Informacje
Data opublikowania: 2010-05-31
X Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca „Muszelki Wigier”
21-22.V.2010 dla Studia Piosenki to dni spędzone w Suwałkach na X Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca „Muszelki Wigier”.
Nasze reprezentantki to: Kasia Drużba, Iza Karczewska, Dorota Sztyler, Karolina Mirek, Marlena Biegluk , Marta Adamiuk, Renata Tuszyńska, Daria Markiewicz , zespół CZIKITA i tercet MDM(Marlena , Daria i Marta). Niestety z powodu choroby nie udało się wystąpić Julicie Wawreszuk .
Cały sobotni dzień upłynął na przesłuchaniach konkursowych. Natomiast niedziela to już niesamowity koncert galowy, który prowadził prezenter Teleexpresu. Naszym dziewczynom udało się zdobyć następujące nagrody:
- II miejsce i Srebrna Muszelka Wigier- Iza Karczewska („Z liściem na ¾”)
- III miejsce i Brązowa Muszelka Wigier – Tercet MDM („Seksapil”)
- Wyróżnienia : Daria Markiewicz („Litania”) oraz CZIKITA („Bananowy song”)
Był to festiwal na bardzo wysokim poziomie, oprócz uczestników z Polski zaprezentowała się również Litwa i Ukraina. Tym bardziej sukces SPE jest ogromny.
Gratuluję naszym uczestniczkom.
Marta Gredel

Postanowienie o wszczęciu postępowania scaleniowego gruntów obiektu "Ekiaszuki i inne"
Postanowienie z dnia 6 grudnia 2018 o wszczęciu postępowania scaleniowego gruntów obiektu "Ekiaszuki i inne" Link do załącznika pdf

NOWA STRONA POWIATU HAJNOWSKIEGO
Ta strona jest archiwalna. Nowa strona samorządu powiatu to: https://samorzad.gov.pl/web/powiat-hajnowski

Zawiadomienie o XX sesji Rady Powiatu Hajnowskiego
Zawiadamiam, iż dnia 24 czerwca 2021r. (czwartek) o godz. 13:00 w sali kolumnowej Hajnowskiego Domu Kultury w Hajnówce odbędzie się XX sesja Rady Powiatu Hajnowskiego z następującym porządkiem obrad: Otwarcie XX sesji Rady Powiatu Hajnowskiego. Przedstawienie porządku obrad sesji. Przyjęcie protokołu z XIX sesji Rady Powiatu.

Powiat rozwija turystykę aktywną
58 372,00 zł na realizację projektu Szlakiem bioróżnorodności Regionu Puszczy Białowieskiej i Doliny Narwi" Nowa atrakcja na turystycznej mapie regionu.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Hajnówce konsultantem powiatowym w projekcie Podlaski Kompas Pracy
Celem projektu jest: merytoryczne wzmocnienie rozwoju poradnictwa edukacyjno-zawodowego przy jednoczesnej współpracy z pracodawcami w 33 szkołach zawodowych województwa podlaskiego przez stworzenie Podlaskiej Sieci Doradztwa Zawodowego

Punkt Powszechny Szczepień wznawia działanie
Od 07 czerwca 2021 r. Punkt Szczepień Powszechnych przy Szkole Podstawowej Nr. 1 w Hajnówce wznowi działalność celem podania drugiej dawki szczepionki.

