Powiatowy Szkolny Związek Sportowy informuje:Liderzy z kompletem punktów

Kategoria: Sport

Po piątej kolejce Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym na prowadzenie wysunęły się dwie drużyny tj. Czeremcha I i Hajnówka I. Siemiatyczom po piętach depcze Hajnówka II i zapewne mecz między tymi drużynami zadecyduje o trzecim miejscu po pierwszej rundzie. Natomiast Hajnówka III, Dubiny i Białowieża walczą zaciekle o miejsce w pierwszej piątce. Ukłony czynię w stronę Czeremchy II, która zdobyła swój pierwszy punkt.             

                                                                         MECZ nr 17                                                                        

 CZEREMCHA II – HAJNÓWKA II

1) - „A” SZYMCZAK Stanisław  - „Y” ORZECHOWSKI Wojciech  3: 0 

2) - „B” KOWALSKI Ryszard - „X” CHARYTONOW Karol  0: 3

3) - „C” RAKOWSKI Bogdan -„ Z” GRYGORUK Włodzimierz    1: 3

4) – SZYMCZAK St./ KOWALSKI R. – ORZECHOWSKI W./ CHARYTONOW K. 2: 4

5) - „A” SZYMCZAK Stanisław- „X” GRYGORUK Włodzimierz 3: 1

6) -„C” RAKOWSKI Bogdan -„Y” ORZECHOWSKI Wojciech   0: 3                           

7) -„B” KOWALSKI Ryszard -„Z” CHARYTONOW Karol    0: 3

Końcowy wynik 5: 2 dla drużyny z Hajnówki II.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 2, 5 pkt.
  • Szymczak Stanisław (Czeremcha II) – 2, 0 pkt.
  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 1, 5 pkt.
  • Grygoruk Włodzimierz (Hajnówka II) – 1,0 pkt.

                                                               MECZ nr 18                   

 HAJNÓWKA III – HAJNÓWKA I

1) - „A” OCHRYCEWICZ Roman - „Y” MIECZYŃSKI Jerzy  0: 3

2) - „B” BUJKO Arkadiusz - „X” MISZCZUK Zbigniew  0: 3

3) - „C” GERMAN Jerzy -„ Z” LUDWICZAK Janusz    1: 3

4) – GERMAN J./ OCHRYCEWICZ R. – MISZCZUK Zb./ LUDWICZAK Janusz   1: 4

5) - „A” OCHRYCEWICZ Roman- „X” MISZCZUK Zbigniew   0: 3

6) -„C” GERMAN Jerzy -„Y” MIECZYŃSKI Jerzy  1: 3                           

7) -„B” BUJKO Arkadiusz -„Z” LUDWICZAK Janusz   0: 3

Końcowy wynik 7: 0 dla drużyny z Hajnówki I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 2, 5 pkt.
  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 2, 5 pkt.
  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 2, 0 pkt.

                                       MECZ nr 19

                                               CZEREMCHA I – „Top Spin”SIEMIATYCZE

1) - „A” MAKULSKI Andrzej - „Y” SIEKIERKO Andrzej 3: 0 

2) - „B” STEPANIUK Adam  - „X” MOCZULSKI Rafał   2: 3

3) - „C” LIPIŃSKI Janusz -„ Z” SAWICKI Daniel  3: 2

4) – MAKULSKI A./ LIPIŃSKI J. – SIEKIERKO A./ MOCZULSKI R. 4: 0

5) - „A” MAKULSKI Andrzej - „X” MOCZULSKI Rafał   3: 0                

6) -„C” LIPIŃSKI Janusz -„Y” SIEKIERKO Andrzej  3: 0                           

7) -„B” STEPANIUK Adam- „Z” KRYCZKA Andrzej  3: 0 

Końcowy wynik 6: 1 dla drużyny z Czeremchy I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 2,5 pkt.
  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 2,5 pkt.
  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 1,0 pkt.
  • Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze) – 1,0 pkt.

                                                MECZ nr 20

                                                TL BIAŁOWIEŻA - DUBINY

1) - „A” BORYSIUK Damian - „Y” KOJŁO Marcin  3: 2 

2) - „B” KISZŁO Tomasz - „X” SIEKAN Łukasz  3: 2

3) - „C” SANKOWSKI Dawid- „ Z” MOROZ Dawid 0: 3

4) – BORYSIUK D./ KISZŁO T. – MOROZ D./ KOJŁO M.  1: 4

5) - „A” BORYSIUK Damian - „X” SIEKAN Łukasz   1: 3

6) -„C” SANKOWSKI Dawid -„Y” KOJŁO Marcin   0: 3                           

7) -„B” KISZŁO Tomasz - „Z” MOROZ Dawid 2: 3

Końcowy wynik 5: 2 dla drużyny z Dubin.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Moroz Dawid (Dubiny)  – 2, 5 pkt.
  • Kojło Marcin (Dubiny)  – 1, 5 pkt.
  • Siekan Łukasz (Dubiny)  – 1, 0 pkt.
  • Kiszło Tomasz (TL Białowieża) – 1,0 pkt.
  • Borysiuk Damian (TL Białowieża) – 1,0 pkt.

