KONTAKT

Informacja turystyczna:

Centrum Turystyki Regionu Puszczy Białowieskiej

ul. 3 Maja 45, Hajnówka

tel. 85 682 43 81, fax 85 682 51 41

e-mail: turystyka@powiat.hajnowka.pl

 

Infolinia Turystyczna Polskiej Organizacji Turystycznej

+48 22 278 77 77
801 888 844
dla osób dzwoniących z numerów polskich operatorów
608 599 999 (telefon bezpieczeństwa)

konsultanci obsługują infolinię w języku polskim, angielskim i niemieckim.


 

Subskrybuj

Strona główna

KINO CINEMA LUMIERE 13 marca 2017r.

KINO CINEMA LUMIERE

13 marca 2017r. (poniedziałek), Hajnowski Dom Kultury

 

 

plakatGodz. 16.00

„Był sobie pies”

Film familijny, komedia/USA/Premiera
17 lutego 2017 (Polska) 19 stycznia 2017 (świat)

 

"Był sobie pies" to przede wszystkim mądra lekcja skierowana głównie do małych widzów, którzy marzą o posiadaniu psa. Film Hallströma pokazuje najróżniejsze strony takiej odpowiedzialności – pozytywne i negatywne, radosne i bolesne. Jednocześnie przypomina, że to od człowieka, a nie psa, zależy, jak będzie wyglądała łącząca ich relacja. Pies okazuje przecież tyle serca, ile okaże się jemu. To dobre przygotowanie przed adopcją zwierzaka.

 

Czas trwania: 2 godz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

plakatGodz. 20.00

„Porady na zdrady”

Komedia romantyczna/Polska/Premiera 24.02.2017r.

 

Komedia romantyczna Ryszarda Zatorskiego, twórcy: „Dlaczego nie!”, „Dzień dobry, kocham Cię!” oraz producenta „Śniadanie do łóżka”. Scenariusz powstał w oparciu o prawdziwe wydarzenia opisane w bestsellerowej książce pod tym samym tytułem. Piosenkę do filmu „Porady na zdrady (Dreszcze)” napisała Ania Dąbrowska.

Zdradzona w dniu ślubu Kalina i porzucona przez chłopaka Fretka, rozkręcają nietypowy biznes. Postanawiają pomagać kobietom i na zlecenie testować lojalność ich partnerów. Wszystko idzie dobrze do chwili, gdy Kalina ma uwieść Macieja – coacha i specjalistę do spraw damsko-męskich, który nie jest taki jak inni.

 

W rolach głównych: Magdalena Lamparska, Anna Dereszowska, Mikołaj Roznerski, Weronika Rosati, Krzysztof Czeczot, Michał Koterski i Tomasz Karolak.

 

Czas trwania: 1 godz. 37 min

 

 

 

 

 

 

 

plakatGodz. 17.45

„Sztuka kochania”

Historia Michaliny Wisłockiej

Film biograficzny, dramat/Polska/Premiera 27.01.2017r.(Polska), 21.01.2017r. (świat)

 

 „Sztuka kochania” to opowieść o kobiecie – lekarce i seksuolożce, która szeroko otworzyła drzwi polskich sypialni. Na przekór konserwatywnym stereotypom, wszechobecnej ignorancji i dygnitarzom z urzędu cenzury PRL Wisłocka zmieniła życie seksualne całego kraju. Wszystko za pomocą jednej książki. Co doprowadziło Michalinę do napisania i wydania „Sztuki kochania”? Powojenne studia medyczne i niekonwencjonalny układ miłosny w życiu osobistym? Płomienny romans i wielka miłość dekadę później? Wspólna walka kobiet z władzą? Są pozycje, które się nie starzeją. „Sztuka kochania” stała się absolutnym bestsellerem – sprzedano ją w większej liczbie egzemplarzy niż Biblię i „Pana Tadeusza”. Dziś, czterdzieści lat później, do księgarni trafia wznowienie legendarnego tytułu.

Reżyseria: Maria Sadowska

W rolach głównych: Magdalena Boczarska (jako Michalina Wisłocka), Eryk Lubos, Justyna Wasilewska, Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Karolina Gruszka.

 

Czas trwania: 1 godz. 57 min.

Cena biletów: 16 zł - normalny, 13 zł -  ulgowy, 12 zł - grupowy