Podlaskie LET’S GO OUTSIDE

Kategoria: Informacje prasowe

Podlaskie LET’S GO OUTSIDE to cykl spotkań organizowanych przez Podlaską Regionalną Organizację Turystyczną. Ich zamysłem jest zachęcenie mieszkańców Białegostoku i okolic do poznawania walorów turystycznych naszego regionu.

Jesteś stąd? Wydaje Ci się, że znasz już cały region i nic nie jest w stanie Cię zaskoczyć? Udowodnimy Ci, że tak nie jest.  Podlaskie. Let’s go outside! to spotkania o luźnej formule, które mają za zadanie kształcić, otwierać ludzi na nowe doświadczenia, dostarczać bezcennych wspomnień i pomagać odkrywać nowe miejsca i smaki.

To doskonała okazja do poznania tego, co jeszcze nieodkryte. Okazuje się bowiem, że wszystko to, co do tej pory wydawało się być oczywiste i dobrze nam znane, kryje za sobą wiele ciekawych wątków, tajemnic i miejsc.

Spotkania w RCIT  będą doskonałą okazją do rozmowy z zaproszonymi gośćmi, wymiany doświadczeń, czy planowania kolejnych wyjazdów. Z otwartymi ramionami witamy każdego, kto chce  posłuchać, co ciekawego ma do zaoferowania nasz region.

Pierwsze spotkanie już 8 lutego br. o godz. 17.00 w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Odeskiej 1 (gmach OiFP).

O swoich niezwykłych doświadczeniach, o tym co kryje Suwalszczyzna, pieszych wycieczkach, zimowych szaleństwach na śniegu i o co chodzi z tymi smokami – opowiedzą:

• Dr Maciej Ambrosiewicz kierujący zespołem Muzeum Wigier w Wigierskim Parku Narodowym
  • Prezes WOSIR Szelment Paweł Żuk
  • Przedstawiciele Suwalskiej Organizacji Turystycznej

Spotkaniu będzie towarzyszyć wystawa fotografii dedykowana Suwalszczyźnie, szczegóły wkrótce.

Zapraszamy!

Wiosenne dekoracje na okno – 23.02