Powiatowy Szkolny Związek Sportowy informuje: Przy pingpongowych stołach

Kategoria: Sport

W dniu 7 listopada 2016 r. w Zespole Szkół w Narewce odbyły się Finały Mistrzostw Powiatu Hajnowskiego w Drużynowym Tenisie stołowym w kat. szkół podstawowych i gimnazjalnych. Finały były poprzedzone eliminacjami, które przeprowadzono w ZS Narew i ZS Narewka. Do głównego turnieju awansowały po dwie drużyny z zaliczeniem meczu bezpośredniego z eliminacji. Faworytkami wśród dziewcząt w obu kategoriach były uczennice z Czeremchy i to one awansowały z pierwszych miejsc do dalszego etapu rozgrywek. Wśród chłopców w kat. młodszej zwyciężyły SP Dubiny, a w starszej PG Narewka .

Ogółem w rozgrywkach wzięło udział 88 zawodników.

Powiatowy Szkolny Związek w Hajnówce dziękuje Dyrekcji Szkół i pracującym tam nauczycielom WF z ZS Narewka i Narew,  za sprawne przeprowadzenie zawodów.

DZIEWCZĘTA  SP

Uczestniczyli: SP Narewka, SP Czeremcha, SP Narew, SP Nowokornino

 

 

SP

Narewka

SP Czeremcha

SP Narew

 

SP Nowokornino

Stosunek setów

Miejsce

SP

Narewka

XXXXXX

XXXXXX

z eliminacji

1:4

4:0

3:4

8:8

III

awans

SP Czeremcha

z eliminacji

4:1

XXXXXX

XXXXXX

4:0

4:0

12:1

I

awans

SP Narew

0:4

0:4

XXXXXX

XXXXXX

z eliminacji

1:4

1:12

IV

 

SP

Nowokornino

4:3

0:4

z eliminacji

4:1

XXXXXXX

XXXXXXX

8:8

II

awans

Końcowa klasyfikacja dziewcząt SP:

I miejsce – SP Czeremcha - awans do finału grupy południowej

(Korza Kinga, Markiewicz Marlena, Ziniewicz Katarzyna, Zińczuk Agnieszka) – opiekun: Alina Sośniuk

II miejsce – SP Nowokornino  - awans do finału grupy południowej

(Sidoruk Ola, Lewczuk Natalia, Parfieniuk Anna) – opiekun: Jerzy Kuklik

III miejsce – SP Narewka  - awans do finału grupy południowej

(Kondrat Karolina, Rećko Gabriela, Łuksza Martyna) – opiekun: Mirosław Krasnopolski

IV miejsce – SP Narew

(Szulińska Martyna, Trofimiuk Wioletta, Urbanowicz Marysia) – opiekun: Paweł Pleskowicz

 

V miejsce – SP 3 Hajnówka (z 1/2 powiatu)

CHŁOPCY  SP

Uczestniczyli: SP Narewka, SP Czeremcha, SP Dubiny, SP Dubicze Cerkiewne

 

SP

Narewka

SP Czeremcha

SP Dubiny

 

SP Dubicze Cerkiewne

Stosunek setów

Miejsce

SP

Narewka

XXXXXX

XXXXXX

z eliminacji

4:2

2:4

4:2

10:8

II

awans

SP Czeremcha

z eliminacji

2:4

XXXXXX

XXXXXX

1:4

3:4

6:12

IV

 

SP Dubiny

4:2

4:1

XXXXXX

XXXXXX

z eliminacji

4:3

12:6

I

awans

SP Dubicze Cerkiewne

2:4

4:3

z eliminacji

3:4

XXXXXXX

XXXXXXX

9:11

III

 

Końcowa klasyfikacja chłopców SP:

  • I miejsce – SP Dubiny - awans do finału grupy południowej

(Ginszt Michał, Niepogoda Tomasz, Kostecki Mateusz, Niesterczuk Damian) – opiekun: Jerzy Kuklik

  • II miejsce – SP Narewka - awans do finału grupy południowej

(Jastrzębski Igor, Kołecki Jakub, Pańkowski Tomasz, Ancutko Łukasz) – opiekun: Mirosław Krasnopolski

