Nowa edycja Informatora turystycznego.

Kategoria: A to ciekawe

Okładka informatoraPowiat hajnowski aktywnie promuje ofertę turystyczną regionu – poprzez współpracę z portalami turystycznymi, udział w targach i eventach, współpracę z instytucjami i organizacjami turystycznymi oraz publikację folderów i ulotek. Ukazała się pozycja wydawnicza starostwa „Informator turystyczny region Puszczy Białowieskiej”.

Folder stanowi kompendium wiedzy o regionie, znajdziecie tutaj informację o  atrakcjach turystycznych, namiary na biura turystyczne, wypożyczalnie sprzętu i punkty informacji turystycznej oraz opisy szlaków – rowerowych, pieszych, nordic walking, questowych, ścieżki edukacyjne.  Ale to nie wszystko – niezbędnik turysty podpowie, gdzie można zjeść oraz zanocować. Publikacja dostępna jest w Starostwie Powiatowym w Hajnówce (pok. nr 4) oraz w Biurze Lokalnej Organizacji Turystycznej Region Puszczy Białowieskiej (punkt informacji turystycznej, ul. 3 Maja 45, Hajnówka). Z kolei mobilnych Czytelników zachęcamy do elektronicznej wersji, link poniżej.  Więcej pozycji wydawniczych starostwa powiatowego znajdują się na stronie powiatu w zakładce Publikacje Starostwa. Miłej lektury i oczywiście do zobaczenia w terenie!

Katarzyna Miszczuk

Załącznik:

„Informator turystyczny region Puszczy Białowieskiej”