Okrasa łamał przepisy we wsi Soce – zobacz odcinek online!

Kategoria: Informacje prasowe

link z programuPodlaska kuchnia debiutuje na szklanym ekranie! Rąbka kulinarnej tajemnicy odkryje przez widzami Karol Okrasa, który w swoim programie "Okrasa łamie przepisy" odwiedził Krainę Otwartych Okiennic (gmina Narew).

Podlaskie inspiracje kulinarne zobaczycie w najbliższą sobotę (30.09) o godz. 13:35 na antenie TVP 1. Zapraszamy przed telewizory i koniecznie wypróbujcie przepisy we własnej kuchni! Bo podlaska kuchnia to nieprzepastne zagłębie smaków i zapachów – jest różnorodna, wielowątkowa, pełna aromatu eksportowanego prosto z puszczańskiego ogródka Natury. A przy tym dosmaczona wielowiekową tradycją i skomplikowaną historią łączącą polskie, rosyjskie, ukraińskie, żydowskie, litewskie i tatartskie akcenty. Po prostu palce lizać!

Katarzyna Miszczuk

Odcinek online: