Konsultacje programu współpracy powiatu Hajnowskiego z organizacjami pozarządowymi

Starostwo Powiatowe w Hajnówce zaprasza wszystkich zainteresowanych, a w szczególności przedstawicieli organizacji pozarządowych do wzięcia udziału w konsultacjach projektu Rocznego programu współpracy Powiatu Hajnowskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2019 rok

____________________________________________________________-

ARCHIWALNE:

Wyniki konsultacji projektu „Rocznego programu współpracy Powiatu Hajnowskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi odziałalność pożytku publicznego na 2018 rok”

Pliki do pobrania:

Formularz zgłaszania uwag i wniosków

Roczny program współpracy Powiatu Hajnowskiegoz organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 rok".

Urząd
najczęściej czytane