Najlepsza decyzja- jaka? Przyjść do "Polaka"!

Najstarsze liceum w powiecie, nowoczesny międzyoddziałowy system kształcenia, realizacja projektów (w tym Erasmus+ ), komfortowe warunki nauki (sala terapeutyczna, laboratorium smaku) – I LO im. Marii Skłodowskiej – Curie w Hajnówce rekrutuje!

A na nowy rok szkolny przygotowano liczne niespodzianki - szkoła planuje utworzenie klasy o profilu wojskowym – jedyne takie w naszym regionie! Uczniowie już na etapie nauki w liceum wezmą udział w szkoleniu z przygotowania wojskowego na poziomie teoretycznym i praktycznym (w tym zajęcia na poligonie wojskowym, zajęcia z samoobrony, strzelectwa sportowego, kurs pierwszej pomocy).  Zajęcia będą realizowane we współpracy z 1 Brygadą Wojsk Oborny Terytorialnej.  Umiejętności i wiedza nabyte w trakcie nauki w naszym liceum z pewnością ułatwią aplikację do służb mundurowych!

Ale "Polak" to szkoła szyta na miarę każdego ucznia – początkujący pisarze, muzycy, aktorzy, lingwiści czy filmowcy będą mogli rozwijać swoje zainteresowania. O walorach Polaka przeczytasz na naszej stronie (link wewnętrzny).  

plakat promujący I LO im. Marii Sklodowskiej - Curie. Wybierz swój plan w Polaku

Trwa kampania Hajnowskie Szkoły Ponadpodstawowe – COOL Schools!

Hajnowskie szkoły średnie to gwarancja solidnego wykształcenia, możliwość udziału w ciekawych projektach edukacyjnych  – w tym także zagranicznych, możliwość korzystania z atrakcyjnych programów stypendialnych (w tym ze Stypendium im. Simony Kossak, ustanowionego przez Radę Powiatu Hajnowskiego), realizacja zainteresowań i przyjazna atmosfera. Sprwadź!

Do pobrania:  Hajnowskie szkoły ponadpodstawowe - COOL Schools! Informator 8 - klasisty do pobarnia.pdf

Walory szkół:

Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce (wewnętrzne okno)

II LO z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego w Hajnówce (wewnętrzne okno)

I LO im. Marii Skłodowskiej - Curie w Hajnówce (wewnętrzne okno)

Katarzyna Miszczuk

grafika poglądowa: plakat promujący I LO im. Marii Sklodowskiej - Curie. Wybierz swój plan w Polaku