Kabaret Pod Wyrwigroszem w Jubileuszowym Programie "Variate", 26.02.2017

Kategoria: Kultura

Kabaret Pod Wyrwigroszem w Jubileuszowym Programie "Variate"

już 26 lutego 2017r. (niedziela) w  Hajnowskim Domu Kultury.

Start: godz. 20:30.

Bilety do nabycia: www.biletyna.pl oraz sekretariacie HDK tel. 85 682 32 03. Cena: 55 zł.

Krakowski Kabaret pod Wyrwigroszem to jeden z najpopularniejszych kabaretów w Polsce. Występuje W najnowszym. Skład kabaretu tworzą: Beata Rymarska, Łukasz Rymarski, Maurycy Polaski, Andrzej Kozłowski, Tomasz Olbratowski. Założony w 1994 roku. Najpopularniejsze skecze: niecodzienne historie z życia rodziny Kresowiaków z cyklu „Między Bugiem a prawdą”,  „Kryśka, Kryśka”, „Ona nie tańczy dla mnie” i wiele innych. W tegorocznym programie – “Variaté” znajdą Państwo najnowsze skecze, monologi i piosenki.  Błyskawiczne tempo programu, szereg inteligentnych skojarzeń i mnóstwo dowcipnych aktualności stanowią o jego powodzeniu na estradach całego kraju. Spotkanie z Kabaretem pod Wyrwigroszem to gwarancja udanej zabawy!!

Załącznik: