Starostwo Powiatowe w Hajnówce zaprasza uczniów szkół średnich do konkursu!

Kategoria: Konkursy

Lubisz obserwować otoczenie, nie boisz się nowych wyzwań lub swoją przyszłość wiążesz z dziennikarstwem? W takim razie to jest news dla ciebie!

W ramach projektu "Puszcza i ludzie" Starostwo Powiatowe w Hajnówce zaprasza młodzież szkół średnich z terenu powiatu hajnowskiego do wzięcia udziału w konkursie "Czynna czy bierna ochrona Puszczy Białowieskiej?”. Zadanie będzie polegało na nakręceniu 5minutowego filmowego, reportażu w 2-3 osobowych zespołach. Mamy nadzieję, że odkryjecie w sobie pasję młodego filmowca i zaskoczycie nas interesującymi materiałami. Pamiętajcie, o przedstawieniu stanowiska każdej ze stron, zarówno argumentów przemawiających za czynną, jak i bierną ochroną Puszczy. Wsparcia podczas realizacji i montażu filmu udzielić Wam może reporter Michał Baranowski, który przeprowadził warsztaty dziennikarskie: michalbaranowski@post.pl

Termin dostarczenia prac do Starostwa (pokój nr 4) to 08.12.2017 r. Regulamin konkursu znajduje się w pliku poniżej.

Wszyscy uczestnicy otrzymają nagrody, nie będzie przegranych, każdy wygrywa! Trzy najlepsze zespoły zostaną uhonorowane dodatkowymi nagrodami, w tym TABLETAMI ORAZ KSIĄŻKAMI PRZYRODNICZYMI.

Życzymy powodzenia!

logotyp projektu