  • III miejsce – SP Dubicze Cerkiewne

(Andrejuk Michał, Chursa Piotr, Iwaniuk Bartek, Wiśniewski Artur) – opiekun: Włodzimierz Misiejuk

  • IV miejsce – SP Czeremcha

(Mantiuk Mateusz, Rakowski Jakub, Sielewonowicz Dawid, Tyczyno Konrad) – opiekun: Alina Sośniuk

  • V-VI miejsce – SP 3 Hajnówka (z 1/2 powiatu0

                         SP Nowokornino (z1/2 powiatu)

  • VII miejsce – SP Narew (z 1/2 powiatu)                                                          

DZIEWCZĘTA  PG

Uczestniczyły: PG Narewka, PG Dubicze Cerkiewne, PG Narew, PG Czeremcha

 

 

PG

Narewka

PG Narew

PG Dubicze

Cerkiewne

 

PG

Czeremcha

Stosunek setów

Miejsce

PG

Narewka

XXXXXX

XXXXXX

4:0

4:0

z eliminacji

0:4

8:4

II

awans

PG Narew

0:4

XXXXXX

XXXXXX

z eliminacji

4:2

0:4

4:10

III

PG Dubicze

Cerkiewne

0:4

z eliminacji

2:4

XXXXXX

XXXXXX

0:4

2:12

IV

 

PG

Czeremcha

z eliminacji

4:0

4:0

4:0

XXXXXXX

XXXXXXX

12:0

I

awans

Końcowa klasyfikacja dziewcząt PG:

  • I miejsce – PG Czeremcha - awans do finału grupy południowej

(Pęczek Wiktoria, Paczuska Paulina, Pęczek Julita, Markiewicz Malwina) – opiekun: Alina Sośniuk

  • II miejsce – PG Narewka - awans do finału grupy południowej

(Korowaj Karolina, Borowska Izabela, Ławniczuk Patrycja, Lewsza Krystyna) – opiekun: Alina Awruk

  • III miejsce – PG Narew

(Bankowska Beata, Bańkowska Katarzyna, Łukaszuk Wiktoria, Pietruczuk Agnieszka) – opiekun: Paweł Pleskowicz

  • IV miejsce – PG Dubicze Cerkiewne

(Giercun Katarzyna, Golonko Monika, Michałowska Monika, Wesołowska Karolina) – opiekun: Włodzimierz Misiejuk

  • V miejsce – PG Dubiny (z 1/2 powiatu)

CHŁOPCY  PG

Uczestniczyli: PG Narewka, PG Dubicze Cerkiewne, PG  Dubiny, PG Czeremcha

 

 

PG

Narewka

PG Dubiny

PG Dubicze

Cerkiewne

 

PG Czeremcha

Stosunek setów

Miejsce

PG

Narewka

XXXXXX

XXXXXX

4:1

4:2

z eliminacji

4:1

12:4

I

awans

PG Dubiny

1:4

XXXXXX

XXXXXX

z eliminacji

4:2

4:2

9:8

II

awans

PG Dubicze

Cerkiewne

2:4

z eliminacji

2:4

XXXXXX

XXXXXX

4:1

8:9

III

 

PG Czeremcha

z eliminacji

1:4

2:4

1:4

XXXXXXX

XXXXXXX

4:12

IV

 

Końcowa klasyfikacja chłopców PG:

  • I miejsce – PG Narewka - awans do finału grupy południowej

(Kardasz Jakub Piotr, Łomaszkiewicz Jakub, Kowalczyk Karol, Stulgis Albert) – opiekun: Mirosław Krasnopolski

  • II miejsce – PG Dubiny - awans do finału grupy południowej

(Kostecki Michał, Grzęda Wojciech, Aleksiejczuk Jakub, Orłowski Mateusz) – opiekun: Jerzy Kuklik

  • III miejsce – PG Dubicze Cerkiewne

(Wojtach Bartosz, Tarasiuk Paweł, Panasiuk Krystian, Holonko Łukasz) – opiekun: Włodzimierz Misiejuk

  • IV miejsce – PG Czeremcha

(Majewski Krystian, Paczuski Paweł, Korza Dominik) – opiekun: Alina Sośniuk

  • V miejsce PG Narew (z 1/2 powiatu)

Przewodniczący Powiatowego SZS

Janusz Ludwiczak

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody