Oferta pracy na stanowisko Młodszy referent - asystent koordynatora z dnia 2017-08-17

Kategoria: Ogłoszenia

Hajnówka, 17.08.2017 r.

Starostwo Powiatowe w Hajnówce

Do Hajnówki przyjadą dwa mammobusy –w terminach 25.08, 27.08. i 30.08 br.

Kategoria: Zdrowie

Zrób mammografie na jesień i ciesz się pełnią życia!

Prawa konsumenta: gwarancja a rękojmia

Kategoria: Informacje prasowe

Dla wielu konsumentów gwarancja i reklamacja to pojęcia tożsame. To duży błąd, często kosztowny. Bo gwarancja i reklamacja nie są tym samym! To dwa różne pojęcia, oparte na odmiennych przesłankach prawnych. I co najważniejsze – jedno nie wyklucza drugiego.

Bezpłatne badania w kierunku raka płuc m.in. w SP ZOZ w Hajnówce

Kategoria: Zdrowie

Niebezpieczny i zabójczo skuteczny – na początku nie daje żadnych objawów, a gdy te już się pojawią – zwykle jest już za późno, bowiem działa błyskawicznie i dziesiątkuje na pozór zdrowe osoby.

Samorząd powiatowy pozyskał fundusze unijne na kolejne inwestycje

Kategoria: Informacje prasowe

Powiat Hajnowski rozpoczyna realizację projektu pn. „Kompleksowa termomodernizacja budynku Zespołu Szkół z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego w Hajnówce”.

Kategoria: Ogłoszenie

DOM  POMOCY  SPOŁECZNEJ  „ROKITNIK” W  BIAŁOWIEŻY,   17 – 230  BIAŁOWIEŻA,  UL. CENTURA 2, TEL. 85 6812424  OGŁASZA  SPRZEDAŻ UŻYWANYCH MASZYN PRALNICZYCH:

Sierpień w Puszczy Białowieskiej

Kategoria: A to ciek

Puszczańskie lato ciągle trwa,

ale aura jakby nie ta.

Choć gejzer zieleni nadal tryska

puszcza cichnie, na lato przychodzi kryska!

Mimo że dzień krótszy się staje, a ptasie radio nadawać przestaje,

Cieszmy się latem póki czas,

bo jesień już idzie do nas!

Akcja Polska Zobacz więcej - Weekend Za Pół Ceny. Weź udział!

Kategoria: Informacje prasowe

zgłoś ofertę 10 VII - 28 VIII. Więcej na www.polskazobaczwiecej.plTrzecia edycja Akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" organizowana przez Polską Organizację Turystyczną odbędzie się w dniach 6 - 8 października 2017 r.

Koncert grupy muzycznej: „STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO“, 16.09.2017

Kategoria: Kultura

16.09.2017, Hajnówka, Hajnowski Dom Kultury, ul. T. Sołoniewicz 4, godz.18:00

Bilety kasa HDK tel: 85/682 32 03, 85/682 48 08

W Nowoberezowie powstanie siłownia Nestle!

Kategoria: Informacje prasowe

We wsi Nowoberezowo powstanie siłownia pod chmurką w ramach konkursu „Nestle porusza Polskę”.

Nabór na lokalizację do Pracowni Orange

Kategoria: Informacje prasowe

Fundacja Orange informuje, że 10.08. br. rozpoczął się nabór do programu społecznego Pracownie Orange. Finalnie w małych miejscowościach i wsiach (do 40 tys. mieszkańców) powstaną świetlice multimedialne  dostępem do szybkiego Internetu oraz sprzętem. Fundacja dostarczy również środki na odnowienie pomieszczenia oraz na oznakowanie lokalizacji. Docelowo ma powstać 25 Pracowni.

Kartka z puszczańskiego kalendarza – 15 sierpnia Wniebowzięcie Najświętszej Marii Panny – Matki Boskiej Zielnej

Kategoria: A to ciekawe

„Każda roślina i kwiat w sierpniu woła: zanieś mnie do kościoła!” – mówi staropolskie powiedzenie.

MIEJSCA WYKORZYSTYWANE DO KĄPIELI na terenie powiatu hajnowskiego w sezonie letnim 2017r. stan na 11.08.2017r.

Kategoria: Ogłoszenia

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Hajnówce

informuje, że:

● Nie należy korzystać z kąpieli podczas zakwitu sinic, gdyż może to spowodować ujemne skutki zdrowotne

● Aktualne informacje o miejscach wykorzystywanych do kąpieli można uzyskać bezpośrednio u organizatorów miejsc wykorzystywanych do kąpieli

Koncert disco polo w Hajnówce, 31.08.2017

Kategoria: Kultura

Szczepienia ochronne – zgłoszenia do Rzecznika Praw Pacjenta w latach 2015-2017

Kategoria: Informacje prasowe

Problematyka szczepień ochronnych jest tematem często poruszanym przez osoby dzwoniące na infolinię Rzecznika Praw Pacjenta a także przedmiotem szczególnego zainteresowania Rzecznika w zakresie przestrzegania obowiązującego prawa.

Leki z puszczańskiej apteki: krwawnik pospolity

Kategoria: A to ciekawe

krwawnikSierpniowa Puszcza powoli przekwita. Już niedługo z pól, leśnych zagajników i dróg znikną kolory tęczy. Wykorzystajmy więc ostatnie słoneczne chwile na spacer leśnymi trybami – zwłaszcza, że Puszcza Białowieska to prawdziwa apteczna spiżarnia – ziołowa ma się rozumieć :)

ZAPRASZAMY NA BIEG RODZINNY, 26.08.2017

Kategoria: Sport

W ostatnich latach bieganie stało się bardzo modną formą spędzania czasu. Wśród wielu pozytywnych skutków tej mody jest bieganie rodzinne.