Powiatowy Szkolny Związek Sportowy informuje: Liderzy w dalszym ciągu na fali……

Kategoria: Sport

 Szósta kolejka Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym nie przyniosła znaczących zmian w tabeli. W dalszym ciągu na prowadzeniu jest Hajnówka I i Czeremcha I. Obydwa zespoły mają komplet zwycięstw i po 17 punktów. O pierwszym miejscu po rundzie pierwszej zadecyduje bezpośredni mecz między tymi zespołami, który odbędzie się na gorącym terenie w Czeremsze. W klasyfikacji indywidualnej od dłuższego czasu na czele jest Andrzej Makulski (Czeremcha I) z przewagą jednego punktu nad kolegą z drużyny oraz dwójką zawodników z Hajnówki I.

                                                                         MECZ nr 21                                                                        

                                            HAJNÓWKA I – „TOP SPIN” SIEMIATYCZE

1) - „A” LUDWICZAK Janusz - „Y” MOCZULSKI Tomasz  1: 3 

2) - „B” MIECZYŃSKI Jerzy - „X” SIEKIERKO Andrzej  3: 1

3) - „C” MISZCZUK Zbigniew -„ Z” MOCZULSKI Rafał  3: 0

4) – LUDWICZAK J./ MISZCZUK Zb. – SIEKIERKO A./ MOCZULSKI R. 4: 0

5) - „A” LUDWICZAK Janusz- „X” SIEKIERKO Andrzej 3: 1

6) -„C” MISZCZUK Zbigniew -„Y” MOCZULSKI Tomasz   3: 1                           

7) -„B” MIECZYŃSKI Jerzy - „Z” MOCZULSKI Rafał   3: 0

Końcowy wynik 6: 1 dla drużyny z Hajnówki I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 2,5 pkt. (10: 1)
  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 2,0 pkt. (6: 1)
  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 1,5 pkt. (8: 4)
  • Moczulski Tomasz („Top Spin” Siemiatycze) – 1,0 pkt. (4: 4)

                                                               MECZ nr 22                   

 HAJNÓWKA II – HAJNÓWKA III

1) - „A” ORZECHOWSKI Wojciech - „Y” BUJKO Arkadiusz  3: 2

2) - „B” CHARYTONOW Karol - „X” OCHRYCEWICZ Roman  3: 0

3) - „C” GRYGORUK Wlodzimierz -„ Z” GERMAN Jerzy    0: 3

4) – ORZECHOWSKI W./ CHARYTONOW K. – OCHRYCEWICZ R./GERMAN J.    0: 4

5) - „A” ORZECHOWSKI Wojciech- „X” OCHRYCEWICZ Roman   3: 2

6) -„C” GRYGORUK Włodzimierz -„Y” BUJKO Arkadiusz  0: 3                           

7) -„B” CHARYTONOW Karol -„Z” GERMAN Jerzy   3: 2

Końcowy wynik 4: 3 dla drużyny z Hajnówki II.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 2,0 pkt. (6: 6)
  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 2,0 pkt. (6: 8)
  • German Jerzy (Hajnówka III) – 1,5 pkt. (9: 3)
  • Bujko Arkadiusz (Hajnówka III) – 1,0 pkt. (5: 3)
  • Ochrycewicz Roman (Hajnówka III) – 0,5 pkt. (6: 6)

MECZ nr 23

                                                           DUBINY – CZEREMCHA II

1) - „A” SIEKAN Łukasz - „Y” RAKOWSKI Bogdan 3: 1 

2) - „B” KOJŁO Marcin  - „X” PAWLUCZUK Przemysław   3: 1

3) - „C” MOROZ Dawid -„ Z” ŻAŁOBA Patryk  3: 0

4) – KOJŁO m./ MOROZ D.– PAWLUCZUK P./ ŻAŁOBA P.  4: 3

5) - „A” SIEKAN Łukasz - „X” PAWLUCZUK Przemysław   3: 1        

6) -„C” MOROZ Dawid -„Y” RAKOWSKI Bogdan  3: 0                           

7) -„B” KOJŁO Marcin- „Z” ŻAŁOBA Patryk  3: 0 

Końcowy wynik 7: 0 dla drużyny z Dubin.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Moroz Dawid (Dubiny) – 2,5 pkt. (10: 3)
  • Kojło Marcin (Dubiny) – 2,5 pkt. (10: 4)
  • Siekan Łukasz (Dubiny) – 2,0 pkt. (6: 2)

                                                MECZ nr 24

                                                CZEREMCHA I – TL BIAŁOWIEŻA

1) - „A” MAKULSKI Andrzej - „Y” SANKOWSKI Dawid  3: 1

2) - „B” STEPANIUK Adam - „X” BORYSIUK Damian  3: 2

3) - „C” LIPIŃSKI Janusz- „ Z” GRYCIUK 3: 0

4) – LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A. – SANKOWSKI D./ BORYSIUK D.  4: 0

5) - „A” MAKULSKI Andrzej - „X” BORYSIUK Damian   3: 1

6) -„C” LIPIŃSKI Janusz -„Y” SANKOWSKI Dawid   3: 0                            

7) -„B” STEPANIUK Adam - „Z” GRYCIUK 3: 0

Końcowy wynik 7: 0 dla drużyny z Czeremchy I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:     

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I)  – 2,5 pkt. (10: 0)
  • Makulski Andrzej (Czeremcha I)  – 2,5 pkt. (10: 2)
  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I)  – 2,0 pkt. (6: 2)

                                                                     

