Informacja turystyczna:

tel. 85 682 43 81, fax 85 682 51 41

e-mail: turystyka@powiat.hajnowka.pl

Infolinia Turystyczna Polskiej Organizacji Turystycznej

dla osób dzwoniących z numerów polskich operatorów
608 599 999 (telefon bezpieczeństwa)

konsultanci obsługują infolinię w języku polskim, angielskim i niemieckim.

Święta i Sylwester w Regionie Puszczy Białowieskiej

plakatJak Sylwester to tylko w sercu najstarszego lasu Europy!  Lokalna Organizacja Turystyczna „Region Puszczy Białowieskiej przygotowała katalog ofert z sylwestrowymi propozycjami.

A w nim same imprezowe rarytasy, m.in. zabawa pod krajobrazem puszczańskiego nieba, przecinanego przez konary wielowiekowych drzew,  bądź imprezy – oczywiście przy skocznych rytmach podlaskiej muzyki, kuligi, ogniska, smakowita kuchnia, leśne  wyprawy (w pakiecie spotkania żubrem i nie tylko :P), zwiedzanie pod opieką przewodnika regionalnych zakamarków, w tym kulturowych i przyrodniczych ciekawostek. Wszystkich imprezowiczów zachęcamy do dłuższego pobytu.  Zimowa Puszcza Białowieska to idealny kierunek na wypoczynek  – w tym malowniczym zakątku nie ma miejsca na nudę! Zimowe  tropienie zwierząt, biesiady, kuligi i ogniska w Puszczy rozgrzeją i porwą do zabawy. Wszystkie sekrety jesienno – zimowego lasu odkryjecie z wykwalifikowanymi przewodnikami. Być może  odnajdziecie drogę do ukrytej w puszczy Chatki Baby Jagi – ale nie ma się czego bać,  wesoło tu i twórczo.  Aktywni z pewnością dadzą wyciągnąć się na rajd nordic walking, zajęcia z aqua zumby w hajnowskim Parku Wodnym  lub namówić na przygodę w drezynie.  Ciekawskich z kolei zapraszamy na warsztaty – wykuwania podkowy w hajnowskim muzeum, garncarskie, lepienia z gliny, filcowania, wyplatania ze słomy i wiele innych. A że w regionie kulturowego bogactwa pod dostatkiem to gorąco zapraszamy na festyny z podlaską muzyką lub teatralne eventy!

Zwolnij naturalnie w regonie Puszczy Białowieskiej!

Katarzyna Miszczuk

>>ZOBACZ KATALOG ONLINE<<

PS.

Kochani!

Wiemy, że w tym jakże zabieganym świecie mamy coraz mniej czasu na odpoczynek a tym bardziej na jego zaplanowanie (zresztą, plany mają to do siebie, że lubią ulegać zmianie). Dlatego LOT Region Puszczy Białowieskiej zrobił to za Was! :) Łapcie katalog online z propozycjami spędzenia wolnego czasu – na dłuższy urlop jak też spontaniczny, krótki wypad na weekend. Znajdziecie w nim podpowiedź gdzie dobrze zjeść, namiary na sprawdzoną bazę noclegową i kontakt do ciekawych miejsc. Jesienno-zimowa Puszcza Białowieska to idealny kierunek na wypoczynek – sprawdźcie sami.

>>KATALOG ONLINE<<