Data rejestracji: 27.04.2011
Osoby kierujące organizacją:
Prezes – Mariusz Kiprianiuk
Wiceprezes – Krzysztof Repko
Skarbnik – Dawid Młodzian
Członek – Leon Mikulicz
Forma prawna: Stowarzyszenie
Formy i cele działania:
Celem stowarzyszenia jest:
- Krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie działania Stowarzyszenia.
- Upowszechnianie umiejętności sportowych, szczególnie gry w piłkę nożną.
- Wychowywanie dzieci i młodzieży przez kulturę fizyczną i sport.
- Rozwój i popularyzacja tańca sportowego.
- Zapewnienie warunków organizacyjnych i finansowych koniecznych dla uczestnictwa zawodników Stowarzyszenia w rywalizacji sportowej.
- Rozwijanie i propagowanie inicjatyw, postaw i działań sprzyjających rozwojowi sportu, w szczególności piłki nożnej oraz wspierania organizacyjne i rzeczowe osób fizycznych i jednostek organizacyjnych, które podejmują takie działania.
- Współpraca z władzami samorządowymi w kierunku poprawy krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.
Oddziaływanie na opinię publiczną na rzecz włączania się społeczności lokalnych w działania mające na celu poprawę kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.
Zasięg działań: Obszar Rzeczypospolitej Polskiej