Powiatowy Szkolny Związek Sportowy informuje: Czwarta kolejka Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym

Kategoria: Sport

zdjęcie grupoweKażda kolejka spotkań może przetasować wszystkie klasyfikacje. Wszystko zależy nie tylko od losowania, ale również dyspozycji zawodników w danym dniu i trochę przysłowiowego szczęścia, ponieważ wiele meczów kończyło się wynikiem 3: 2.

W czwartym rozdaniu Czeremcha I pokonała u siebie Hajnówkę II 5: 2. Natomiast hitem kolejki był mecz „Top Spina” Siemiatycze z Teamem Śledzianów-Ciechanowiec. Po trzech meczach indywidualnych i deblowym wynik brzmiał 2: 2. Następnie dwa wygrane starcia przez Kostrzyńskiego i Jadczuka przesądziły o zwycięstwie gospodarzy. Trzeci punkt dla drużyny gości zdobył nie zawodny Rafał Moczulski, który w tym meczu wywalczył dwa punkty indywidualne i jeden w grze podwójnej (wspólnie z Andrzejem Siekierko).  Po czterech kolejkach w każdej klasyfikacji pierwsze miejsca okupują Siemiatycze. Jednak w następnym tygodniu derby Siemiatycz mogą przynieść kolejne zmiany.

MECZ nr 13

„TOP SPIN „ SIEMIATYCZE – TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC

1) „A” KRYSIŃSKI Wojciech - „Y” JADCZUK Wojciech   0: 3 

2) „B” MOCZULSKI Rafał- „X” KOSTRZYŃSKI Sławomir   3: 0

3) „C” SIEKIERKO Andrzej- „ Z” WSZOŁ Krzysztof   2: 3

4) SIEKIERKO A./ MOCZULSKI Raf.  – MOCZULSKI R./ KOSTRZYŃSKI S.  4: 0

5) „A” KRYSIŃSKI Wojciech - „X” KOSTRZYŃSKI Sławomir 1: 3

6) „C” SIEKIERKO Andrzej - „Y” JADCZUK Wojciech   0: 3                           

7) „B” MOCZULSKI Rafał - „Z” WSZOŁ Krzysztof    3: 2                      

Końcowy wynik 4: 3 (13: 14) dla drużyny Team Śledzianów Ciechanowiec.

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów-Ciechanowiec I) – 2 pkt. (6: 0)
  • Moczulski Rafał („Top Spin „ Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 2)
  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów-Ciechanowiec I) – 1 pkt. (5: 5)
  • Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów-Ciechanowiec I) – 1 pkt. (3: 4)

Debel: Siekierko Andrzej/ Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze) – 1 pkt.(4: 0)

MECZ nr 14

CZEREMCHA I – HAJNÓWKA II

1) „A” MAKULSKI Andrzej - „Y” ORZECHOWSKI Wojciech  3: 0 

2) „B” STEPANIUK Adam - „X” CHARYTONOW Karol  0: 3    

3) „C” LIPIŃSKI Janusz- „ Z” HAJDUK Marek  3: 0

4) LIPIŃSKI J./ MAKULSKI Andrzej – CHARYTONOW K./ ORZECHOWSKI W. 4: 1

5) „A” MAKULSKI Andzrej - „X” CHARYTONOW Karol    3: 1       

6) „C” LIPIŃSKI Janusz - „Y” ORZECHOWSKI Wojciech  2: 3                            

7) „B” STEPANIUK Adam - „Z” HAJDUK Marek  3: 0                    

Końcowy wynik 5: 2  (18: 8) dla drużyny z Czeremchy I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:                                                           

  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 2 pkt. (6: 1)
  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 1 pkt. (5: 3)
  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 1 pkt. (3: 3)
  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 1 pkt. (4: 3)
  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 1 pkt. (3: 5)

Debel: Lipiński Janusz/ Makulski Andrzej – 1 pkt. (4: 1)         

MECZ nr 15

TL BIAŁOWIEŻA - DUBINY

Wynik walkowerem 7: 0 ( bez punktów dodatkowych) dla drużyny TL Białowieża

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Boguszewska Paulina (TL Białowieża) – 2 pkt. (bez punktów dodatkowych)
  • Borysiuk Damian (TL Białowieża)) – 2 pkt. (bez punktów dodatkowych)
  • Przygodzki Sławomir (TL Białowieża)) – 2 pkt. (bez punktów dodatkowych)

Debel: Boguszewska Paulina/ Borysiuk Damian – 1 pkt. (bez punktów dodatkowych)

MECZ nr 16

SIEMIATYCZE – CZEREMCHA II

1) „A” MARCINIUK Mariusz - „Y” SOCHA Renata  3: 2 

2) „B” JAGIEŁŁO Przemek - „X” PACZUSKA Paulina  3: 0  

3) „C” SAWICKI Daniel - „ Z” KOWALSKI Ryszard  3: 0

4) SAWICKI D./ JAGIEŁŁO P. – SOCHA R./ PACZUSKA P.  4: 2

5) „A” MARCINIUK Mariusz - „X” PACZUSKA Paulina    3: 2        

6) „C” SAWICKI Daniel - „Y” SOCHA Renata  3: 1                           

7) „B” JAGIEŁŁO Przemek - „Z” ZINIEWICZ Katarzyna  3: 1       

Końcowy wynik 7: 0 (22: 8) dla drużyny z Siemiatycz.