TABELA PO SZÓSTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Punkty duże

Punkty małe

  Sety

I

HAJNÓWKA I                        

6

6

17

39: 3

127: 22

II

CZEREMCHA I

6

6

17

38: 4

126: 28

III

„TOP SPIN” SIEMIATYCZE

6

4

11

27: 15

98: 57

IV

HAJNÓWKA II         

6

4

10

23: 19

81: 82

V

DUBINY

6

2

7

16: 26

61: 100

VI

HAJNÓWKA III                      

6

2

6

16: 26

70: 85

VII

TL BIAŁOWIEŻA

6

0

3

7: 35

41: 122

VIII

CZEREMCHA II

6

0

1

2: 40

19: 127

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO SZÓSTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

  Sety

I

MAKULSKI Andrzej

Czeremcha I

6

15,0

60: 5

II

MISZCZUK Zbigniew

Hajnówka I

6

14,0

57: 7

III

LUDWICZAK Janusz        

Hajnówka I

6

14,0

58: 10

III

LIPIŃSKI Janusz

Czeremcha I

6

14,0

59: 11

V

CHARYTONOW Karol

Hajnówka II

6

11,5

44: 27

VI

MIECZYŃSKI Jerzy

Hajnówka I

6

11,0

35: 7

VII

MOCZULSKI Rafał

„Top Spin Siemiatycze”

6

11,0

44: 24

VIII

SIEKIERKO Andrzej

„Top Spin Siemiatycze”

6

10,0

42: 25

IX

ORZECHOWSKI Wojciech

Hajnówka II

6

9,5

40: 37

X

STEPANIUK Adam

Czeremcha I

6

9,0

31: 15

XI

MOROZ Dawid                   

Dubiny

6

7,0

30: 30

XII

OCHRYCEWICZ Roman

Hajnówka III

6

6,5

35: 36

XIII

GERMAN Jerzy

Hajnówka III

6

6,5

37: 34

XIV

KOJŁO Marcin                    

Dubiny

6

5,0

28: 46

XV

SAWICKI Daniel                 

„Top Spin Siemiatycze”

4

4,0

15: 9

XVI

SIEKAN Łukasz                  

Dubiny

6

4,0

16: 39

XVII

BUJKO Arkadiusz              

Hajnówka III

6

3,0

14: 27

XVIII

KISZŁO Tomasz                 

TL Białowieża

5

3,0

18: 40

XIX

BORYSIUK Damian

TL Białowieża

6

3,0

20: 56

XX

SZYMCZAK Stanisław

Czeremcha II

1

2,0

   8: 5

XXI

MOCZULSKI Tomasz

„Top Spin” Siemiatycze

2

2,0

   9: 7

XXII

GRYGORUK Włodzimierz

Hajnówka II

6

2,0

11: 33

XXIII

SANKOWSKI Dawid          

TL Białowieża

6

1,0

6: 43

XXIV

KRYCZKA Andrzej

„Top Spin Siemiatycze

2

0

2: 6

XXV

GRYŃCZUK

TL Białowieża

1

0

0: 6

XXVI

RAKOWSKI Bogdan

Czeremcha II

4

0

4: 31

XXVII

ŻAŁOBA Patryk

Czeremcha II

5

0

4: 34

XXVIII

PAWLUCZUK Przemysł.

Czeremcha II

4

0

  5: 36

XXIX

KOWALSKI Ryszard

Czeremcha II

5

0

  3: 44

                                                                                                                     

W siódmej kolejce zagrają: Hajnówka III – Dubiny, Siemiatycze – Hajnówka II, Czeremcha I – Hajnówka I, TL Białowieża – Czeremcha II.

 Organizator – Janusz Ludwiczak

 

Turniej Hajnówka I - Siemiatycze

Mecz Hajnówka I - Siemiatycze

Turniej Hajnówka I - Siemiatycze

Mecz Hajnówka I - Siemiatycze

Turniej Hajnówka II - Hajnówka III

Mecz Hajnówka II - Hajnówka III

Turniej Hajnówka II - Hajnówka III

Mecz Hajnówka II - Hajnówka III

Turniej Hajnówka II - Hajnówka III

Mecz Hajnówka II - Hajnówka III

Turniej Hajnówka II - Hajnówka III

Mecz Hajnówka II - Hajnówka III

Turniej Hajnówka II - Hajnówka III

Mecz Hajnówka II - Hajnówka III

Turniej Hajnówka II - Hajnówka III

Mecz Hajnówka II - Hajnówka III

Turniej Czeremcha I - TL Białowieża

Turniej Czeremcha I - TL Białowieża

Turniej Czeremcha I - TL Białowieża

Turniej Czeremcha I - TL Białowieża

Turniej Czeremcha I - TL Białowieża

Turniej Czeremcha I - TL Białowieża

Turniej Czeremcha I - TL Białowieża

Turniej Czeremcha I - TL Białowieża

Turniej Dubiny - Czeremcha II

Turniej Dubiny - Czeremcha II

Turniej Dubiny - Czeremcha II

Turniej Dubiny - Czeremcha II

Turniej Dubiny - Czeremcha II

Turniej Dubiny - Czeremcha II

Kontkat

Adres urzędu

fever_logo_0.pngStarostwo Powiatowe w Hajnówce

ikonka adresuul. Aleksego Zina 1,

 17-200 Hajnówka

telefon ikonkaTelefon: +48 85 682 27 18

Faks: +48 85 682 42 20

sekretariat@powiat.hajnowka.pl

Administrator strony:

redakcja@powiat.hajnowka.pl

obraz imitujący zegarGodziny pracy:

poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30

Zapowiedzi