Powiatowy Szkolny Związek Sportowy informuje: Siódma kolejka Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym

Kategoria: Sport

pamiątkowe zdjęcieSiódma kolejka nie przyniosła żadnych niespodzianek. Prowadzący Team Śledzianów-Ciechanowiec może dopisać sobie dodatkowe punkty bez walki (walkowerem).

Derby Czeremchy to zdecydowane zwycięstwo pierwszej drużyny. Jedyny punkt indywidualny wywalczyła Renata Socha. Hajnówka II przegrała nieznacznie 3: 4 z Hajnówką I i pokonała TL Białowieżę 6: 1. Jedyny punkt zdobył Sławomir Przygodzki. Natomiast „Top spin” Siemiatycze wygrał bardzo ważne spotkanie 5: 2 z Hajnówką I. Z kompletem zwycięstw na pierwszym miejscu znajduje się Team Śledzianów – Ciechanowiec przed Hajnówką I. W klasyfikacji indywidualnej pierwsze miejsce zajmuje Daniel Sawicki (Siemiatycze) przed z taką samą ilością dużych punktów - Rafałem Moczulskim („Top spin” Siemiatycze). W klasyfikacji deblowej na czołowy miejscu jest team z Hajnówki I: Zbigniew Miszczuk i Janusz Ludwiczak przed Team Śledzianów Ciechanowiec: Krzysztof Wszoł i Wojciech Jadczuk.

                                                        MECZ nr 24 (z szóstej kolejki)                                

HAJNÓWKA II – HAJNÓWKA I

1) „A” ORZECHOWSKI Wojciech - „Y” LUDWICZAK Janusz  2: 3 

2) „B” HAJDUK Marek - „X” MISZCZUK Zbigniew  0: 3   

3) „C” CHARYTONOW Karol - „ Z” MIECZYŃSKI Jerzy  1: 3

4) CHARYTONOW K./ ORZECHOWSKI W. – MISZCZUK Z./ LUDWICZAK J.  0: 4

5) „A” ORZECHOWSKI Wojciech - „X” MISZCZUK Zbigniew    3: 0

6) „C” CHARYTONOW Karol - „Y” LUDWICZAK Janusz  3: 2                           

7) „B” HAJDUK Marek - „Z” MIECZYŃSKI Jerzy  3: 1                   

Końcowy wynik 4: 3  (16: 12) dla drużyny z Hajnówki I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:                                                           

  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 1 pkt. (5: 5)
  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 1 pkt. (4: 4)
  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 1 pkt. (3: 3)
  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 1 pkt. (5: 3)
  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 1 pkt. (4: 5)
  • Hajduk Marek (Hajnówka II) – 1 pkt. (3: 4)

Debel: Miszczuk Zbigniew/ Ludwiczak Janusz – 1 pkt. (4: 0)               

 

MECZ nr 25

 „TOP SPIN”SIEMIATYCZE  - HAJNÓWKA I 

1) „A” MOCZULSKI Rafał - „Y” LUDWICZAK Janusz  3: 2 

2) „B” SIEKIERKO Andrzej - „X” MISZCZUK Zbigniew  0: 3   

3) „C” MOCZULSKI Tomasz- „ Z” MIECZYŃSKI Jerzy  3: 0 

4) SIEKIERKO A./ MOCZULSKI R. – MISZCZUK Z./ LUDWICZAK J.  0: 4

5) „A” MOCZULSKI Rafał - „X” MISZCZUK Zbigniew    3: 2           

6) „C” MOCZULSKI Tomasz - „Y” LUDWICZAK Janusz  3: 2                            

7) „B” SIEKIERKO Andrzej - „Z” MIECZYŃSKI Jerzy  3: 1           

Końcowy wynik 5: 2  (15: 14) dla drużyny „Top spin” Siemiatycze.