PUNKTY INDYWIDUALNE:                                                           

  • Sawicki Daniel (Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 1)
  • Jagiełło Przemek (Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 1)
  • Marciniuk Mariusz (Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 4)

Debel: Sawicki Daniel/ Jagiełło Przemek – 1 pkt. (4: 2)

Pauzowała – Hajnówka I                                                              

TABELA DRUŻYNOWA PO CZWARTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Punkty duże

Punkty małe

  Sety

I

SIEMIATYCZE         

4

3

10

23: 5

57: 30

II

HAJNÓWKA I

3

3

7

16: 5

58: 23

III

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

3

3

7

14: 7

50: 38

IV

TOP SPIN SIEMIATYCZE

3

2

7

17: 4

36: 18

V

CZEREMCHA I

4

2

7

18: 10

70: 45

VI

HAJNÓWKA II

3

2

5

11: 10

41: 41

VII

TL BIAŁOWIEŻA

4

1

3

7: 21

6: 44

VIII

CZEREMCHA II         

4

0

2

5: 23

33: 81

IX

DUBINY         

3

0

0

1: 27

12: 43

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO CZWARTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

  Sety

I

Sawicki Daniel                

Siemiatycze

4

8

18: 1

II

Moczulski Rafał              

Top Spin Siemiatycze

3

6

12: 3

III

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

4

6

15: 10

IV

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

4

6

13: 13

V

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

3

5

17: 5

VI

Mieczyński Jerzy            

Hajnówka I

3

5

17: 6

VII

Lipiński Janusz              

Czeremcha I

4

5

20: 12

VIII

Makulski Andrzej

Czeremcha I

4

5

21: 14

IX

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

4

5

17: 12

- „ -

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech.

3

5

15: 10

XI

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

3

4

12: 2

XII

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

3

4

14: 8

XIII

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

3

4

14: 10

- „ -

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

2

4

6: 2

XV

Siekierko Andrzej           

Top Spin Siemiatycze

3

4

8: 7

XVI

Socha Renata

Czeremcha II

4

4

18: 19

XVII

Charytonow Karol

Hajnówka II

3

3

11: 9

- „ -

Wszoł Krzysztof              

Team Śledzianów-Ciech.

3

3

12: 11

XIX

Hajduk Marek

Hajnówka II

3

2

7: 13

XX

Moczulski Robert            

Team Śledzianów-Ciech.

3

1

6: 6

XXI

Węcko Mirosław             

Dubiny

1

1

4: 5

XXII

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

1

0

0: 3

- „ -

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXIV

Siemiączyk                      

Dubiny

1

0

2: 6

XXV

Krysiński Wojciech

„Top Spin” Siemiatycze

1

0

1:6

XXVI

Kojło Marcin                    

Dubiny

2

0

5: 11

- „ -

Kuczko Wojciech

Dubiny

1

0

0: 6

- „ -

Charkiewicz Mariusz

Dubiny

1

0

0: 6

XXIX

Boguszewska Paulina

TL Białowieża

4

2

2: 12

- „ -

Borysiuk Damian            

TL Białowieża

4

2

2: 12

XXXI

Przygodzki Sławomir

TL Białowieża

4

2

1: 12

XXXII

Kowalski Ryszard

Czeremcha II

4

0

0: 15

XXXIII

Paczuska Paulina           

Czeremcha II

4

0

6: 24

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA PO CZWARTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

  Sety

I

Sawicki Daniel

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

3

3

12: 2

II

Siekierko Andrzej

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

3

3

8: 2

III

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

3

2

10: 4

IV

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej          

Czeremcha I

2

2

8: 1

V

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

3

2

9: 9

V

Wszoł Krzysztof

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

1

4: 0

VI

Lipiński Janusz

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

2

1

4: 6

VII

Socha Renata

Paczuska Paulina

Czeremcha II

4

1

8: 14

VIII

Sawicki Daniel

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

1

0

3: 4

IX

Przygodzki Sławomir

Borysiuk Damian

TL Białowieża

1

0

1: 4

X

Moczulski Ribert

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

0

0: 4

- „ -

Boguszewska Paulina

Borysiuk Damian

TL Białowieża

2

1

0: 4

-„-

Kojło Marcin           

Kuczko Wojciech

Dubiny

1

0

0: 4

-„-

Kojło Marcin

Siemiączyk

Dubiny

1

0

0: 4

                                                                                                                                                                                                          

W piątej kolejce zagrają:

Dubiny – Hajnówka I

Czeremcha II – TL Białowieża

Siemiatycze –  „Top Spin” Siemiatycze

   Hajnówka II – Team Śledzianów Ciechanowiec

Pauzuje – Hajnówka II.

 

 Organizator – Janusz Ludwiczak

zawody zawody zawody zawody zawody zawody zawody zawody zawody zawody zawody