Informacje prasowe

Eliminacje powiatowe XL edycji Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – poznaliśmy laureatów

Kategoria: Informacje prasowe

Pamiątkowe zdjęcie ze zwycięzcamiOrientacja w przepisach ruchu drogowego to podstawowa wiedza, która pozwoli uniknąć niebezpieczeństwa na drodze. Codziennie jesteśmy uczestnikami ruchu drogowego, stąd znajomość prawa jest niezbędna. Gimnazjaliści i dzieci ze szkół podstawowych z terenu powiatu hajnowskiego mogli sprawdzić swoją wiedzę podczas eliminacji powiatowych XL edycji Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, które tradycyjnie odbyły się w Zespole Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Hajnówce.

Odbyły się Targi Edukacyjno – Zawodowe - sprawdź oferty pracy w regionie!

Kategoria: Informacje prasowe

6 kwietnia 2017r. w Muzeum i Ośrodku Kultury Białoruskiej w Hajnówce odbyły się II Targi Edukacyjno – Zawodowe pod hasłem "Twoja kariera w Twoich rękach”.

Promocja Regionu Puszczy Białowieskiej w Warszawie.

Kategoria: Informacje prasowe

targi_lato_2017.jpgW dniach 21-23.04.2017 r. odbyły się XXII Targi Turystyki i Wypoczynku „Lato 2017” w Warszawie.

„O. Konstanty Bajko. Teolog, nauczyciel, lekarz”- promocja książki Doroteusza Fionika

Kategoria: Informacje prasowe

spotkanieMuzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce oraz Bractwo Prawosławne Św.św. Cyryla i Metodego przygotowało spotkanie, którego gościem był Doroteusz Fionik. Ukazała się bowiem jego najnowsza monografia poświęcona O. Konstantemu Bajko.

Podatniku, nie prześpij terminu rozliczenia PIT!

Kategoria: Informacje prasowe

Ze względu na kalendarzowe niespodzianki (30 kwietnia wypada w niedzielę), w tym roku ostateczny termin złożenia deklaracji podatkowej przypada 2 maja. Nie warto jednak czekać ze złożeniem deklaracji do ostatniej chwili. Rozlicz się już dziś on-line!

W Hajnówce ruszyła akcja "Kręci mnie bezpieczeństwo”

Kategoria: Informacje prasowe

Hajnowscy policjanci rozpoczęli w sobotę na terenie miasta i powiatu działania prewencyjne „Kręci mnie bezpieczeństwo”, ukierunkowane na zapewnienie bezpieczeństwa rowerzystom.

E-usługa „Sprawdź swoje punkty karne” już dostępna

Kategoria: Informacje prasowe

Kierowcy w całym kraju mogą bez wychodzenia z domu sprawdzić, ile punktów karnych zebrali za wykroczenia drogowe. E-usługa jest dostępna za darmo na portalu Obywatel.go

Sadzenie drzew w Nadleśnictwie Hajnówka

Kategoria: Informacje prasowe

21 kwietnia na terenie Nadleśnictwa Browsk pod hasłem: „Odnawiamy Puszczę Białowieską” odbyło się sadzenie drzew. Spotkanie terenowe zorganizowano na terenie Nadleśnictwa Browsk.

VI Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku w OiFP

Kategoria: Informacje prasowe

Fundacja Sąsiedzi oraz Opera i Filharmonia Podlaska zapraszają na VI Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku.

Zaplanuj podróż z POLREGIO na Mapach Google’a

Kategoria: Informacje prasowe

ikona telefonuOd kilku dni rozkład jazdy pociągów POLREGIO można sprawdzić także na Mapach Google’a. Dzięki temu rozwiązaniu pasażerowie największego pasażerskiego przewoźnika kolejowego w Polsce w prosty sposób mogą zaplanować podróż.