Wystawa -Soce. Wieś kolorów, 19.12.2017 Białystok

Kategoria: Kultura

Studenci Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej we współpracy z Podlaską Regionalną Organizacją Turystyczną zapraszają na WYSTAWĘ poświęconą wsi Soce w gminie Narew.

Wystawa pt.: "SOCE. WIEŚ KOLORÓW" ma na celu przybliżenie nam kultury regionalnej i przypomnienie o tradycyjnych wartościach Podlasia.
Studenci przygotowali dla nas kilkanaście plansz, ukazujących szczegółowo "życie" wsi. Odwiedzając niektórych mieszkańców opracowali szczegółowe przekroje i rzuty domów, od których nie można oderwać wzroku :) Nie wspominając już o ogromie zdjęć, które dokładnie ukazują uroki Soc!

Dlatego gorąco zachęcamy wszystkich do przybycia na otwarcie wystawy dnia 19.12.2017r. o godz. 12:00 w Siedzibie REGIONALNEGO CENTRUM INFORMACJI TURYSTYCZNEJ przy ul. Odeskiej 1 w Białymstoku.

Wiosenne dekoracje na okno – 23.02

Kino Cinema Lumiere – 26.02