Prezentacja „Uczelnie w Powiecie” 21.02.2018 – zaproszenie do udziału

Kategoria: Informacje prasowe

Już za niecałe 100 dni matura – najważniejszy egzamin w życiu każdego młodego człowieka. Potem kilka tygodni nerwowego oczekiwania na wyniki, a następnie kolejne ważne decyzje – wybór kierunku studiów i uczelni. Pomocna w podjęciu decyzji może się okazać inicjatywa redakcji Wieści Podlaskich. 21 lutego 2018r. w auli Zespołu Szkół z DNJB w Hajnówce, w godz. 10.00 – 13.30 odbędzie się XVI edycja Prezentacji Edukacyjno – Doradczych pod hasłem „Uczelnie w Powiecie”.

Udział w przedsięwzięciu to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą edukacyjną prezentujących się uczelni, do rozmowy z jej przedstawicielami i  być może  podjęcia decyzji o swojej zawodowej przyszłości -  bo wybór kierunku kształcenia  to pierwszy krok ku dalszej karierze. Dlatego też serdecznie zapraszamy młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych wraz z opiekunami do udziału w prezentacjach. Patronat nad inicjatywą objął Starosta Hajnowski Mirosław Romaniuk

Katarzyna Miszczuk

Wiosenne dekoracje na okno – 23.02