówka I

10

18,5

54: 12

VIII

CHARYTONOW Karol

Hajnówka II

10

15,0

60: 57

IX

STEPANIUK Adam

Czeremcha I

10

14,0

48: 24

X

GERMAN Jerzy

Hajnówka III

10

14,0

71: 49

XI

ORZECHOWSKI Wojciech

Hajnówka II

10

13,0

54: 66

XII

OCHRYCEWICZ Roman

Hajnówka III

10

12,0

65: 58

XIII

MOROZ Dawid                   

Dubiny

10

9,0

36: 59

XIV

SAWICKI Daniel                 

„Top Spin Siemiatycze”

7

7,0

24: 11

XV

BUJKO Arkadiusz              

Hajnówka III

10

7,0

27: 43

XVI

SZYMCZAK Stanisław

Czeremcha II

4

6,0

22: 17

XVII

KOJŁO Marcin                    

Dubiny

10

6,0

36: 81

XVIII

BORYSIUK Damian          

TL Białowieża

10

5,5

35: 84

XIX

MOCZULSKI Tomasz

„Top Spin” Siemiatycze

5

5,0

20: 11

XX

KISZŁO Tomasz                 

TL Białowieża

8

4,5

27: 65

XXI

SIEKAN Łukasz                  

Dubiny

10

4,0

19: 75

XXII

SANKOWSKI Dawid          

TL Białowieża

10

4,0

18: 65

XXIII

GRYGORUK Włodzimierz

Hajnówka II

9

2,0

13: 51

XXIV

PRZYGOCKI Sławomir

TL Białowieża

1

1,0

4: 7

XXV

KRYCZKA Andrzej            

„Top Spin Siemiatycze

3

1,0

5: 6

XXVI

GRYŃCZUK                        

TL Białowieża

1

0

0: 6

XXVII

HAJDUK Marek

Hajnówka II

1

0

0: 6

XXVIII

ŚCIGAŁA Anatol                

Czeremcha II

3

0

1: 27

XXIX

RAKOWSKI Bogdan

Czeremcha II

4

0

4: 31

XXX

ŻAŁOBA Patryk

Czeremcha II

8

0

4: 50

XXXI

PAWLUCZUK Przemysł.

Czeremcha II

6

0

  7: 52

XXXII

KOWALSKI Ryszard

Czeremcha II

7

0

  3: 64

W jedenastej kolejce zagrają:

(7-5) Czeremcha I – Hajnówka III

(1-4) Hajnówka I – Czeremcha II

(5-6) Hajnówka II – Dubiny

(8-2) Siemiatycze – Białowieża

                                                                   Organizator – Janusz Ludwiczak

mecz Siemiatycze-Hajnowka III

mecz Siemiatycze-Hajnowka III

mecz Siemiatycze-Hajnowka III

mecz.Czeremcha I - Czeremcha II

mecz Siemiatycze-Hajnowka III

MECZ Czeremcha I -Czeremcha II

Mecz Hajnowka I -Dubiny

Mecz Hajnowka I -Dubiny

MECZ Hajnówka II - Białowieża.jpg

mecz Hajnówka II -Białowieża

mecz Hajnówka II -Białowieża

mecz Hajnówka II -Białowieża