Powiatowy Szkolny Związek Sportowy informuje: Piąta kolejka Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym

Kategoria: Sport

W piątym starciu wzmocnione Siemiatycze pokonały 5: 2 „Top spin” Siemiatycze.

O zwycięstwie zadecydowały pewne dwa punkty nowo pozyskanego Tomasza Hryciuka i 2 pkt. prowadzącego w tabeli Daniela Sawickiego. Do wygranej w/w zawodnicy dorzucili jeden punkt w deblu. Mecz pomiędzy Hajnówką II I Teamem Śledzianów Ciechanowiec przebiegał pod dyktando gości. Komplety punktów dla zwycięskiej drużyny zdobyli: Wojciech Jadczuk    i Krzysztof Wszoł. Do ciekawego spotkania doszło również między zespołami z dołu tabeli. Czeremcha II nie znacznie wygrała z TL Białowieża. Mecz na tyle był interesujący, bo wzięły w nim udział wszystkie panie, które są okrasą naszej ligi: Renata, Katarzyna i dwie Pauliny.     Po raz kolejny klasą samą dla siebie była Renata Socha, która zdobyła dwa punkty indywidualnie i jeden w deblu.

MECZ nr 17

CZEREMCHA II – TL BIAŁOWIEŻA

1) „A” BORYSIUK Damian - „Y” PACZUSKA Paulina   3: 1 

2) „B” BOGUSZEWSKA Paulina- „X” SOCHA Renata   0: 3

3) „C” LEOŃCZUK Dawid- „ Z” ZINIEWICZ Katarzyna   0: 3

4) BORYSIUK D./ BOGUSZEWSKA P.  – SOCHA R./ PACZUSKA P.  0: 4

5) „A” BORYSIUK Damian - „X” SOCHA Renata 0: 3

6) „C” PRZYGODZKI Sławomir - „Y” PACZUSKA Paulina   3: 1                            

7) „B” BOGUSZEWSKA Paulina - „Z” ZINIEWICZ Katarzyna    3: 2  

Końcowy wynik 4: 3 (17: 9) dla Czeremchy II.                                   

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Socha Renata (Czeremcha II) – 2 pkt. (6: 0)
  • Ziniewicz Katarzyna (Czeremcha II) – 1 pkt. (5: 3)
  • Borysiuk Damian (TL Białowieża) – 1 pkt. – (3: 4)
  • Przygodzki Sławomir (TL Białowieża) – 1 pkt. – (3: 1)
  • Boguszewska Paulina (TL Białowieża) – 1 pkt. – (3: 5)

Debel: Socha Renata/ Paczuska Paulina (Czeremcha II) – 1 pkt.(4: 0)

                                                                         MECZ nr 18                  

SIEMIATYCZE – „TOP SPIN” SIEMIATYCZE

1) „A” ZINKIEWICZ Wiesław - „Y” MOCZULSKI Rafał  0: 3 

2) „B” HRYCIUK Tomasz - „X” SIEKIERKO Andrzej  3: 0   

3) „C” SAWICKI Daniel- „ Z” MOCZULSKI Tomasz  3: 2       

4) HRYCIUK T./ SAWICKI D. – SIEKIERKO A./ MOCZULSKI R. 4: 1

5) „A” ZINKIEWICZ Wiesław - „X” SIEKIERKO Andrzej    0: 3       

6) „C” SAWICKI Daniel - „Y” MOCZULSKI Rafał  3: 1                           

7) „B” HRYCIUK Tomasz - „Z” MOCZULSKI Tomasz  3: 0           

Końcowy wynik 5: 2  (16: 10) dla drużyny z Siemiatycz.

PUNKTY INDYWIDUALNE:                                                           

  • Hryciuk Tomasz (Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 0)
  • Sawicki Daniel (Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 3)
  • Moczulski Rafał („Top spin” Siemiatycze) – 1 pkt. (4: 3)
  • Siekierko Andrzej („Top spin” Siemiatycze) – 1 pkt. (3: 3)

Debel: Sawicki Daniel/ Hryciuk Tomasz – 1 pkt. (4: 1)

                                                                                                                                               

MECZ nr 19

 DUBINY – HAJNÓWKA I

Wynik walkowerem 7: 0 ( bez punktów dodatkowych) dla drużyny z Hajnówki I

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 2 pkt. (bez punktów dodatkowych)
  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 2 pkt. (bez punktów dodatkowych)
  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 2 pkt. (bez punktów dodatkowych)

Debel: Miszczuk Zbigniew/ Ludwiczak Janusz – 1 pkt. (bez punktów dodatkowych)

MECZ nr 20

HAJNÓWKA II – TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC

1) „A” CHARYTONOW Karol - „Y” KOSTRZYŃSKI Sławomir  3: 1 

2) „B” ORZECHOWSKI Wojciech - „X” JADCZUK Wojciech  0: 3  

3) „C” HAJDUK Marek - „ Z” WSZOŁ Krzysztof  1: 3

4) CHARYTONOW K./ ORZECHOWSKI W. – JADCZUK W./ WSZOŁ K.  2: 4

5) „A” CHARYTONOW Karol - „X” JADCZUK Wojciech    2: 3      

6) „C” HAJDUK Marek - „Y” MOCZULSKI Robert  1: 3                           

7) „B” ORZECHOWSKI Wojciech - „Z” WSZOŁ Krzysztof  0: 3   

Końcowy wynik 6: 1 (20: 9) dla drużyny Team Śledzianów-Ciechanowiec.