 

TABELA PO PIĄTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Punkty duże

Punkty małe

  Sety

I

HAJNÓWKA I                        

5

5

14

33: 2

107: 16

II

CZEREMCHA I

5

5

14

31: 4

104: 24

III

„TOP SPIN” SIEMIATYCZE

5

4

11

26: 9

92: 37

IV

HAJNÓWKA II         

5

3

8

19: 16

69: 66

V

HAJNÓWKA III                      

5

2

5

13: 22

54: 73

VI

DUBINY

5

1

4

9: 26

39: 94

VII

TL BIAŁOWIEŻA

5

0

3

7: 28

37: 100

VIII

CZEREMCHA II

5

0

1

2: 33

13: 105

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO PIĄTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

  Sety

I

MAKULSKI Andrzej

Czeremcha I

5

12,5

50: 3

II

LUDWICZAK Janusz        

Hajnówka I

5

12,5

  50: 6

III

MISZCZUK Zbigniew

Hajnówka I

5

11,5

47: 6

IV

LIPIŃSKI Janusz

Czeremcha I

5

11,5

49: 11

V

MOCZULSKI Rafał

„Top Spin Siemiatycze”

5

11,0

43: 14

VI

SIEKIERKO Andrzej

„Top Spin Siemiatycze”

5

10,0

40: 15

VII

CHARYTONOW Karol

Hajnówka II

5

9,5

38: 21

VIII

MIECZYŃSKI Jerzy

Hajnówka I

5

9,0

29: 6

IX

ORZECHOWSKI Wojciech

Hajnówka II

5

7,5

34: 29

X

STEPANIUK Adam

Czeremcha I

5

7,0

25: 13

XI

OCHRYCEWICZ Roman

Hajnówka III

5

6,0

29: 30

XII

GERMAN Jerzy

Hajnówka III

5

5,0

28: 31

XIII

MOROZ Dawid

Dubiny

5

4,5

20: 27

XIV

SAWICKI Daniel                 

„Top Spin Siemiatycze”

4

4,0

15: 9

XV

KISZŁO Tomasz

TL Białowieża

5

3,0

18: 40

XVI

BORYSIUK Damian

TL Białowieża

5

3,0

17: 46

XVII

KOJŁO Marcin                    

Dubiny

5

2,5

18: 42

XVIII

SZYMCZAK Stanisław

Czeremcha II

1

2,0

8: 5

XIX

BUJKO Arkadiusz              

Hajnówka III

5

2,0

9: 24

XX

GRYGORUK Włodzimierz

Hajnówka II

5

2,0

11: 27

XXI

SIEKAN Łukasz                  

Dubiny

5

2,0

10: 37

XXII

MOCZULSKI Tomasz

„Top Spin” Siemiatycze

1

1,0

   5: 3

XXIII

SANKOWSKI Dawid          

TL Białowieża

5

1,0

5: 33

XXIV

KRYCZKA Andrzej

„Top Spin Siemiatycze

2

0

2: 6

XXV

RAKOWSKI Bogdan

Czeremcha II

3

0

3: 25

XXVI

ŻAŁOBA Patryk

Czeremcha II

4

0

1: 24

XXVII

PAWLUCZUK Przemysł.

Czeremcha II

3

0

0: 26

XXVIII

KOWALSKI Ryszard

Czeremcha II

5

0

  3: 44

                                                                                               

W szóstej kolejce zagrają: Hajnówka I - „Top Spin” Siemiatycze, Hajnówka II – Hajnówka III, Dubiny – Czeremcha II, Czeremcha I – TL Białowieża .

 Organizator – Janusz Ludwiczak

 

01. 5 Kolejka 2016 Czeremcha I-Siemiatycze

01. 5 Kolejka 2016 Czeremcha I-Siemiatycze

02-5 Kolejka 2016 Czeremcha I-Siemiatycze

02-5 Kolejka 2016 Czeremcha I-Siemiatycze

03. 5 Kolejka 2016 Czeremcha I-Siemiatycze

03. 5 Kolejka 2016 Czeremcha I-Siemiatycze

04. 5 Kolejka 2016 Czeremcha I-Siemiatycze

04. 5 Kolejka 2016 Czeremcha I-Siemiatycze

05. 5 kolejka Hajnówka III-Hajnówka I

05. 5 kolejka Hajnówka III-Hajnówka I

06. 5 kolejka Hajnówka III-Hajnówka I

06. 5 kolejka Hajnówka III-Hajnówka I

07.  5 kolejka Hajnówka III-Hajnówka I

07.  5 kolejka Hajnówka III-Hajnówka I

08. 5 kolejka Hajnówka III-Hajnówka I

08. 5 kolejka Hajnówka III-Hajnówka I

Kontkat

Adres urzędu

fever_logo_0.pngStarostwo Powiatowe w Hajnówce

ikonka adresuul. Aleksego Zina 1,

 17-200 Hajnówka

telefon ikonkaTelefon: +48 85 682 27 18

Faks: +48 85 682 42 20

sekretariat@powiat.hajnowka.pl

Administrator strony:

redakcja@powiat.hajnowka.pl

obraz imitujący zegarGodziny pracy:

poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30

Zapowiedzi