Prezentacja Powiatu Hajnowskiego


W regionie Puszczy Białowieskiej - Krainie Żubra skumulowane jest wszystko, co w Podlasiu najpiękniejsze - natura i wielokulturowość. Piękno przyrody Puszczy Białowieskiej i okolic można podziwiać podczas leśnych wędrówek pieszych, rowerowych, questowych lub kajakowych, wycieczek koleją wąskotorową lub drezyną. Bliskie sąsiedztwo zabytkowych cerkwi i kościołów, unikatowa architektura drewnianych domostw z kolorowymi okiennicami, izby regionalne i galerie ukazują piękno dziedzictwa kulturowego. Po dniu pełnym wrażeń gościnni mieszkańcy uraczą wędrowców regionalnymi specjałami - dziczyzną, chlebem prosto z pieca, serem carskim, pierogami, miodem, a na deser oryginalnym ciastem Marcinkiem, sękaczem oraz miodem pitnym. Zapraszamy na wypoczynek do Regionu Puszczy Białowieskiej!

Film o powiecie zrealizowany przez Starostwo Powiatowe w Hajnówce w ramach projektu "Platforma współpracy na rzecz zrównoważonego rozwoju rejonu Puszczy Białowieskiej":

 

 

Spot o powiecie zrealizowany przez Starostwo Powiatowe w Hajnówce w ramach projektu "Platforma współpracy na rzecz zrównoważonego rozwoju rejonu Puszczy Białowieskiej":

 

Spot promocyjny regionu Puszczy Białowieskiej zrealizowany przez Starostwo Powiatowe w Hajnówce w ramach projektu "Promocja Puszczy Białowieskiej w sieci":

 

Spot promocyjny regionu Puszczy Białowieskiej zrealizowany przez Starostwo Powiatowe w Hajnówce w ramach projektu "Promocja Puszczy Białowieskiej w sieci":

 

 

 

 

Film o Powiecie Hajnowskim

Część I

Część II

 

 

Kontkat

Adres urzędu

Herb Powiatu Starostwo Powiatowe w Hajnówce

ikonka adresuul. Aleksego Zina 1,

 17-200 Hajnówka

telefon ikonka  Telefon: +48 85 682 27 18

 Faks: +48 85 682 42 20

email:

sekretariat@powiat.hajnowka.pl

Administrator strony email:

redakcja@powiat.hajnowka.pl

obraz imitujący zegar  Godziny pracy:

 poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30

Zapowiedzi

plakat

wykrzyknik.gif

 W najbliższy weekend:

 

Wiosenne dekoracje na okno – 23.02

Kino Cinema Lumiere – 26.02

 

                     Więcej zapowiedzi