1% dla Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego „Granie bez Granic”

Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Granie bez Granic” jest organizatorem już ponad 5 lat Festiwalu im B.Okudżawy. Jesteśmy organizacją społeczną, pozarządową. Nie prowadzimy działalności zarobkowej. Utrzymujemy się z dotacji i darowizn. Organizując ten Festiwal korzystaliśmy z dotacji Urzędu Marszałkowskiego, Miasta Białystok i władz Hajnówki. Ale to skromne dofinansowania które otrzymane w ramach konkursu projektów zaspokajają zaledwie połowę naszych i tak skromnych potrzeb. Ale dotacje otrzymujemy docelowo podczas już samej realizacji. Przygotowanie zaś trwa cały rok. A my z Olgą Okudżawową ( wdową po Poecie) jesteśmy kilkuosobową grupką społeczników. I tylko dzięki dziesiątkom Waszych datków-Darowizn udaje nam się zorganizować i przygotować to wielkie,  piękne przedsięwzięcie. Festiwal trwa tydzień w lipcowe dni...Grał już do tej pory w Toruniu, Rypinie, Górsku, Inowrocławiu. Warszawie, Lublinie, Szepietowie, Hajnówce, Bielsku Podlaskim i Białymstoku. Śpiewali na naszych scenach artyści z Rosji, Ukrainy, Białorusi, Armenii, Czech, Bułgarii, Anglii i Niemiec. Na wszystkie nasze koncerty jest wstęp wolny, gramy na placach i w amfiteatrach ale w zamian Wolontariusze Hospicjum Onkologicznego z Lublina i z Michałowa na Podlasiu zbierają drobne datki na rzecz nieuleczalnie chorych pacjentów. My nie zarabiamy na Festiwalu ani grosza.
Serdecznie dziękujemy wszystkim tym , którzy swoimi wpłatami Darowizn na konto Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego "Granie bez Granic", przyczyniają się do tego że możemy organizować swoje największe zamierzenie jakim jest Międzynarodowy Festiwal Piosenki Poetyckiej im. Bułata Okudżawy: " Wiara, Nadzieja, Miłość" .Może uda nam się przygotować i zrealizować VI Festiwal w 2019 r..

Dzięki Waszym datkom możemy także organizować koncerty i wydarzenia muzyczne jako akcje Charytatywne na rzecz Hospicjów Onkologicznych na Podlasiu i w Lublinie. W zamian zapraszamy Was do nas w lipcu (zresztą wielu z Was co roku do nas przyjeżdża więc mogą poświadczyć jaka to piękna idea).

Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Granie bez Granic”

1% dla Stowarzyszenia plakat

Przekaż 1%