Informacje prasowe

Zespół Szkół Zawodowych – szansą na przyszłość. Dzień otwarty szkoły

Kategoria: Informacje prasowe

Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce zaprezentował swoją ofertę edukacyjną.

Białorus to dobry kierunek – dzień otwarty w II LO z DNJB w Hajnówce

Kategoria: Informacje prasowe

 Rekrutacja do szkół ruszyła. Przed uczniami trudny wybór placówki, w której rozpoczną nowy etap w swojej edukacji. By ułatwić podjęcie decyzji szkoły organizują dni otwarte promujące swoją ofertę edukacyjną.  16 marca 2017r. przyszły licealista mógł poznać od podszewki Zespół Szkół z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego w Hajnówce.

Powiatowy Urząd Pracy wspiera bezrobotnych i pracodawców

Kategoria: Informacje prasowe

Wsparcie osób bezrobotnych to jedno z kluczowych przedsięwzięć sprzyjające rozwojowi gospodarczemu. Powiatowy Urząd Pracy w Hajnówce  dysponuje narzędziami mających na celu pomoc jak największej liczbie bezrobotnych.

Prawa Konsumenta: Ubezpieczenie sprzętu RTV/AGD

Kategoria: Informacje prasowe

Nie ma konsumenta, który kupując w ostatnich kilku latach sprzęt RTV/AGD nie byłby zachęcany– mniej lub bardziej intensywnie– do zakupienia dodatkowego ubezpieczenia sprzętu.

Zespół złożony z byłych małoletnich więźniów hitlerowskich obozów koncentracyjnych „Sudba” z Mińska w Muzeum Białoruskim

Kategoria: Informacje prasowe

005_0.jpg14 marca 2017 r.  W Muzeum i Ośrodku Kultury Białoruskiej w Hajnówce odbyło się niezwykłe wydarzenie. Gościliśmy zespół, który dziś tworzą nieprzypadkowo osoby starsze sześćdziesięcio- i siedemdziesięcioletnie.

Tydzień Książki Regionalnej - relacja

Kategoria: Informacje prasowe

W dniach 1-7 marca 2017 roku Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. T. Rakowieckiego trwał Tydzień Książki Regionalnej.

Warsztaty komiksowe z Tomaszem Samojlikiem

Kategoria: Informacje prasowe

10  marca 2017 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. dr. T. Rakowieckiego odbyły się warsztaty komiksowe prowadzone przez dr. Tomasza Samojlika z Instytutu Biologii Ssaków Polskiej Akademii Nauk w Białowieży.

Wykład "Współczesna antroponimii mieszkańców Hajnówki i okolic na podstawie danych z dzienników szkolnych Zespołu Szkół z DNJB w Hajnówce" - relacja

Kategoria: Informacje prasowe

Dnia 14 marca 2017 roku, w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej odbył się wykład pani Małgorzaty Cetry.  Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, kierunku filologii polskiej, swoją pracę licencjacką poświęciła Współczesnej antroponimii mieszkańców Hajnówki i okolic na podstawie danych z dzienników szkolnych Zespołu Szkół z DNJB w Hajnówce.

Warsztat Terapii Zajęciowej z Hajnówki na deskach Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

Kategoria: Informacje prasowe

Zdjęcie grupoweW poniedziałek 13 marca 2017 odbyła się uroczysta gala Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie ALBERTIANA 2017 w której wzięliśmy udział jako laureaci.

Województwo Podlaskie i region Puszczy Białowieskiej na ITB Berlin

Kategoria: Informacje prasowe

w trakcie targówW dniach 08.- 12.08.2017 r. w stolicy Niemiec odbywały się Międzynarodowe Targi Turystyczne ITB Berlin - największa turystyczna impreza targowa na świecie.

Kontkat

Adres urzędu

fever_logo_0.pngStarostwo Powiatowe w Hajnówce

ikonka adresuul. Aleksego Zina 1,

 17-200 Hajnówka

telefon ikonkaTelefon: +48 85 682 27 18

Faks: +48 85 682 42 20

sekretariat@powiat.hajnowka.pl

Administrator strony:

redakcja@powiat.hajnowka.pl

obraz imitujący zegarGodziny pracy:

poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30

Zapowiedzi