Zapraszamy do udziału w 62. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim

Kategoria: Konkursy

logo konkursu„(...) Tradycja Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego jest wciąż żywa i troskliwie pielęgnowana, a sztuka słowa wciąż przyciąga nowe pokolenia wykonawców. Jest to szczególnie ważne w czasie odbierania słowu dawnego znaczenia – jako środka komunikacji międzyludzkiej i przestrzeni kreacji artystycznej. Konkurs potwierdza wysoki poziom ruchu recytatorskiego, co budzi nadzieje, że mimo wielu zagrożeń ze strony współczesnej pop-kultury, sztuka żywego słowa będzie trwała”.

Hajnowski Dom Kultury zaprasza młodzież ponadgimnazjalną oraz osoby dorosłe do udziału w eliminacjach powiatowych 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbędą się 30.03.2017r. godz. 10.00 w HDK.

Eliminacje środowiskowe (szkolne, miejskie, powiatowe) w województwie podlaskim muszą zakończyć się do 10 kwietnia br. Na zgłoszenia czekamy do 15 kwietnia br. Należy je kierować do Działu Muzyczno-Teatralnego WOAK, ul. Kilińskiego 8, 15-950 Białystok lub przesłać pocztą elektroniczną na adres: teatr@woak.bialystok.pl.

Konkurs przyjmuje formułę czterech turniejów: recytatorskiego, wypowiedzianego ze słowa, teatrów jednego aktora, poezji śpiewnej.

Jeżeli bliski jest Ci teatr i poezja zgłoś swe uczestnictwo do wybranego przez siebie turnieju wypełniając odpowiednią KARTĘ ZGŁOSZENIA. Szczegóły konkursu zawarte są w REGULAMINIE.

 

Informacje na: www.tkt.art.pl

Załączniki:

Regulamin

Karta uczestnictwa 62. OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

Karta uczestnictwa - turniej poezji śpiewanej

Karta czestnictwa - turniej  TEATRÓW JEDNEGO AKTORA

 

Kontkat

Adres urzędu

Herb Powiatu Starostwo Powiatowe w Hajnówce

ikonka adresuul. Aleksego Zina 1,

 17-200 Hajnówka

telefon ikonka  Telefon: +48 85 682 27 18

 Faks: +48 85 682 42 20

email:

sekretariat@powiat.hajnowka.pl

Administrator strony email:

redakcja@powiat.hajnowka.pl

obraz imitujący zegar  Godziny pracy:

 poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30

Zapowiedzi

plakat

wykrzyknik.gif

 W najbliższy weekend:

 

Piosenka Białoruska 2018 – 11.02.2018

KINO CINEMA LUMIERE w Hajnówce, 12.02.2018

 

                     Więcej zapowiedzi