Na festiwal Basowiszcza z POLREGIO!

Kategoria: Informacje prasowe

Specjalnie dla uczestników 28. Festiwalu Muzyki Młodej Białorusi „Basowiszcza” Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO, uruchomią dodatkowe kursy pociągów relacji Białystok – Waliły – Białystok. Z  dodatkowych połączeń będą mogli skorzystać goście spoza województwa podlaskiego, m.in. z Warszawy, Ełku, Olsztyna.

Przewozy Regionalne (właściciel marki POLREGIO) we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podlaskiego oraz Białoruskim Zrzeszeniem Studentów  w najbliższy piątek i sobotę, tj. 14 i 15 lipca 2017 roku, uruchomią połączenia kolejowe dla uczestników Festiwalu Muzyki Młodej Białorusi „Basowiszcza”. Dodatkowe pociągi POLREGIO z Białegostoku do Walił odjadą w piątek 14 lipca o godzinach 15:00 i 19:28. W drogą powrotną z Walił wyruszą o 16:08 i 22:30. W sobotę 15 lipca pociągi będą kursowały zgodnie z obowiązującym na tej linii weekendowym rozkładem. Rozkłady jazdy są dostępne w wyszukiwarkach internetowych oraz na stronie www.polregio.pl. Dzięki skomunikowaniom z innymi pociągami pasażerskimi na stacji Białystok dogodny dojazd na imprezę uzyskają również goście spoza województwa podlaskiego (m.in. z Warszawy, Ełku, Olsztyna).

Przypominamy, że na trasie do Walił obowiązuje oferta promocyjna, w ramach której bilet normalny z Białegostoku do Walił kosztuje 5,30 zł. Osoby uprawnione do korzystania z ulg ustawowych, m.in. uczniowie i studenci, płacą jeszcze mniej. Przykładowo bilet studencki na całą trasę kosztuje tylko 2,60 zł. Bilety są dostępne w kasach biletowych, na stronach biletyregionalne.pl, koleo.pl,
e-podroznik.pl
oraz w aplikacjach mobilnych SkyCash i KOLEO. Na wszystkich stacjach poza stacją Białystok bilety można kupić także u obsługi pociągu bez dodatkowych opłat.

 

***

Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO, powstały w 2001 r. Są największym pasażerskim przewoźnikiem kolejowym w Polsce. Każdego dnia na tory w całym kraju wyjeżdża około 1800 pociągów zamawianych i finansowanych przez samorządy wojewódzkie. W ciągu roku z usług POLREGIO korzysta prawie 80 mln pasażerów. Pociągi POLREGIO zatrzymują się na ponad 1800 stacjach. Udział firmy w rynku kolejowych przewozów pasażerskich wynosi 27%. Większościowym akcjonariuszem Spółki jest Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. (50% i jeden udział).

Załączniki:

Rozkład jazdy pociągów

Rozkład jazdy pociągów

 

Kontkat

Adres urzędu

Herb Powiatu Starostwo Powiatowe w Hajnówce

ikonka adresuul. Aleksego Zina 1,

 17-200 Hajnówka

telefon ikonka  Telefon: +48 85 682 27 18

 Faks: +48 85 682 42 20

email:

sekretariat@powiat.hajnowka.pl

Administrator strony email:

redakcja@powiat.hajnowka.pl

obraz imitujący zegar  Godziny pracy:

 poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30

Zapowiedzi

plakat

wykrzyknik.gif

 W najbliższy weekend:

 

Wiosenne dekoracje na okno – 23.02

Kino Cinema Lumiere – 26.02

 

                     Więcej zapowiedzi