PUNKTY INDYWIDUALNE:                                                           

  • Moczulski Tomasz („Top spin”Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 2)
  • Moczulski Rafał („Top spin”Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 4)
  • Siekierko Andrzej („Top spin”Siemiatycze) – 1 pkt. (3: 4)
  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 1 pkt. (5: 3)

Debel: Miszczuk Zbigniew/ Ludwiczak Janusz – 1 pkt. (4: 0)

MECZ nr 26

TL BIAŁOWIEŻA - HAJNÓWKA II  

1) „A” BORYSIUK Damian - „Y” HAJDUK Marek   0: 3 

2) „B” BOGUSZEWSKA Paulina- „X” CHARYTONOW Karol   0: 3      

3) „C” PRZYGODZKI Sławomir- „ Z” ORZECHOWSKI Wojciech   0: 3

4) BORYSIUK D./ BOGUSZEWSKA P. – CHARYTONOW K/ ORZECHOWSKI W.  2: 4

5) „A” BORYSIUK Damian - „X” CHARYTONOW Karol 1: 3

6) „C” PRZYGODZKI Sławomir - „Y” HAJDUK Marek   3: 0                           

7) „B” BOGUSZEWSKA Paulina - „Z” ORZECHOWSKI Wojciech    0: 3

Końcowy wynik 6: 1 (19: 6) dla Hajnówki II.                                       

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Orzechowski Wojciech  (Hajnówka II) – 2 pkt. (6: 0)
  • Charytonow Karol  (Hajnówka II) – 2 pkt. (6: 1)
  • Hajduk Marek  (Hajnówka II) – 1 pkt. (3: 3)
  • Przygodzki Sławomir  (TL Białowieża) – 1 pkt. (3: 3)

Debel: Orzechowski Wojciech./Charytonow Karol (Hajnówka II) – 1 pkt.(4: 2)

MECZ nr 27

 CZEREMCHA I – CZEREMCHA II

1) „A” LIPIŃSKI Janusz - „Y” PACZUSKA Paulina  3: 0 

2) „B” STEPANIUK Adam - „X” SOCHA Renata  2: 3  

3) „C” ŚLIWIŃSKI Zdzisław - „ Z” ZINIEWICZ Katarzyna  3: 1

4) LIPIŃSKI J./ STEPANIUK A. – SOCHA R./ PACZUSKA P.  4: 2

5) „A” LIPIŃSKI Janusz - „X” SOCHA Renata    3: 2                       

6) „C” ŚLIWIŃSKI Zdzisław - „Y” PACZUSKA Paulina  3: 0                           

7) „B” STEPANIUK Adam - „Z” KOWALSKI Ryszard  3: 0            

Końcowy wynik 6: 1 (21: 8) dla Czeremchy I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:                                                           

  • Śliwiński Zdzisław (Czeremcha I) – 2 pkt. (6: 1)
  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 2 pkt. (6: 2)
  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 1 pkt. (5: 3)
  • Socha Renata (Czeremcha II) – 1 pkt. (5: 5)

Debel: Lipiński Janusz/ Stepaniuk Adam – 1 pkt. (4: 2)

MECZ nr 28

DUBINY – TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC

Wynik walkowerem 7: 0 ( bez punktów dodatkowych) dla drużyny Team Śledzianów-Ciechanowiec

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów-Ciechanowiec I) – 2 pkt. (bez punktów dodatkowych)

·        Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów-Ciechanowiec I) – 2 pkt. (bez punktów dodatkowych)

·        Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów-Ciechanowiec I) – 2  pkt. (bez punktów dodatkowych)

           Debel: Jadczuk Wojciech/ Wszoł Krzysztof – 1 pkt. (bez punktów dodatkowych)

                                                                                                                                           

 

 

 

 

                                                                                                          

TABELA DRUŻYNOWA PO SIÓDMEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Punkty duże

Punkty małe

  Sety

I

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

6

6

15

31: 11

84: 62

II

HAJNÓWKA I

6

5

13

29: 13

88: 50

III

CZEREMCHA I

6

4

13

31: 11

113: 55

IV

SIEMIATYCZE         

6

4

13

31: 11

88: 54

V

TOP SPIN SIEMIATYCZE

6

4

12

29: 13

81: 58

VI

HAJNÓWKA II

5

3

9

21: 21

81: 83

VII

CZEREMCHA II         

7

1

5

12: 37

68: 131

VIII

TL BIAŁOWIEŻA

7

1

4

11: 38

23: 102

IX

DUBINY         

3

0

0

1: 34

12: 43

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO SIÓDMEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

  Sety

I

Sawicki Daniel                

Siemiatycze

6

11

29: 8

II

Moczulski Rafał              

Top Spin Siemiatycze

6

11

28: 10

III

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

6

10

24: 6

IV

Lipiński Janusz              

Czeremcha I

6

9

32: 15

V

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

6

9

25: 11

VI

Socha Renata

Czeremcha II

7

9

35: 28

VII

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

6

8

28: 15

VIII

Mieczyński Jerzy            

Hajnówka I

6

8

22: 16

IX

Wszoł Krzysztof              

Team Śledzianów-Ciech.

