RNRP Hajnówka: Zakończenie kursu Operator obrabiarek CNC

W Młodzieżowym Centrum Kariery w Hajnówce zakończył się kurs „Operator obrabiarek CNC” realizowany w ramach projektu „Równi na rynku pracy - EFS” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
W szkoleniu o wymiarze 150 godzin udział brało 8 beneficjentów. Kursanci mieli możliwość zapoznania się z teoretyczną i praktyczną obsługą obrabiarek konwencjonalnych oraz obrabiarek sterowanych numerycznie. Zajęcia w ramach kursu zakończyły się wewnętrznym egzaminem teoretycznym i praktycznym przeprowadzonym przez wykładowców. Młodzież bardzo odpowiedzialnie podeszła do zadania zaliczając pozytywnie egzaminy końcowe. Niebawem odbędzie się oficjalne wręczenie zaświadczeń
i certyfikatów ukończenia kursu, będących podstawą do rozpoczęcia staży zawodowych na stanowisku operator obrabiarek CNC.

 

 

Sporządziła: Emilia Garustowicz – sp. ds. rozwoju zawodowego

Autor zdjęć: Emilia Garustowicz – sp. ds. rozwoju zawodowego

 

 
Zdjęcie
Zajęcia teoretyczne w MCK w Hajnówce
 

Zdjęcie

Zajęcia praktyczne – operator obrabiarek CNC
 
 
Zdjęcie
Zajęcia praktyczne – operator obrabiarek CNC