ZAPROSZENIE - pociąg WOŚP do Cisówki

Kategoria: Ogłoszenia

3.jpgPo bardzo udanym zeszłorocznym przejeździe zapraszamy na kolejny specjalny pociąg z Czeremchy do Cisówki. Ruszamy 14 stycznia o 9:32.

Tego dnia nowoczesny szynobus SA133 przejedzie przez środek Zalewu Siemianówka. Po drodze zatrzymamy się w Dobrowodzie, Orzeszkowie, Hajnówce, Gnilcu, Narewce i Siemianówce - zapewniając tym samym czas na zrobienie kilku pięknych zdjęć. Krótkie postoje - także podczas powrotu - umożliwią udział w wydarzeniu mieszkańcom ww. miejscowości. Powrót do Czeremchy zaplanowaliśmy na 14:49.
Należnością za przejazd będzie minimum 40 zł wrzucone do puszki WOŚP przy wejściu. Dzieci do 11 lat jadą za darmo. Cały dochód z biletów zostanie przeznaczamy na sprzęt medyczny dla noworodków. Prosimy o zapisywanie się na stronie http://wosp.bialystok.pl/pociag-zapisz-sie/ . Zapis nie oznacza zajęcia miejsca siedzącego - w łączną liczbę podróżnych wliczamy też rozsądną liczbę miejsc stojących.

Przedsięwzięcie może odbyć się dzięki wsparciu: powiatu hajnowskiego, gminy Czeremcha, gminy Narewka i miasta Hajnówka.

Dogodny dojazd do Czeremchy zapewnią pociągi regionalne - przyjeżdżające zarówno z kierunku Białegostoku jak i Warszawy. Istotną informacją jest także wydłużenie postojów na stacjach pośrednich.

Wydarzenie w serwisie Facebook:

Marcin Adam Wróbel

fot. Daniel Tarasiuk i Jakub Gwiazdowski