Zaproszenie na Warsztaty rozwoju osobistego z cyklu "Postaw na rozwój osobisty" - tematyka: Pokonać ograniczenia

Kategoria: zaproszenie

„Zbliżają się już czwarte warsztaty w Hajnowskim Domu Kultury serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby podnieść poziom radości i satysfakcji z własnych dokonań. Tych przeszłych i przyszłych. W trakcie warsztatów zajmiemy się określeniem poziomu stopnia samoakceptacji, spróbujemy określić naszą przyszłość na osi czasu, a także zdefiniować nasz „CEL GŁÓWNY”. Na koniec zrobimy krótki psychotest, który pokaże nam co w nas jest jeszcze nieświadome.

Zapraszamy wszystkich 13 kwietnia o godz. 17:00, Hajnowski Dom Kultury. W trakcie warsztatów rozlosujemy wśród uczestników vouchery na sesję indywidualną. Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc. Spotkanie prowadzi certyfikowany coach Małgorzata Jastrzębska.
Rezerwacji można dokonywać pod numerem telefonu 661 656 722 lub e-mail: sprzedaz@usteru.pl
WSTĘP WOLNY