PUNKTY INDYWIDUALNE:                                                           

  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów-Ciechanowiec) – 2 pkt. (6: 2)
  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów-Ciechanowiec) – 2 pkt. (6: 1)
  • Moczulski Robert (Team Śledzianów-Ciechanowiec) – 1 pkt. (3: 1)
  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 1 pkt. (5:4)

Debel: Jadczuk Wojciech/ Wszoł Krzysztof – 1 pkt. (4: 2)

Pauzowała – Czeremcha I                                                           

TABELA DRUŻYNOWA PO PIĄTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Punkty duże

Punkty małe

  Sety

I

SIEMIATYCZE         

5

4

12

28: 7

73: 40

II

HAJNÓWKA I

4

4

10

23: 5

58: 23

III

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

4

4

10

20: 8

70: 47

IV

TOP SPIN SIEMIATYCZE

4

2

8

19: 9

46: 34

V

CZEREMCHA I

4

2

7

18: 10

70: 45

VI

HAJNÓWKA II

4

2

5

12: 16

50: 61

VII

TL BIAŁOWIEŻA

5

1

4

10: 25

15: 61

VIII

CZEREMCHA II         

5

1

4

9: 26

50: 90

IX

DUBINY         

3

0

0

1: 34

12: 43

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO PIĄTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

  Sety

I

Sawicki Daniel                

Siemiatycze

5

10

24: 4

II

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

4

7

17: 5

III

Mieczyński Jerzy            

Hajnówka I

4

7

17: 6

IV

Moczulski Rafał              

Top Spin Siemiatycze

4

7

16: 6

V

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

4

6

18: 4

VI

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

4

6

14: 8

VII

Socha Renata

Czeremcha II

5

6

24: 19

- „ -

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

4

6

15: 10

IX

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

4

6

13: 13

X

Lipiński Janusz              

Czeremcha I

4

5

20: 12

XI

Makulski Andrzej

Czeremcha I

4

5

21: 14

XII

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

4

5

17: 12

XIII

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech.

4

5

16: 13

XIV

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

3

4

8: 8

XV

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

4

4

14: 16

XVI

Wszoł Krzysztof              

Team Śledzianów-Ciech.

4

5

18: 12

XVII

Siekierko Andrzej           

Top Spin Siemiatycze

4

5

11: 10

XVIII

Charytonow Karol

Hajnówka II

4

4

16: 13

XIX

Przygodzki Sławomir

TL Białowieża

5

3

4: 13

XX

Boguszewska Paulina

TL Białowieża

5

3

5: 17

XXI

Hryciuk Tomasz

Siemiatycze

1

2

6: 0

XXII

Moczulski Robert            

Team Śledzianów-Ciech.

4

2

9: 7

XXIII

Hajduk Marek

Hajnówka II

4

2

9: 19

XXIV

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

2

1

5: 6

XXV

Węcko Mirosław             

Dubiny

1

1

4: 5

XXVI

Borysiuk Damian            

TL Białowieża

5

1

5: 16

XXVII

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

- „ -

Leończuk Dawid

TL Białowieża

1

0

0: 3

XXIX

Siemiączyk                      

Dubiny

1

0

2: 6

XXX

Krysiński Wojciech

„Top Spin” Siemiatycze

1

0

1:6

XXXI

Kojło Marcin                    

Dubiny

2

0

5: 11

XXXII

Zinkiewicz Wiesław

Siemiatycze

1

0

0: 6

- „ -

Kuczko Wojciech

Dubiny

1

0

0: 6

- „ -

Charkiewicz Mariusz

Dubiny

1

0

0: 6

XXXV

Kowalski Ryszard

Czeremcha II

4

0

0: 15

XXXVI

Paczuska Paulina           

Czeremcha II

5

0

8: 30

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA PO PIĄTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

  Sety

I

Sawicki Daniel

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

3

3

12: 2

II

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

4

3

10: 4

III

Siekierko Andrzej

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

4

3

9: 6

IV

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej          

Czeremcha I

2

2

8: 1

V

Socha Renata

Paczuska Paulina

Czeremcha II

5

2

12: 14

VI

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

4

2

11: 13

VII

Wszoł Krzysztof

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

1

4: 0

VIII

Sawicki Daniel

Hryciuk Tomasz

Siemiatycze

1

1

4: 1

IX

Jadczuk Wojciech

Moczulski Robert

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

1

4: 2

X

Lipiński Janusz

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

2

1

4: 6

XI

Boguszewska Paulina

Borysiuk Damian

TL Białowieża

3

1

0: 8

XII

Sawicki Daniel

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

1

0

3: 4

XIII

Przygodzki Sławomir

Borysiuk Damian

TL Białowieża

1

0

1: 4

XIV

Moczulski Robert

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

0

0: 4

-„-

Kojło Marcin           

Kuczko Wojciech

Dubiny

1

0

0: 4

-„-

Kojło Marcin

Siemiączyk

Dubiny

1

0

0: 4

                                                                                                                                                                                                          

W szóstej kolejce zagrają:

           Hajnówka I – Hajnówka II

           Team Śledzianów Ciechanowiec - Siemiatycze

TL Białowieża – Czeremcha I

          „Top Spin” Siemiatycze – Czeremcha II

         Pauzują – Dubiny.

 

 Organizator – Janusz Ludwiczak

w trakcie rozgrywek w trakcie rozgrywek w trakcie rozgrywek w trakcie rozgrywek w trakcie rozgrywek w trakcie rozgrywek w trakcie rozgrywek w trakcie rozgrywek