Ukazał się pierwszy numer biuletynu BPN "Echo Puszczy"

Kategoria: Informacje prasowe

Puszcza Białowieska to jedyna taka puszcza w Europie – jeden z obiektów wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Puszczańskie zagajniki skrywają wiele tajemnic – kilka sekretów z życia białowieskich lokatorów, o tym, co w Puszczy piszczy, śpiewa, pochrumkuje odkrywa redakcja "Echo Puszczy".

"Echo Puszczy" to najnowszy biuletyn Białowieskiego Parku Narodowego. Redakcja przygotowała szereg puszczańskich newsów: w pierwszym numerze znajdziecie ciekawostki o rykowisku, puszczańskich grzybowych osobliwościach, informacje z działalności BPN.

Puszcza Białowieska jest matecznikiem nie tylko żubra.  To dom całej przyrody, która tu - na wschodnich rubieżach Polski  zdołała oprzeć się natarczywej cywilizacji. Jej piękno kryje się nie tylko w zachwycających krajobrazach, ale przede wszystkim w jej mieszkańcach – tych dużych i tych małych.  Zapraszamy do  uważnego przestudiowania lektury!

Link do wersji on-line:

Echo Puszczy Wrzesień 2017