Powiatowy Szkolny Związek Sportowy informuje: Faworyci punktują

Kategoria: Sport

01.czeremcha_i-hajnowka_iii.jpgProwadzące drużyny w tabeli wzbogaciły się o kolejne punkty.

Hajnówka I pokonała Czeremchę II 7:0, Siemiatycze – Białowieżę 7:0, a Czeremcha I – Hajnówkę III 6:1. Natomiast w czwartym spotkaniu kolejki Hajnówka II po zaciętej walce wygrała z Dubinami 5:2.               W klasyfikacji indywidualnej bez większych zmian. Pierwsze siedem miejsc zajmują zawodnicy z przodujących drużyn. Do zakończenia pierwszej rundy pozostały jeszcze trzy kolejki.

                                  MECZ nr 13 z dnia 21 listopada 2016 r.

 CZEREMCHA I – HAJNÓWKA III

1) - „A” MAKULSKI Andrzej  - „Y” BUJKO Arkadiusz  3: 0 

2) - „B” STEPANIUK Adam - „X” OCHRYCEWICZ Roman  3: 2

3) - „C” LIPIŃSKI Janusz -„ Z” GERMAN Jerzy    3: 0

4) – LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A. – GERMAN J./ OCHRYCEWICZ R. 4: 2

5) - „A” MAKULSKI Andrzej - „X” OCHRYCEWICZ Roman 3: 0

6) -„C” LIPIŃSKI Janusz -„Y” BUJKO Arkadiusz   3: 0                           

7) -„B” STEPANIUK Adam -„Z” GERMAN Jerzy    1: 3

Końcowy wynik 6: 1 dla drużyny z Czeremchy I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 2, 5 pkt.
  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 2, 5 pkt.
  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 1, 0 pkt.
  • German Jerzy (Hajnówka III) – 1,0 pkt.

MECZ nr 14 z dnia 29 listopada 2016 r.

 CZEREMCHA II – HAJNÓWKA I

1) - „A” RAKOWSKI Bogdan - „Y” MIECZYŃSKI Jerzy  2: 3

2) - „B” PAWLUCZUK Przemysław - „X” LUDWICZAK Janusz  0: 3

3) - „C” ŻAŁOBA PATRYK -„ Z” MISZCZUK Zbigniew    0: 3

4) – RAKOWSKI B./ KOWALSKI R. – MISZCZUK Zb./ LUDWICZAK Janusz   0: 4

5) - „A” RAKOWSKI Bogdan- „X” LUDWICZAK Janusz   0: 3

6) -„C” ŻAŁOBA Patryk -„Y” MIECZYŃSKI Jerzy  0: 3                           

7) -„B” PAWLUCZUK Przemysław -„Z” MISZCZUK Zbigniew   0: 3

Końcowy wynik 7: 0 dla drużyny z Hajnówki I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 2, 5 pkt.
  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 2, 5 pkt.
  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 2, 0 pkt.

                                       MECZ nr 15 z dnia 30 listopada 2016 r.

                                                             HAJNÓWKA II - DUBINY

1) - „A” CHARYTONOW Karol - „Y” SIEKAN Łukasz 3: 0 

2) - „B” ORZECHOWSKI Wojciech- „X” KOJŁO Marcin   3: 2

3) - „C” GRYGORUK Włodzimierz -„ Z” MOROZ Dawid  2: 3

4) – CHARYTONOW K./ ORZECHOWSKI W.– KOJŁO M./ SIEKAN Ł. 4: 1

5) - „A” CHARYTONOW Karol- „X” KOJŁO Marcin   3: 0                     

6) -„C” GRYGORUK Wlodzimierz -„Y” SIEKAN Łukasz  0: 3                           

7) -„B” ORZECHOWSKI Wojciech - „Z” MOROZ Dawid  3: 0 

Końcowy wynik 5: 2 dla drużyny z Hajnówki II.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 2,5 pkt.
  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 2,5 pkt.
  • Siekan Łukasz (Dubiny) – 1, 0 pkt.
  • Moroz Dawid (Dubiny) – 1, 0 pkt.

MECZ nr 16 z dnia 30 listopada 2016 r.

„Top Spin” SIEMIATYCZE – TL BIAŁOWIEŻA

1) - „A” MOCZULSKI Rafał - „Y” SANKOWSKI Dawid  3: 1 

2) - „B” SAWICKI Daniel - „X” BORYSIUK Damian  3: 2

3) - „C” SIEKIERKO Andrzej- „ Z” KISZŁO Tomasz 3: 1

4) – MOCZULSKI R./ SIEKIERKO – BORYSIUK D./ KISZŁO T. 4: 0

5) - „A” MOCZULSKI Rafał - „X” BORYSIUK Damian   3: 1

6) -„C” SIEKIERKO Andrzej -„Y” SANKOWSKI Dawid   3: 0                           

7) -„B” SAWICKI Daniel - „Z” KISZŁO Tomasz 3: 0

Końcowy wynik 7: 0 dla drużyny Top Spin Siemiatycze.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Siekierko Andrzej (Top Spin Siemiatycze)  – 2, 5 pkt.
  • Moczulski Rafal (Top Spin Siemiatycze)  – 2, 5 pkt.
  • Sawicki Daniel (Top Spin Siemiatycze)  – 2, 0 pkt.

 

TABELA PO CZWARTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Punkty duże

Punkty małe

  Sety

I

HAJNÓWKA I                        

4

4

11

26: 2

85: 13

II

„TOP SPIN SIEMIATYCZE”

4

4

11

25: 3

87: 16

III

CZEREMCHA I

4

4

11

25: 3

83: 19

IV

HAJNÓWKA II         

4

2

6

14: 14

52: 57

V

HAJNÓWKA III                      

4

2

5

13: 15

51: 51

VI

TL BIAŁOWIEŻA

4

0

2

5: 23

27: 80

VII

DUBINY

4

0

2

4: 24

19: 84

VIII

CZEREMCHA II

4

0

0

0: 28

4: 88

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO CZWARTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

  Sety

I

MAKULSKI Andrzej

Czeremcha I

4

10,0

40: 3

II

LUDWICZAK Janusz         

Hajnówka I

4

10,0

  40: 4

III

MOCZULSKI Rafał

„Top Spin Siemiatycze”

4

10,0

40: 5

III

SIEKIERKO Andrzej

„Top Spin Siemiatycze”

4

10,0

40: 5

V

MISZCZUK Zbigniew

Hajnówka I

4

9,0

37: 5

VI

LIPIŃSKI Janusz

Czeremcha I

4

9,0

39: 9

VII

MIECZYŃSKI Jerzy

Hajnówka I

4

7,0

23: 5

VIII

CHARYTONOW Karol

Hajnówka II

4

7,0

28: 19

IX

STEPANIUK Adam

Czeremcha I

4

6,0

20: 10

X

OCHRYCEWICZ Roman

Hajnówka III

4

6,0

28: 20

XI

ORZECHOWSKI Wojciech

Hajnówka II

4

6,0

27: 24

XII

GERMAN Jerzy

Hajnówka III

4

5,0

25: 21

XIII

SAWICKI Daniel                 

„Top Spin Siemiatycze”

3

4,0

13: 6

XIV

BUJKO Arkadiusz              

Hajnówka III

4

2,0

9: 18

XV

MOROZ Dawid

Dubiny

4

2,0

10: 24

XVI

KISZŁO Tomasz

TL Białowieża

4

2,0

12: 31

XVII

BORYSIUK Damian

TL Białowieża

4

2,0

12: 37

XVIII

MOCZULSKI Tomasz

„Top Spin” Siemiatycze

1

1,0

5: 3

XIX

GRYGORUK Włodzimierz

Hajnówka II

4

1,0

7: 23

XX

SANKOWSKI Dawid          

TL Białowieża

4

1,0

5: 27

XXI

KOJŁO Marcin                     

Dubiny

4

1,0

9: 38

XXII

KRYCZKA Andrzej

„Top Spin Siemiatycze

1

0

2: 3

XXIII

RAKOWSKI Bogdan

Czeremcha II

2

0

2: 19

XXIV

ŻAŁOBA Patryk

Czeremcha II

4

0

1: 24

XXV

PAWLUCZUK Przemysław

Czeremcha II

3

0

0: 26

XXVI

SIEKAN Łukasz                  

Dubiny

4

1,0

5: 33

XXVII

KOWALSKI Ryszard

Czeremcha II

4

0

  1: 34

                                                                                                     

W piątej kolejce zagrają: Czeremcha II – Hajnówka II, Hajnówka III – Hajnówka I, Siemiatycze – Czeremcha I, Białowieża – Dubiny.

 Organizator – Janusz Ludwiczak

01.czeremcha_i-hajnowka_iii.jpg

02.czeremcha_i-hajnowka_iii.jpg

03.czeremcha_i-hajnowka_iii.jpg

04.czeremcha_i-hajnowka_iii.jpg

05.czeremcha_i-hajnowka_iii.jpg

06.czeremcha_ii_-_hajnowka_i.jpg

07.czeremcha_ii_-_hajnowka_i.jpg

08.czeremcha_ii_-_hajnowka_i.jpg

09.czeremcha_ii_-_hajnowka_i.jpg

10.czeremcha_ii_-_hajnowka_i.jpg

11.siemiatycze-dubiny.jpg

12.hajnowka_ii-_dubiny.jpg