6

8

21: 17

X

Makulski Andrzej

Czeremcha I

5

7

27: 15

XI

Charytonow Karol

Hajnówka II

6

7

26: 19

XII

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

6

7

25: 19

XIII

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

5

7

19: 13

XIV

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

6

7

23: 19

XV

Siekierko Andrzej           

Top Spin Siemiatycze

6

7

19: 17

XVI

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech.

6

7

16: 16

XVII

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

5

6

15: 13

XVIII

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

5

6

15: 16

XIX

Hryciuk Tomasz

Siemiatycze

2

4

12: 0

XX

Przygodzki Sławomir

TL Białowieża

7

4

8: 22

XXI

Boguszewska Paulina

TL Białowieża

7

3

5: 29

XXII

Borysiuk Damian            

TL Białowieża

7

3

7: 28

XXIII

Moczulski Robert            

Team Śledzianów-Ciech.

4

2

9: 7

XXIV

Śliwiński Zdzisław

Czeremcha I

1

2

6: 1

XXV

Hajduk Marek

Hajnówka II

6

2

15: 26

XXVI

Węcko Mirosław             

Dubiny

1

1

4: 5

XXVII

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

3

1

6: 9

XXVIII

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

- „ -

Leończuk Dawid

TL Białowieża

1

0

0: 3

XXX

Siemiączyk                      

Dubiny

1

0

2: 6

XXXI

Krysiński Wojciech

„Top Spin” Siemiatycze

1

0

1:6

XXXII

Kojło Marcin                    

Dubiny

2

0

5: 11

XXXIII

Zinkiewicz Wiesław

Siemiatycze

1

0

0: 6

- „ -

Kuczko Wojciech

Dubiny

1

0

0: 6

- „ -

Charkiewicz Mariusz

Dubiny

1

0

0: 6

XXXVI

Kowalski Ryszard

Czeremcha II

6

0

1: 24

XXXVII

Paczuska Paulina           

Czeremcha II

7

0

8: 42

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA PO SIÓDMEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

  Sety

I

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

6

5

18: 4

II

Wszoł Krzysztof

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciechanowiec

5

4

14: 8

III

Siekierko Andrzej

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

6

4

13: 13

IV

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej          

Czeremcha I

3

3

12: 1

V

Sawicki Daniel

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

3

3

12: 2

VI

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

6

3

15: 19

VII

Lipiński Janusz

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

3

2

8: 8

VIII

Socha Renata

Paczuska Paulina

Czeremcha II

7

2

17: 22

IX

Sawicki Daniel

Hryciuk Tomasz

Siemiatycze

2

1

6: 5

X

Boguszewska Paulina

Borysiuk Damian

TL Białowieża

5

1

2: 16

XI

Sawicki Daniel

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

1

0

3: 4

XII

Przygodzki Sławomir

Borysiuk Damian

TL Białowieża

1

0

1: 4

XIII

Moczulski Robert

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

0

0: 4

-„-

Kojło Marcin           

Kuczko Wojciech

Dubiny

1

0

0: 4

-„-

Kojło Marcin

Siemiączyk

Dubiny

1

0

0: 4

                                                                                                                                                                                                          

W ósmej kolejce zagrają:

  • TL Białowieża – Team Śledzianów Ciechanowiec
  • Dubiny – Hajnówka II
  • Hajnówka I – Siemiatycze
  • „Top Spin” Siemiatycze – Czeremcha I

          

           Pauzuje – Czeremcha II

 

 Organizator – Janusz Ludwiczak

pamiątkowe zdjęcie w trakcie meczu w trakcie meczu w trakcie meczu w trakcie meczu w trakcie meczu

Kontkat

Adres urzędu

Herb Powiatu Starostwo Powiatowe w Hajnówce

ikonka adresuul. Aleksego Zina 1,

 17-200 Hajnówka

telefon ikonka  Telefon: +48 85 682 27 18

 Faks: +48 85 682 42 20

email:

sekretariat@powiat.hajnowka.pl

Administrator strony email:

redakcja@powiat.hajnowka.pl

obraz imitujący zegar  Godziny pracy:

 poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30

Zapowiedzi

plakat

wykrzyknik.gif

 W najbliższy weekend:

 

Wiosenne dekoracje na okno – 23.02

Kino Cinema Lumiere – 26.02

 

                     Więcej zapowiedzi